Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση) v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 hours ago, just_a_dude said:

Δηλαδή το game είναι 10/10 και οι reviewers το δικάζουν; Άρα αντίστοιχα με αυτή η λογική το BG3 και το Witcher 3 είναι 5/10 και οι reviewers το επαινούν; Ε δεν γίνεται αυτό. 

Skull and Bones Reviews - OpenCritic 30 κριτικές έχει, κανένας δεν είναι αντικειμενικός δηλαδή; Ε 'ντάξει τώρα. Το να αρέσει σε κάποιον ένα game που είναι μέτριο δεν είναι κακό. Και εγώ έχω βρει σε games με χαμηλό rating κάτι να μου αρέσει, αλλά δεν θα πω ότι είναι καλό το game γενικά. Καλό για 'μένα ναι.

Και φυσικά θα δούμε reviews πριν στάξουμε 70 ευρά για game. Όπως βλέπεις review πριν πάρεις gpu, cpu, κτλ κτλ. 

Εννοείται. 

 

Εν σήμερα ημέρα, ούτε τσίχλα χωρίς review! 

😂🤣😅

(το εννοώ!) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 hours ago, just_a_dude said:

Δηλαδή το game είναι 10/10 και οι reviewers το δικάζουν; Άρα αντίστοιχα με αυτή η λογική το BG3 και το Witcher 3 είναι 5/10 και οι reviewers το επαινούν; Ε δεν γίνεται αυτό. 

Skull and Bones Reviews - OpenCritic 30 κριτικές έχει, κανένας δεν είναι αντικειμενικός δηλαδή; Ε 'ντάξει τώρα. Το να αρέσει σε κάποιον ένα game που είναι μέτριο δεν είναι κακό. Και εγώ έχω βρει σε games με χαμηλό rating κάτι να μου αρέσει, αλλά δεν θα πω ότι είναι καλό το game γενικά. Καλό για 'μένα ναι.

Και φυσικά θα δούμε reviews πριν στάξουμε 70 ευρά για game. Όπως βλέπεις review πριν πάρεις gpu, cpu, κτλ κτλ. 

Οταν ειναι ωρα να αγορασεις αυτοκινητο μην δεις τιποτα online , αγορασε το πρωτα και μετα μπορεις να το σχολιασεις :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγες πουλήσεις αυτόματα κάνουν ένα παιχνίδι διαμάντι της τέχνης των βιντεοπαιχνιδιων, τι είμαστε τίποτα τριτοδευτεροι να παίζουμε ότι η μάζα 👀🤣 

Βασικά με ότι περνάει καλά ο καθένας, παιχνίδια είναι αυτός είναι ο σκοπός τους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Οταν ειναι ωρα να αγορασεις αυτοκινητο μην δεις τιποτα online , αγορασε το πρωτα και μετα μπορεις να το σχολιασεις :P

αν το οδηγήσεις λιγότερο από 2 ώρες μπορείς να το κάνεις refund :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/2/2024 στις 9:09 ΠΜ, Stratosnis είπε

Ghost reacon, το πρώτο μια χαρά παιχνίδι, στο 2ο οριακά δεν έβαλαν fatalities.

Πω τι μου το θύμισες.

Αγαπημένο Franchise ειδικά τα advanced warfare αλλά και το Future Soldier που ήταν πολύ τίμιο.

Τώρα, κλασσική Ubisoft. Open World χάος και επαναλαμβανόμενο περιοχόμενο. Για να μην πιάσω και το λατρεμένο και ίσως προσωπικά πιο αγαπημένο μου παιχνίδι, το Beyond good and evil που το έχουν θάψει και αν βγει δεύτερο προβλέπω ένα ακόμα έκτρωμα.

Αυτά γίνονται δυστυχώς όταν τέτοιες εταιρίες δουλεύουν ως Big Corpos με μοναδικό σκοπό το άμεσο κέρδος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, just_a_dude είπε

αν το οδηγήσεις λιγότερο από 2 ώρες μπορείς να το κάνεις refund :P 

Ναι και δε μπορείς να εκφέρεις γνώμη αν σου αρέσει ή όχι αν δε ξοδέψεις 60 ώρες οδήγησης ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, γιατί είσαι χαζός και μες το 2ωρο αυτό ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ότι δε σου αρέσει! Μόνο όταν πιάσουν και σκίζονται τα λάστιχα, επιτρέπεται να πεις γνώμη για το αμάξι σου😁

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...