Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση) v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν βλέπω να υπάρχει θέμα για το 7 days to die.

Anyway, βγήκε πριν λίγες μέρες το 1.0 final μετά από 10-11 χρόνια που ήταν alpha.
Έχω ανοίξει server εδώ και μερικές μέρες όποιος θέλει να μπει:
 

Spoiler

Server location: Finland
Direct IP: 65.21.45.239
Port: Default 26900
password: SuS

Δεν θα υπάρχει ingame admin αν και έχω την δυνατότητα, δεν θέλω admin spawns κτλ.
Οι μόνες αλλαγές που έχω κάνει στο config είναι να έχει twitch integration αλλά αυτό θα πρέπει όσοι το θέλουν να μου το ζητήσουν και 2ο να μην πέφτουν τα items όποιου πεθάνει αλλά αυτό ίσως να αλλάξει στο μέλλον.
Γενικά δεν θέλω να τον κάνω PvP τον server αλλά δεν θα το απαγορεύσω κιόλας! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ελα παμε. Σε 40 μερουλες ερχεται. Νative τα παρακατω. Φλουδα θα τρεχει. Τα 190GB ειναι το μονο ouch μου φαινονται παρα πολλα για ενα τετοιο παιχνιδι. 

god-of-war-ragnar%C3%B6k-pc-system-requi

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Arkin είπε

Ελα παμε. Σε 40 μερουλες ερχεται. Νative τα παρακατω. Φλουδα θα τρεχει. Τα 190GB ειναι το μονο ouch μου φαινονται παρα πολλα για ενα τετοιο παιχνιδι. 

god-of-war-ragnar%C3%B6k-pc-system-requi

Ώρα να γονατίσει ο i3 μου 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, Arkin said:

Τα 190GB ειναι το μονο ouch μου φαινονται παρα πολλα για ενα τετοιο παιχνιδι. 

Καλά ρε φραγκοkillers, πριν 6-7 μήνες οι τιμές σε nvme m2 ήταν ακόμη στα τάρταρα. Με €103 (φπα in) έβρισκες κορυφαίες λύσεις σε 2ΤΒ, όπως τον Kingston kc3000, στα ~120+ WD SN850X, εκεί κοντά πάλι τον samsung 990 pro και στα ~240€ 4ΤΒ. Βέβαια και τώρα εντοπίζονται καλές προτάσεις σε € για sn850x 2tb. Δε γεμίσατε το mobo-slot ντεπόζιτο ;!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, dalan2007 είπε

doom 1+2 enhanced εκδοσεις κτλ

Screenshot 2024-08-08 114132.png

Αντί να αγοράσει κανείς την κλεψιά στα 10€, με αυτά εδώ στα 3.48€ παίρνεις τα updates?

https://www.fanatical.com/en/game/ultimate-doom 

https://www.fanatical.com/en/game/doom-ii 

24 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Καλά ρε φραγκοkillers, πριν 6-7 μήνες οι τιμές σε nvme m2 ήταν ακόμη στα τάρταρα. Με €103 (φπα in) έβρισκες κορυφαίες λύσεις σε 2ΤΒ, όπως τον Kingston kc3000, στα ~120+ WD SN850X, εκεί κοντά πάλι τον samsung 990 pro και στα ~240€ 4ΤΒ. Βέβαια και τώρα εντοπίζονται καλές προτάσεις σε € για sn850x 2tb. Δε γεμίσατε το mobo-slot ντεπόζιτο ;!

για τον https://www.skroutz.gr/s/32019045/Kingston-KC3000-SSD-2TB-M-2-NVMe-PCI-Express-4-0-SKC3000D-2048G.html κολλημένος στα 150€ ήταν τότε που λες, πέρσι έκανε τόσα, τώρα τον βρίσκεις πια στα 120-130 πιτέλους.
Πάρτε όμως δίσκους θα γίνουν χρυσάφι!

image.png.a240d264d05a86977f0710e1c7588339.png

Ούτε τα 2TB δε θα φτάνουν σε 1 χρόνο για 10 παίχνιδια και πολλά λέω.
Το gta6 θα μας αλλάξει τα φώτα!

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα χτες το Dark Hours στο Steam το οποίο αποτελεί παιχνίδι ληστείας σε μουσείο, με την τροπή του ότι υπάρχει κάποια οντότητα μέσα και σε κυνηγάει (κοινώς, horror παιχνίδι).

Τίποτα το σπουδαίο, αλλά επειδή είναι coop το βρήκα αρκετά καλό για να παίξετε με φίλο/φίλους και επίσης υπάρχει δωρεάν ο πρόλογος του παιχνιδιού που θα σας χαρίσει ένα ωραίο βραδάκι χαβαλέ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΠΡΟΣΟΧΗ: ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟ JMCTECH ΨΕΥΤΟΜΑΓΑΖΟ.

Βλέποντας στην εικόνα πιο πάνω τον κέρσορα να δείχνει μια από τις "ψευτο-χαμηλότερες τιμές του".

Αν και νομίζω έφαγε αρκετές καταγγελίες και το έχουν αποσύρει, ίσως όμως ξαναμπει, Μ Α Κ Ρ Υ Α, είναι ψεύτες και λωποδύτες..

Επεξ/σία από spanian
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, spanian είπε

ΠΡΟΣΟΧΗ: ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟ JMCTECH ΨΕΥΤΟΜΑΓΑΖΟ.

Βλέποντας στην εικόνα πιο πάνω τον κέρσορα να δείχνει μια από τις "ψευτο-χαμηλότερες τιμές του".

Αν και νομίζω έφαγε αρκετές καταγγελίες και το έχουν αποσύρει, ίσως όμως ξαναμπει, Μ Α Κ Ρ Υ Α, είναι ψεύτες και λωποδύτες..

Έχει μήνες αυτό απατεώνες ήταν τα ίδια είχε κάνει και ο πατέρας του από ότι μαθεύτηκε φεσωσε εκατομμύρια και εξαφανίστηκε τα ίδια με perishop στο θέμα internet υπαρχει συγκεκριμενο θεμα διάβασε το να δεις τι γίνεται. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, spanian είπε

ΠΡΟΣΟΧΗ: ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟ JMCTECH ΨΕΥΤΟΜΑΓΑΖΟ.

Βλέποντας στην εικόνα πιο πάνω τον κέρσορα να δείχνει μια από τις "ψευτο-χαμηλότερες τιμές του".

Αν και νομίζω έφαγε αρκετές καταγγελίες και το έχουν αποσύρει, ίσως όμως ξαναμπει, Μ Α Κ Ρ Υ Α, είναι ψεύτες και λωποδύτες..

Δε ξέρω γιατί δε διαβάζετε τα νέα, αλλά το έκλεισαν το μαγαζί πριν κάτι μήνες

https://techmaniacs.gr/ekleise-kai-to-jmc-tech-katevike-i-selida-jmctech-gr-prostimo-120-000-eyro/ 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήγα να την πάθω από αυτούς. Είχε περάσει μήνας+ και πουθενά τα λεφτά και ξαφνικά μία μέρα εμφανίστηκαν στο λογαριασμό. Φθηνά την γλίτωσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...