Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, GaGaS_Thess είπε

 

Είμαι σε Λονδίνο κανονικά . Μπήκα στην εφαρμογή . Δεν βρίσκω κάτι :(

Screenshot_2023-08-09-11-48-09-551_com.gamepass.jpg

Μπές από browser στο https://www.xbox.com/en-us/play όπως σου έγραψε και πιο πάνω ο @leo066 αφού έχεις ενεργοποιήσει vpn. Κάνε login με τον gamepass λογ/μο σου και είσαι έτοιμος. Τα υπόλοιπα όπως σου τα είπε ο  @rodosf1

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

 

Είμαι σε Λονδίνο κανονικά . Μπήκα στην εφαρμογή . Δεν βρίσκω κάτι :(

Screenshot_2023-08-09-11-48-09-551_com.gamepass.jpg

Είσαι σε λάθος app νομίζω. 

Στην εφαρμογή Xbox Gamepass θα μπεις 

δες εδώ από Ελλάδα με vpn

Screenshot_2023-08-09-14-34-22-502_com.gamepass-edit.jpg.2a7d574e88f3d0567c4930177be11d0a.jpgScreenshot_2023-08-09-14-34-43-585_com.gamepass-edit.jpg.8efee7ab9218d5517f2c09aa0cce6c42.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Ευχαριστώ πολύ παιδιά το έκανα όλα καλά. Απλά ζητάει χειριστήριο και είναι εξοχικό διακοπές δεν έχω μαζί μου :(

όσα έχουν πάνω ενα σήμα με το δάχτυλο παίζουν με αφή. κάπου αν σκρολαρεις θα δεις λέει βελτιστοποιημενα για παιχνίδι με αφή κ επιλέγεις να τα δεις όλα. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Ευχαριστώ πολύ παιδιά το έκανα όλα καλά. Απλά ζητάει χειριστήριο και είναι εξοχικό διακοπές δεν έχω μαζί μου :(

Spoiler

Που πας διακοπές χωρίς χειριστήριο; 😁

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, gregpec2 είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Που πας διακοπές χωρίς χειριστήριο; 😁

 

Spoiler

Εγώ παίρνω πάντα 2. Μη γίνει καμιά στραβή και δεν έχουμε να παίξουμε... 😂😂

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσα παίζουν με touch παίζουν άψογα χωρίς lag. Κινητό poco x5 pro 8 gb 256gb  και 5g με speedtest 140mbps εδώ που είμαι δεν είχα ούτε ένα κόλλημα . Απλά το θέμα αφής σε παιχνίδια πχ όπως fortnite είναι πρόβλημα  θα δοκιμάσω το βράδυ κάνα χαλαρό να δω πως παίζει γιατί με εκραξε η μικρή που την κάνω share τα δεδομένα κολλούσε το roblox . Έχω μεν απεριόριστα αλλα ξέρει κανείς τι τραβάει από δεδομένα?

Επεξ/σία από GaGaS_Thess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Όσα παίζουν με touch παίζουν άψογα χωρίς lag. Κινητό poco x5 pro 8 gb 256gb  και 5g με speedtest 140mbps εδώ που είμαι δεν είχα ούτε ένα κόλλημα . Απλά το θέμα αφής σε παιχνίδια πχ όπως fortnite είναι πρόβλημα  θα δοκιμάσω το βράδυ κάνα χαλαρό να δω πως παίζει γιατί με εκραξε η μικρή που την κάνω share τα δεδομένα κολλούσε το roblox . Έχω μεν απεριόριστα αλλα ξέρει κανείς τι τραβάει από δεδομένα?

Αντε καλo gaming!  :)

κοντά 1,5-2gb/ώρα είχα προσέξει ότι τραβάει. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Κάνω ένα διάλειμμα από το Diablo 4. Πέτυχα το Arcade Paradise στο game pass. Γενικά στον υπολογιστή παίζω τέτοια simulation games που και που. Αν έχετε να προτείνετε κάτι παρομοιο; Και το Internet cafe simulator 2 πχ είναι παρομοιο αλλά δεν είναι στο Xbox. Κρίμα που δεν υπάρχει eurotrack simulator…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, sp3cial είπε

Καλησπέρα! Κάνω ένα διάλειμμα από το Diablo 4. Πέτυχα το Arcade Paradise στο game pass. Γενικά στον υπολογιστή παίζω τέτοια simulation games που και που. Αν έχετε να προτείνετε κάτι παρομοιο; Και το Internet cafe simulator 2 πχ είναι παρομοιο αλλά δεν είναι στο Xbox. Κρίμα που δεν υπάρχει eurotrack simulator…

Πάρα πολύ επαναλαμβανόμενο το Arcade Paradise το παράτησα εγώ γούστα βέβαια.

Το PowerWash Simulator είναι πολύ δυνατό και μπορώ να πω και χαλαρωτικό.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 για το Powerwash Simulator το οποίο είναι απίθανα εθιστικό, πράγμα που δυστυχώς στην πραγματική ζωή δεν ισχύει ούτε κατ' ελάχιστο 😁

Επίσης αρκετά δυνατό είναι το House Flipper.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, sp3cial είπε

Καλησπέρα! Κάνω ένα διάλειμμα από το Diablo 4. Πέτυχα το Arcade Paradise στο game pass. Γενικά στον υπολογιστή παίζω τέτοια simulation games που και που. Αν έχετε να προτείνετε κάτι παρομοιο; Και το Internet cafe simulator 2 πχ είναι παρομοιο αλλά δεν είναι στο Xbox. Κρίμα που δεν υπάρχει eurotrack simulator…

όπως είπαν κ παραπάνω Powerwash Simulator, 

Επίσης Car Mechanic Simulator και Cooking simulator στο gamepass. 

Στο eneba ειχα βρει κάτι σε Ship Destruction simulator στα 5€ επίσης. Πολύ φτηνά για χαλάρωση είναι και τα Construction Simulator, φορτωτές, μπουλντοζες κλπ και Treasure Hunter Simulator. Μιλαμε κάτω του 5€ σε προσφορά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεπιμπτόντως, για όσους δεν το πήραν χαμπάρι, ανέβηκε στο gamepass το quake 2 remastered με ένα σκασμό καλούδια. Από N64 maps, μέχρι expansions και ακυκλοφόρητο υλικό. Περιττό να αναφέρω να σπεύσετε να το παίξετε.

Spoiler

Όταν το πρωτο-έπαιξα στο pc το '97 ήμουνα μαθητής, και μάλιστα ήταν θεόβαρο σε απαιτήσεις αν δεν είχες 3d acceleration. Οι υπόλοιπες γεροντάρες σαν και μένα θα το θυμούνται.

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω κοιτούσα μόνο στο game pass.. και είδα τώρα όλα τα υπόλοιπα! Powerwash & house flipper τα έχω λιώσει υπολογιστή. Θα δω για τα υπόλοιπα σας ευχαριστώ δεν τα είχα προσέξει!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...