Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση) v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

Εγώ πάντως λίγο που δοκίμασα το demo δεν είδα stuttering. Αλλά γενικά λίγο μούφα τα γραφικά για τα fps.

Τα γραφικά είναι από τα καλύτερα 😜 έχει όμως κάποια κακά σημεία με άσχημα textures 👍επίσης είτε βάλεις στο low preset είτε στο high δεν είδα καμία διαφορά στα visuals 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

27 λεπτά πριν, nikos5800 είπε

Τα γραφικά είναι από τα καλύτερα 😜 έχει όμως κάποια κακά σημεία με άσχημα textures 👍επίσης είτε βάλεις στο low preset είτε στο high δεν είδα καμία διαφορά στα visuals 

εννοώ fps σε σχέση με visuals. π.χ. στο forbidden west βγάζω τα ίδια ή και παραπάνω fps αλλά το game δείχνει άπειρα πιο ωραίο. Βέβαια μπορεί να είναι απλά οι περιοχές του demo που είναι meh.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

εννοώ fps σε σχέση με visuals. π.χ. στο forbidden west βγάζω τα ίδια ή και παραπάνω fps αλλά το game δείχνει άπειρα πιο ωραίο. Βέβαια μπορεί να είναι απλά οι περιοχές του demo που είναι meh.

Ναι το forbidden west παίζει να είναι το καλύτερο παιχνίδι οπτικά μέχρι και σήμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, nikos5800 είπε

Ναι το forbidden west παίζει να είναι το καλύτερο παιχνίδι οπτικά μέχρι και σήμερα

Ίσως το Avatar να είναι καλύτερο. To FW έχει κάτι σάπια textures σε κάποια σημεία.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, firepc είπε

ή θα κλείσει τους σέρβερς και θα χαιρετήσει

για fp2 δεν είναι κακό πάντως απ' όσο έχω δει. Τώρα αν θα μάζευε αρκετό κόσμο για να αξίζει να έχει ανοιχτούς servers δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...