Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 hours ago, GaGaS_Thess said:

Elden Ring 

Μιλάμε για έπος.

Απορώ κιόλας πως μπήκε και σε έκπτωση.

Λέτε να έχουμε σύντομα το dlc?

23 hours ago, bill_viper said:

Ευχαριστώ για την απάντηση, μίλησα μαζί τους και μου είπαν ότι χρειάζεται απόδειξη αγοράς να στείλω. Νόμιζα ότι όλα θα γίνονταν αυτόματα μέσω του S/N και της ζευγοποίησης με το Series X. Όπως π.χ. γίνεται με τα κινητά τηλέφωνα.

Το θέμα μου είναι ότι επειδή είναι δώρο κωλύεμαι να ζητήσω την απόδειξη αγοράς (και δε ξέρω αν υπάρχει ακόμα από το άτομο που το αγόρασε).

Η κοπέλα στο τηλέφωνο μου είπε αν μπορώ να βρω μία οποιαδήποτε απόδειξη και να στείλω. Έχει αγοράσει κανείς πρόσφατα Elite controller να μου στείλει την απόδειξη για να μη χάσω 6.5 μήνες εγγύηση; 🙏

Ετσι κι αλλιώς 9 στα 10 microsoft controllers είναι ελατωματικά από τη μάνα τους οπότε έχεις δεν έχεις εγγύηση τα πατήματα θα τα χάνουν.

Για εμένα πάρε ένα Razer Wolverine και never look back.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, skiabox said:

Λέτε να έχουμε σύντομα το dlc?

Μακάρι αλλά το βλέπω χλωμό για "σύντομα".

Το Armored Core VI βγαίνει μόλις τον επόμενο μήνα και λογικά θα θέλουν να το προωθήσουν εφόσον ο publisher είναι ο ίδιος (Bandai Namco). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, D.Luffy said:

Μακάρι αλλά το βλέπω χλωμό για "σύντομα".

Το Armored Core VI βγαίνει μόλις τον επόμενο μήνα και λογικά θα θέλουν να το προωθήσουν εφόσον ο publisher είναι ο ίδιος (Bandai Namco). 

Επειδή έχω δει review του armored core, πιθανότατα δεν θα ασχοληθώ καθόλου.

Δεν μου άρεσε καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, skiabox said:

Επειδή έχω δει review του armored core, πιθανότατα δεν θα ασχοληθώ καθόλου.

Δεν μου άρεσε καθόλου.

Να σου πω ούτε εγώ ήμουν ποτέ fan των mech games και ποτέ δεν έχω ασχοληθεί με το είδος αλλά αυτό θα το δοκιμάσω και θα γράψω εντυπώσεις.

Δείχνει να έχει διάφορα στοιχεία από Souls και γενικά η συνταγή έχει εκμοντερνιστεί σε σχέση με τα προηγούμενα της σειράς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, D.Luffy said:

Να σου πω ούτε εγώ ήμουν ποτέ fan των mech games και ποτέ δεν έχω ασχοληθεί με το είδος αλλά αυτό θα το δοκιμάσω και θα γράψω εντυπώσεις.

Δείχνει να έχει διάφορα στοιχεία από Souls και γενικά η συνταγή έχει εκμοντερνιστεί σε σχέση με τα προηγούμενα της σειράς. 

Τα περιβάλλοντα όμως, ακόμα και τα ίδια τα robots μου φάνηκαν τέρμα αδιάφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, skiabox είπε

Ετσι κι αλλιώς 9 στα 10 microsoft controllers είναι ελατωματικά από τη μάνα τους οπότε έχεις δεν έχεις εγγύηση τα πατήματα θα τα χάνουν.

Για εμένα πάρε ένα Razer Wolverine και never look back.

Ήμουν τόσο καιρό με ένα Elite Series 1 το λευκό. 4 χρόνια δε μου παρουσίασε το παραμικρό. 

Το Wolverine τρώει πολλά Χ, πρώτα απ' όλα δεν είναι ασύρματο, έπειτα οι σκανδάλες από κάτω δε θα με βολέψουν σε εκείνο το σημείο έχοντας μάθει τόσα χρόνια στου Elite, συν ότι (μάλλον) δεν θα έχει τη native υποστήριξη μέσω Xbox Accessories για updates και παραμετροποίηση on the fly.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...