Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Μην κάνεις το βήμα για Elite 2 γιατί θα είναι broken απ' το κουτί..Θα πατάς το ''Α'' και τις μισές φορές δεν θα κάνει register.

Μα το έχω ήδη (Elite 2 Core), έχει γράψει καμιά 10αρια ώρες και είναι άψογο. Και πριν Elite είχα. Και στο μέλλον Elite θα έχω. 🙂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είσαι απ' τους πολύ τυχερούς αν δεν έχεις πρόβλημα, ειδικά με το register των κουμπιών. Στα light taps υπάρχει το θέμα, άμα τα πατάς σαν ''αούγκανος'' είναι οκ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 minutes ago, bill_viper said:

Ήμουν τόσο καιρό με ένα Elite Series 1 το λευκό. 4 χρόνια δε μου παρουσίασε το παραμικρό. 

Το Wolverine τρώει πολλά Χ, πρώτα απ' όλα δεν είναι ασύρματο, έπειτα οι σκανδάλες από κάτω δε θα με βολέψουν σε εκείνο το σημείο έχοντας μάθει τόσα χρόνια στου Elite, συν ότι (μάλλον) δεν θα έχει τη native υποστήριξη μέσω Xbox Accessories για updates και παραμετροποίηση on the fly.

Αμα σου δείξω φωτογραφία πόσα αγορασμένα microsoft controllers έχω από όλα τα level τιμών θα κλάψεις.

Στο 10% των τυχερών είσαι.

Επίσης αν δεν έρθω να πληκτρολογήσω κείμενο με τον controller σου δεν πιστεύω τίποτα.

Στην πληκτρολόγηση κειμένου φαίνεται το χαμένο πάτημα.

Επεξ/σία από skiabox
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω με το Εlite 2 Core στους τυχερους ειμαι οπως τα λετε, δεν γνωριζα οτι υπαρχει τοσο γενικευμενο θεμα, το δικο μου ειναι αψογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, skiabox είπε

Αμα σου δείξω φωτογραφία πόσα αγορασμένα microsoft controllers έχω από όλα τα level τιμών θα κλάψεις.

Στο 10% των τυχερών είσαι.

Επίσης αν δεν έρθω να πληκτρολογήσω κείμενο με τον controller σου δεν πιστεύω τίποτα.

Στην πληκτρολόγηση κειμένου φαίνεται το χαμένο πάτημα.

Στο Xbox Accessories εκεί που τεστάρεις τα κουμπιά φαίνεται επίσης. Τρώνε κράξιμο γι' αυτό το θέμα απ' το 2019 και από τότε δεν έχουν κάνει απολύτως τίποτα για να το διορθώσουν.

Είναι κρίμα γιατί η αίσθηση του controller είναι premium αλλά με αυτά τα θέματα αποτελεί χαμένη ευκαιρία πλην κάποιων ελάχιστων τυχερών που δεν αντιμετωπίζουν θέμα.

 

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ούτε εμένα μου το κάνει αυτό με το Α (ούτε με το Χ, γιατί και αυτό το έχω διαβάσει).

Εμένα δεν μου κάνει register μερικές φορές το LB και με εκνευρίζει, θέλει δυνατό πάτημα, που δεν είναι εύκολο να το πετύχεις πάντα με τον αριστερό δείκτη.

Γενικά δεν το έχουν προσέξει όσο πρέπει το χειριστήριο για τόσα χρήματα που ζητάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω θέμα με το A και το LB.Γενικα πολύ ωραίο controller αλλά μεγάλη απογοήτευση που έχει τέτοιο κατασκευαστικό θέμα..Ίσως έπρεπε να αποφύγω το elite 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομουν και εγω για την εκδοση  elite core ,αλλα με αυτα που διαβαζω δεν θα ασχοληθω

Τουλαχιστον τα επισημα ακουστικα τις  microsoft  αξιζουν για αγορα?

Τα εχει κανεις να μας πει εντυπωσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, spartan29gr said:

Σκεφτομουν και εγω για την εκδοση  elite core ,αλλα με αυτα που διαβαζω δεν θα ασχοληθω

Τουλαχιστον τα επισημα ακουστικα τις  microsoft  αξιζουν για αγορα?

Τα εχει κανεις να μας πει εντυπωσεις?

Μια χαρά είναι. Όχι κάτι ιδιαίτερο όμως. Την δουλειά τους την κάνουν. Τώρα αν θα αντέξουν τα μαξιλαράκια στον χρόνο θα δείξει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, lak10 είπε

σορρυ για το off topic. Παω να δημιουργησω λογαριασμο στην fups και δεν δεχεται το κινητο μου λεει transaction fialed τι κανω λαθος?

off topic αλλα θες τουρκικό κινητό. Ας μην συνεχίσει όμως εδώ αυτή η κουβέντα γιατί είμαστε εκτός θέματος τέρμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Μια χαρά είναι. Όχι κάτι ιδιαίτερο όμως. Την δουλειά τους την κάνουν. Τώρα αν θα αντέξουν τα μαξιλαράκια στον χρόνο θα δείξει.

Τελικα τα πηρα

Απλα τωρα τα εκανα  εγραφη στο microsoft account  αλλα αντι να βγαλει 2 χρονια μου εδωσε εγγυσηση μεχρι  τον μαρτιο του 25

Δυο χρονια δεν εχουν αυτα κανονικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, spartan29gr είπε

Τελικα τα πηρα

Απλα τωρα τα εκανα  εγραφη στο microsoft account  αλλα αντι να βγαλει 2 χρονια μου εδωσε εγγυσηση μεχρι  τον μαρτιο του 25

Δυο χρονια δεν εχουν αυτα κανονικα?

Όλα 2 ναι, επικοινώνησε με support κ θα στο φτιάξουν εκείνοι σε 2 έτη. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα Elite Series 2 υπήρξαν προβληματικές παρτίδες με LOT:19xx δηλαδή έτος 2019 και καποιες ορισμένες αρχές του 2020.

Απο το 2021 διορθώθηκαν τα περισσότερα προβλήματα που εβγαζαν. Εγώ αγόρασα πέρσι σε προσφορά 119€ ενα Series 2 με LOT:2202 (Φεβρουάριος 2022) και εδω και ενα χρονο δεν εχω κανένα απολύτως πρόβλημα. Το θεωρώ μακράν την καλύτερη αγορά που εχω κανει και φυσικά εχω πάθει αυτο που λένε οτι μετα δεν μπορείς να παίξεις με κανένα άλλο χειριστήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...