Προς το περιεχόμενο

Το TikTok θα μπορούσε να αντιμετωπίσει ban στην Αμερική εκτός αν οι Κινέζοι ιδιοκτήτες πουλήσουν το μερίδιο τους


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εξω φρενών οι αμερικάνοι στο τικ τοκ με την ιδέα ότι μπορεί να τους το στερήσουν , το αγαπάνε πολύ , νομίζω οι ευρωπαίοι δεν το έχουν τόσο πολύ αγκαλιάσει όσο στην αμερική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τιτλος "Το TikTok θα μπορούσε να αντιμετωπίσει ban στην Αμερική" . χαχα ασε φιλαρακι εφαγα ενα ban σημερα... ηρθε η τυπισα και με ban-αρε. Πωπω τι ban ηταν αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Προς όσους υποστηρίζουν ότι είναι θέμα Δημοκρατίας, τολμώ να απαντήσω αλλά χωρίς να είμαι απόλυτα βέβαιος ότι έχω περισσότερο δίκιο από αυτούς, ότι είναι μάλλον θέμα εγκατάλειψης βασικών αρχών του κλασικού Φιλελευθερισμού. Συγκεκριμένα, αυτών που αναφέρονται στο ελεύθερο εμπόριο, την ιδιοκτησία και στο αποδεκτό μέγεθος της παρέμβασης του κράτους στην οικονομική και κοινωνική ζωή.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν ειναι να γίνονται αποκλεισμοί όταν μαλώνουν οι ελέφαντες σε πράγματα που κάνουν τα μυρμιγκια κουρδιστά πορτοκάλια και ζόμπι τοτε ας γίνει. 

Δεν με ενδιαφέρει και πολύ να σας πω την αλήθεια.

Επεξ/σία από georgerapp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, filipN είπε

- Προς όσους υποστηρίζουν ότι είναι θέμα Δημοκρατίας, τολμώ να απαντήσω αλλά χωρίς να είμαι απόλυτα βέβαιος ότι έχω περισσότερο δίκιο από αυτούς, ότι είναι μάλλον θέμα εγκατάλειψης βασικών αρχών του κλασικού Φιλελευθερισμού. Συγκεκριμένα, αυτών που αναφέρονται στο ελεύθερο εμπόριο, την ιδιοκτησία και στο αποδεκτό μέγεθος της παρέμβασης του κράτους στην οικονομική και κοινωνική ζωή.

και κακοδιαχείρισης να συμπληρώσω .

Επεξ/σία από ethereum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, polaris-x είπε

Οτι ΄΄πουλάει΄΄ και δεν είναι δικό μας, ή το αγοράζουμε ή το μπανάρουμε

ελευθερη αγοραχαχαχαχαχαχα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ένα περίεργο πράγμα. Έχω πρόθυμοποιηθεί άπειρες φορές εδώ μέσα για τους κινεζοφιλους να τους στείλω Κίνα για πάντα εντελώς δωρεάν. Το μόνο που θα πρέπει να συμφωνήσουν είναι ότι αποποιούνται οτιδήποτε διαθέτουν στην Ελλάδα και μεταξύ αυτών και διαβατήριο. 

 

Κοινώς, θα γίνετε όσοι ενδιαφέρεστε πλήρως chinesse citizens με όλα τα δικαιώματα και υποχρεώσεις. 

 

Ένα περίεργο πράγμα το inbox μου παραμένει άδειο. Είμαι σίγουρος ότι αν πρόσφερα το ίδιο αλλά για αμερικα θα είχα τόσες προτάσεις που θα μου ήταν αδύνατο να καλύψω την ζήτηση. 

 

Αναρωτιέμαι γιατί άραγε (για τους αργούς, όχι δεν αναρωτιέμαι)? 

  • Thanks 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Ρε παιδιά ένα περίεργο πράγμα. Έχω πρόθυμοποιηθεί άπειρες φορές εδώ μέσα για τους κινεζοφιλους να τους στείλω Κίνα για πάντα εντελώς δωρεάν. Το μόνο που θα πρέπει να συμφωνήσουν είναι ότι αποποιούνται οτιδήποτε διαθέτουν στην Ελλάδα και μεταξύ αυτών και διαβατήριο. 

 

Κοινώς, θα γίνετε όσοι ενδιαφέρεστε πλήρως chinesse citizens με όλα τα δικαιώματα και υποχρεώσεις. 

 

Ένα περίεργο πράγμα το inbox μου παραμένει άδειο. Είμαι σίγουρος ότι αν πρόσφερα το ίδιο αλλά για αμερικα θα είχα τόσες προτάσεις που θα μου ήταν αδύνατο να καλύψω την ζήτηση. 

 

Αναρωτιέμαι γιατί άραγε (για τους αργούς, όχι δεν αναρωτιέμαι)? 

Διότι κινέζικα δεν ξέρει κανένας, αγγλικά σχεδόν όλοι 

Επεξ/σία από Macosj
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εδώ και ένα μήνα έχει ζητηθεί και απαγορευτεί η χρήση του tiktok τόσο από τους εργαζόμενους στους ευρωπαϊκούς θεσμούς (Κομισιόν, Συμβούλιο, Κοινοβούλιο κτλ), τους ευρωβουλευτές και τα μέλη και εργαζόμενους σε κοινοβούλια και κυβερνήσεις διαφόρων ευρωπαϊκών κρατών όπως το Βέλγιο, η Δανία, Φινλανδία και άλλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...