Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

27 λεπτά πριν, Basilhs1982 είπε

Με τα Elite Series 2 υπήρξαν προβληματικές παρτίδες με LOT:19xx δηλαδή έτος 2019 και καποιες ορισμένες αρχές του 2020.

Απο το 2021 διορθώθηκαν τα περισσότερα προβλήματα που εβγαζαν. Εγώ αγόρασα πέρσι σε προσφορά 119€ ενα Series 2 με LOT:2202 (Φεβρουάριος 2022) και εδω και ενα χρονο δεν εχω κανένα απολύτως πρόβλημα. Το θεωρώ μακράν την καλύτερη αγορά που εχω κανει και φυσικά εχω πάθει αυτο που λένε οτι μετα δεν μπορείς να παίξεις με κανένα άλλο χειριστήριο.

Μια από τα ίδια. Το έχω σχεδόν 2 χρόνια, μέχρι στιγμής όλα καλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι μλκιες βγάζουν..... Leak και για την μεθεπόμενη κονσόλα σε 10 χρόνια από τωρα?!?!? 

FB_IMG_1689960548542.jpg

Επεξ/σία από GaGaS_Thess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, gregpec2 είπε

Άμα δεν μας γράψει και τα specs της κονσόλας που θα βγει το 2034, εγώ δεν τον πιστεύω.

Αυτοί έχουν βρει και την τιμή...... Ότι να νε εντελώς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομίζω κάποιοι γράφουν ανακρίβειες για τα elite controllers δίχως να είναι κάτοχοι.

Έχουν περάσει 3 V2 και εσχάτως ένα core από τα χέρια μου δίχως το παραμικρό πρόβλημα.

Αλλάζω controller συχνά για να είμαι μέσα στην εγγύηση, επιπροσθέτως η MS είναι η μοναδική εταιρεία που σου κάνει αντικατάσταση σε οποιοδήποτε περιφερειακό δίχως πολλά πολλά και με διετή εγγύηση.

Κάποιοι δίνουν μόνο ένα χρόνο και σου βγάζουν τον ανανία για να σε καλύψουν (γκουχ, γκουχ).

Επεξ/σία από Lobo10
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, demmian είπε

με antstream τι παιχτηκε? γνωριζετε? προσπαθω να το βρω στο xbox τουρκιας κ δεν βλεπω τπτ.. ψηθηκα να μπορω να παιξω με τα μικρα co op..

εγω το έβαλα από το link λίγες σελίδες πίσω. παίζει κανονικά. Κ στο store μου το δίνει πάλι ενεργό για αγορά το λινκ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, rodosf1 said:

εγω το έβαλα από το link λίγες σελίδες πίσω. παίζει κανονικά. Κ στο store μου το δίνει πάλι ενεργό για αγορά το λινκ. 

αγορά με τι κάρτα fups;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, demmian είπε

@rodosf1 κ γω προσπαθησα , αλλα μου βγαζει αυτο.. με ghost vpn licensed, που δεν με εχει απογοητευσει ποτε 

image.png.4192a3167f264dac78ac468af89b6bf6.png

χωρίς vpn με fups. 

 

1 ώρα πριν, dream21 είπε

αγορά με τι κάρτα fups;

με fups ναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα δε μου το εμφανίζει.Βεβαια ακόμα και όταν το εμφανιζε,δε με άφηνε να το αγοράσω.Ενα παιδί από εδώ μέσα, προσπάθησε από Τουρκία να αγοράσει ένα dlc και έφαγε άκυρο και αυτός με τη fups.Μαλλον έκλεισε το σκηνικό.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...