Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 hours ago, rodosf1 said:

Summer Offers, 700 games σε προσφορά στο store όλων των χωρών! 

Όσο εγώ γράφω εσείς παραγγέλνετε! :)

Πολλα ειναι τα 700 για να τα ψαξουμε!

Οποιος εχει καποια προταση, ας την μοιραστει εδω γιατι εχει σταματησει προσωρινα και το reddit xbox deals...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nek4d είπε

Πολλα ειναι τα 700 για να τα ψαξουμε!

Οποιος εχει καποια προταση, ας την μοιραστει εδω γιατι εχει σταματησει προσωρινα και το reddit xbox deals...

Agents of Mayhem - Total mayhem bundle 

Aerea (πολύ ωραίο για παιδιά ειδικά) 

Bulletstorm - Full Clip Edition 

Mad Max

9 monkeys of Shaolin - Ash of Gods - Redeemer (Bundle 3 games) 

όλα αυτά μαζί από τουρκικό store έρχονται στα 3€ περίπου! Οοοοολα μαζί! :)

Στο ελληνικό store οι τιμές είναι σε έκπτωση 90-95% σε αυτά. 

Επίσης Watchdogs Legion έκπτωση 85%

κ Ride 4 αν σας αρεσουν τα μηχανάκια επίσης 85%, και η απλή και η Deluxe έκδοση! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, GaGaS_Thess said:

Μωρέ λες....??? 

FB_IMG_1689413649172.jpg

Ναι και φέτος κιόλας χωρίς να έχει καν ανακοινωθεί ούτε η ύπαρξη του επίσημα.

Ούτε για αστείο παιδιά, για την Blizzard μιλάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στις 21/7 έρχεται μια νέα υπηρεσία retro games, το antstream στο Xbox, One και Series. 

Περίπου 2000 retro games είτε με ετήσια συνδρομή 29.99$ είτε με lifetime εφάπαξ χρέωση 79.99$

Από ότι φαίνεται θα παίζει και σε κινητό μεσω app. 

Ολα νόμιμα και licensed και το πιο θετικό για εμένα είναι η δυνατότητα multiplayer με άλλους στην υπηρεσία. Να παίζεις πχ Golden axe, Double Dragon κλπ με φίλους online θα είναι ωραία εμπειρία. 

Εκτιμώ ότι θα δούμε προσφορές την υπηρεσίας σε χαμηλότερη τιμή προς Black Friday, νομίζω θα περιμένω λίγο για τη lifetime συνδρομή και θα γλιτώσω από emulators κλπ θέματα με συμβατότητες κ ρυθμίσεις κλπ κλπ. 

https://www.antstream.com/

υγ. η υπηρεσία είναι 3rd party 

 

Επεξ/σία από rodosf1
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rodosf1 είπε

Στις 21/7 έρχεται μια νέα υπηρεσία retro games, το antstream στο Xbox, One και Series. 

Περίπου 2000 retro games είτε με ετήσια συνδρομή 29.99$ είτε με lifetime εφάπαξ χρέωση 79.99$

Από ότι φαίνεται θα παίζει και σε κινητό μεσω app. 

Ολα νόμιμα και licensed και το πιο θετικό για εμένα είναι η δυνατότητα multiplayer με άλλους στην υπηρεσία. Να παίζεις πχ Golden axe, Double Dragon κλπ με φίλους online θα είναι ωραία εμπειρία. 

Εκτιμώ ότι θα δούμε προσφορές την υπηρεσίας σε χαμηλότερη τιμή προς Black Friday, νομίζω θα περιμένω λίγο για τη lifetime συνδρομή και θα γλιτώσω από emulators κλπ θέματα με συμβατότητες κ ρυθμίσεις κλπ κλπ. 

https://www.antstream.com/

υγ. η υπηρεσία είναι 3rd party 

 

Τα έχω δώσει χθες για lifetime και ήρθε η ώρα το jtag 360 να πάει για απόσυρση. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν μεινει κατι ψιλα (16 ευρω) απο δωροκαρτες στο balance του xbox και  λεω να τα χαλασω στο red dead redemption.

Γενικα παιζω ελαχιστα, απλα ειναι απο τα παιχνιδια που θελω καααποια στιγμη να παιξω, ευελπιστω μεσα στον χρονο να το πιασω.

Οσοι βλεπουν πιο συχνα τις τιμες, αξιζει στα 20 του store? παιζει πιο φτηνα γενικα απο κλειδαδικα κτλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, rodosf1 είπε

Στις 21/7 έρχεται μια νέα υπηρεσία retro games, το antstream στο Xbox, One και Series. 

Περίπου 2000 retro games είτε με ετήσια συνδρομή 29.99$ είτε με lifetime εφάπαξ χρέωση 79.99$

Από ότι φαίνεται θα παίζει και σε κινητό μεσω app. 

Ολα νόμιμα και licensed και το πιο θετικό για εμένα είναι η δυνατότητα multiplayer με άλλους στην υπηρεσία. Να παίζεις πχ Golden axe, Double Dragon κλπ με φίλους online θα είναι ωραία εμπειρία. 

Εκτιμώ ότι θα δούμε προσφορές την υπηρεσίας σε χαμηλότερη τιμή προς Black Friday, νομίζω θα περιμένω λίγο για τη lifetime συνδρομή και θα γλιτώσω από emulators κλπ θέματα με συμβατότητες κ ρυθμίσεις κλπ κλπ. 

https://www.antstream.com/

υγ. η υπηρεσία είναι 3rd party 

 

Πολυ δυνατό δειχνει!

Πάντως αν "ταξιδεύετε" συχνά εδώ έχει ενα 10αρικο......

https://www.xbox.com/tr-TR/games/store/antstream-arcade-lifetime-pass-edition/9PKVNQRL9NQ1/0017

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, konstantin79 είπε

Πολυ δυνατό δειχνει!

Πάντως αν "ταξιδεύετε" συχνά εδώ έχει ενα 10αρικο......

https://www.xbox.com/tr-TR/games/store/antstream-arcade-lifetime-pass-edition/9PKVNQRL9NQ1/0017

μας έφτιαξες!!!!! :) θενκς 

Για τις ετήσιες σε preorder πριν τις 21/7, αναφέρει ότι 1/10 που θα πάρει ετήσια θα την μετατρέψουν σε lifetime με τυχαία επιλογή! 

Επεξ/σία από rodosf1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, imr είπε

Εχουν μεινει κατι ψιλα (16 ευρω) απο δωροκαρτες στο balance του xbox και  λεω να τα χαλασω στο red dead redemption.

Γενικα παιζω ελαχιστα, απλα ειναι απο τα παιχνιδια που θελω καααποια στιγμη να παιξω, ευελπιστω μεσα στον χρονο να το πιασω.

Οσοι βλεπουν πιο συχνα τις τιμες, αξιζει στα 20 του store? παιζει πιο φτηνα γενικα απο κλειδαδικα κτλ?

Για να παίξεις κάποια στιγμή σίγουρα αξίζει. Στα κλειδαδικα μέσω Argentina παίζει στα 14-15€ κατώτερη, οπότε δεν είναι μεγάλη η διαφορά είναι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...