Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 hours ago, Tigio13 said:

Για να πετύχει πρέπει η μία συσκευή να είναι πχ xbox και η άλλη μέσω bleutooth. 

 

Ποιο είναι το ασημένιο limited? 

https://www.xbox.com/el-GR/accessories/controllers/lunar-shift-special-edition

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 hours ago, rodosf1 said:

γράψε μας εντυπώσεις μολις δεις και την Series έκδοση. 

Με τόσο περιορισμένο χρόνο που έχω μάλλον θα είμαι ο τελευταίος που θα γράψει εντυπώσεις 😂

5 hours ago, rodosf1 said:

γράψε μας εντυπώσεις μολις δεις και την Series έκδοση. 

Με τόσο περιορισμένο χρόνο που έχω μάλλον θα είμαι ο τελευταίος που θα γράψει εντυπώσεις 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, nek4d είπε

Starfield κατεβαινει απο τωρα.
(για να ειναι ετοιμο τον Σεπτεμβριο 😋 )

Πονηρη η microsoft, ασε σου λεει να το κατεβαζουν απο τωρα να μην γρινιαζουν μετα με το μεγαλο μεγεθος, ουτε να κατεβαζουν εκατομμυρια χρηστες ταυτοχρονα ολοι μαζι αρχες Σεπ απο 125 GB ο καθενας, θα γονατισουν οι σερβερς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, fagoura είπε

Πονηρη η microsoft, ασε σου λεει να το κατεβαζουν απο τωρα να μην γρινιαζουν μετα με το μεγαλο μεγεθος, ουτε να κατεβαζουν εκατομμυρια χρηστες ταυτοχρονα ολοι μαζι αρχες Σεπ απο 125 GB ο καθενας, θα γονατισουν οι σερβερς.

ειναι απλα ενα prelaunch client, 300-350 ΜΒ κατεβαζεις.

πιο πολυ σαν placement το βλεπω, για να το βλεπει ο παιχτης στη λιστα των παιχνιδιων του, να μη το ξεχασει και οταν με το καλο ξεκινησει το pre-release download, να γινει αυτοματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτεται κανεις τι θα γίνει αν δεν ολοκληρωθεί το deal? Τι κράξιμο και τι τρολ θα πεσει από τους απέναντι για την αυξηση τιμής και όλα τα σχετικά?  Προβλέπω πολυ χαμένο έδαφος για την κονσόλα μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GaGaS_Thess είπε

Σκέφτεται κανεις τι θα γίνει αν δεν ολοκληρωθεί το deal? Τι κράξιμο και τι τρολ θα πεσει από τους απέναντι για την αυξηση τιμής και όλα τα σχετικά?  Προβλέπω πολυ χαμένο έδαφος για την κονσόλα μας

Ποιο πολλα διακυβεβονται στο Starfield παρα στο deal κατ εμε. 
 

Αν το Starfield ειναι system seller και κανει το μπαμ που περιμενει ο κοσμος μικρη σημασια θα εχει αν το επομενο cod θα ειναι στο gamepass η οχι.

Αν παλι το starfield βγει μετριοκαλο τοτε παλι κανεις δε θα ενδιαφερθει αν το επομενο cod ειναι στο gamepass.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mitroglou7 είπε

Ποιο πολλα διακυβεβονται στο Starfield παρα στο deal κατ εμε. 
 

Αν το Starfield ειναι system seller και κανει το μπαμ που περιμενει ο κοσμος μικρη σημασια θα εχει αν το επομενο cod θα ειναι στο gamepass η οχι.

Αν παλι το starfield βγει μετριοκαλο τοτε παλι κανεις δε θα ενδιαφερθει αν το επομενο cod ειναι στο gamepass.

System sellers εκτος οικοσυστηματος Nintendo δεν υπάρχουν. Έτσι λένε οι πωλήσεις τουλάχιστον όπως έχει αναλυθεί και στο θέμα με τα οικονομικά νέα της βιομηχανίας Gaming. Πουλάνε ποσοστό αλλά όχι σε βαθμό αγορας κονσόλας

Η αγορά είναι πιο πολύπλοκη και έχει τάσεις, ροπές, ανάγκες, καθώς κ biased ανάγκες, καλο/κακό marketing κλπ. Όλοι εχουν απ όλα να επιδείξουν. 

Η ουσία είναι να έχεις ένα σύστημα που το υποστηρίζει η κοινότητα των developers, όσον αφορά εμένα, ταπεινή μου άποψη και πράξη, μπορεί κ λάθος. Δεν αγόρασα ποτέ καμιά κονσόλα επειδή είχε 2-3 games, με εξαίρεση αυτές της Nintendo. Τα υπόλοιπα 3rd party συνήθως παίζουν στις άλλες 2 εταιρείες, οπότε κοιτάς αλλά κριτήρια.

Αν πχ πηγαίναμε πίσω στο χρόνο κ ήτανε Exclusive το Skyrim με κ το ESO με τα εκατομμύρια παίχτες θα άλλαζε η ισορροπία του Gaming?

Ίσως ναι, ίσως κ οχι.

Το αποτέλεσμα θα δείξει κ με το Starfield κ δεν αποκλείεται να δοθεί μετά από 2-3 χρόνια κ αλλού ως διαθέσιμο. 

Επί του θέματος βγαίνει σε λίγες μέρες η παιχνιδαρα της Capcom στο gamepass!! Πολυαναμενομενο κ εγγύηση η εταιρεία!! :)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο eshop έχει bundle με το diablo στα 550.

Εφοσον το παιχνίδι έχει ένα 70ρι και έρχονται αυξήσεις μου φαίνεται καλή περίπτωση για οποιον το σκέφτεται 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...