Προς το περιεχόμενο

effod vs wolt vs box ποιό χρησιμοποιείτε;


trelaras22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιά απ τις 3 χρησιμοποιείτε,  ποιά σας βολεύει περισσότερο σε θέμα, επιλογών, χρηστικότητας εφαρμογής, εξυπηρέτησης, προσφορών... Έχει ενδιαφέρον να μαζευτούν γνώμες, κυρίως απο εκείνους που έχουν χρησιμοποιήσει πάνω απο μία.

Λόγω πρακτικού ζητήματος, χρησιμοποιώ αρκετά αυτό τον τρόπο στα ψόνια μου, σ ό,τι έχει να κάνει με φαγητό, super/mini market, προιόντα κρεοπωλείου, παραφαρμακευτικά κλπ κλπ.

Στη μικρή μου εμπειρία, η wolt ειν εξαιρετικά γρήγορη κι ακριβής στις παραδόσεις, έχει κάποια καταστήματα που δε βρίσκω στο efood, όπως φαρμακεία, ωστόσο στην πληθώρα των άλλων αναγκών, το effod  μοιάζει το πληρέστερο,  , αν και χειρότερο κατ εμέ ως εφαρμογή.

box δεν έχω χρησιμοποιήσει... 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω κυρίως λόγω whatsup/deals for you πάντα χρησιμοποιώ box είτε για ψώνια είτε για φαγητό/καφέ.
Πάντα μαζεύεις πόντους έυκολα ενώ έχει διάφορες μικρές εκπτώσεις όσο αφορά τα ψώνια (πχ κάθε σάββατο για παραγγελίες στο efresh έχεις έκπτωση 5€ και παρόμοια συμφωνία για τον μασούτη τις τετάρτες. Σύν τα gb που παίρνω επειδή έχω student πραγματικά δέν έχω λόγο να αγγίξω τα άλλα 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά κύριο λόγο efood εδώ και πολλά χρόνια! Wolt μόνο για 2-3 συγκεκριμένα μαγαζιά, μόνο και μόνο επειδή δεν έχουν efood. Την θεωρώ πολύ κακή την εφαρμογή της wolt, σπάει νεύρα λίγο! Άσε που ανοίγει και κλείνει τις παραδόσεις κατά το δοκούν. Box δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

box φυσικά αφού δίνει επιστροφές. Κάνω καμια παραγγελία μια στο τόσο στο efood (όπως έκανα σήμερα) αν κάτσει κανένα κουπόνι και μόνο. Αλλιώς δε βρίσκω λόγο

wolt δε ξέρω τι παίζει. ίσως γραφτώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

efood οκ κομπλε με τα περισσοτερα καταστηματα αφου ειναι και το παλαιοτερο αλλα αθλιες εκπτωσεις/προσφορες

wolt για να μην πληρωνεις κερατιατικα σε € για το delivery

box μακραν οτι ποιο ανταποδοτικο με ποντους, παιρνεις εκτπωσεις για καθε 4€ -1€, πολυ συχνα προσφορες για χ6 ποντους, εκτπώσεις, -2/-3€ σε παραγγελίες άνω ενός ποσού, γενικά αν έχεις και καρτοκινητό ή cosmote γενικοτερα βοηθάει πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Box λογο κουπονιών ποντων, e-food εάν στείλουν κανα κουπόνι η βγει καμία καλή πεινιατα, wolt πολύ σπάνια . Το Box είναι πολύ ποιο ανταγωνιστικο σαν πλατφόρμα.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...