Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση) v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου αρέσει που λέει "not only for the small select few people that can buy the latest generation graphics cards" χαχαχα. Το ξέρουν και αυτοί ότι είναι πανάκριβες.

Nice video though.

Επεξ/σία από just_a_dude
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RoboCop: Rogue City is delayed yet again

Bad news, RoboCop fans – Rogue City has once again been delayed, this time slipping to 2nd November 2023 (and not November 2024, as detailed on some of the game's promotional materials).

RoboCop: Rogue City was initially announced back in 2021 and has been delayed several times since. To soften the blow of the delay, however, publisher Nacon has treated us to a new gameplay trailer, which you can check out it all its bullet-y glory below:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν είναι στο σωστό thread η ερώτηση, αλλά ξέρετε/αγοράζετε από κάποιο eshop από Ελλάδα ή Ευρώπη που να πουλάει merch φάση t-shirts, posters, φιγούρες κλπ από διάφορα video games?

Ψάχνω κυρίως από god of war, hollow knight, rdr2, little nightmares, ghost of tsushima, bloodborne κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Ren_Hoek είπε

Δεν ξέρω αν είναι στο σωστό thread η ερώτηση, αλλά ξέρετε/αγοράζετε από κάποιο eshop από Ελλάδα ή Ευρώπη που να πουλάει merch φάση t-shirts, posters, φιγούρες κλπ από διάφορα video games?

Ψάχνω κυρίως από god of war, hollow knight, rdr2, little nightmares, ghost of tsushima, bloodborne κλπ

Δεν αξίζει, τουλάχιστον για ρούχα, θα σου πρότεινα να τα τυπώσεις εσύ. Εγώ εδώ και χρονια έχω βρει ένα μαγαζί που έχει την καλύτερη ποιότητα που υπάρχει στο εμπόριο. Μου βγαίνει 12 euro το μονόχρωμο. Μπορείς φυσικά να πάρεις εσύ ότι ρούχο θέλεις και να πας να στο τυπώσουν. Ότι official ρούχο έχω, πέρα ότι το έχω χρυσό πληρώσει, έχει χαλάσει μετά από χρονια. Αυτά που φτιάχνω είναι ακόμα όπως τα πήρα. ;)

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/8/2023 στις 6:30 ΜΜ, xtrmsnpr είπε

Με διάθεση για πικαρισμα 😁

Μη με κάνετε ban plz

Η GTX 1060 με το ζόρι έβγαζε 20% κέρδος από το FSR σε 1080p με τα γνωστά artifacts. Ποιος έχει αμφιβολίες ότι το FSR 3 δεν θα σέρνεται άσχημα σε οτιδήποτε κάτω από radeon 7ΧΧΧ;

Με χάλια ποιότητα(artifacts ή και lag) όλα γίνονται. Το θέμα είναι να μην φτάσουμε εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Witcher 4: Μεγαλώνει η ομάδα ανάπτυξής του εντός της CD Projekt RED  

Τώρα που τελείωσε η ανάπτυξη του “Phantom Liberty“ expansion του Cyberpunk 2077

Στο πλαίσιο του πρόσφατου meeting των μετόχοων της για την ανακοίνωση των οικονομικών αποτελεσμάτων της, έγινε γνωστό ότι μεγάλωσε η ομάδα ανάπτυξης του The Witcher 4 αυξήθηκε σημαντικά σε αριθμό καθώς πλέον πάνω από 260 άτομα εργάζονται σε αυτό. 

Επίσης, γνωρίζουμε ότι το Witcher 4 αναπτύσσετια με την Unreal Engine 5 αντί για την Red Engine της Cd Projekt και παράλληλα ετοιμάζεται το remake του πρώτου Witcher, επίσης με την Unreal Engine 5.

Πηγή

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/8/2023 στις 3:36 ΜΜ, Despotas είπε

Το Jusant κυκλοφορεί 31/10. Πρόκειται για climbing game από τους δημιουργούς των Life is Strange.

Είχα παίξει το demo πριν 2 μήνες και μου άρεσε αλλά δεν το έχουν πια.

https://store.steampowered.com/app/1977170/Jusant/

https://www.rockpapershotgun.com/climbing-puzzler-jusant-will-grip-and-release-this-october

 

Ξανά διαθέσιμο το demo στο Steam.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...