Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 hours ago, rodosf1 said:

Παίξτε Bramble: Mountain King.... χθες!! τρομερό game!!!!! Κ ειναι κ μικρό 5-7 ώρες το κόβω αρχή έως τέλος. 

Επιβεβαιώνω.

Το παιχνίδι ξεκινάει κάπως χλιαρά και όσο προχωράει τόσο πιο φρίκη γίνεται.

Από κάποιο σημείο και μετά σκέφτεσαι "Τι ζω?"

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Charismo είπε

Επιβεβαιώνω.

Το παιχνίδι ξεκινάει κάπως χλιαρά και όσο προχωράει τόσο πιο φρίκη γίνεται.

Από κάποιο σημείο και μετά σκέφτεσαι "Τι ζω?"

ναι πραγματικά, είναι παιχνίδι - εμπειρια, εκτός από πανέμορφο και με υπέροχα ταιριαστό ήχο! Τα gnomes, τα freak σκηνικά, όλα είναι υπέροχα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.purexbox.com/news/2023/06/multiple-games-announced-for-xbox-game-pass-at-annapurna-showcase-2023

H Annapurna, η εταιρεία που δεν θα γνώριζα ούτε ενα game της, πόσο μάλλον να το αγοράσω, αν δεν υπήρχε το gamepass, ανακοίνωσε όχι 1-2 αλλά.. 6 επερχόμενα games της και ΟΛΑ θα μπουν στo gamepass! Από narrative adventure, εχουν φοβερά σενάρια κ πρωτότυπες ιδέες τα games τους! Έφτασα να έχω γίνει fan της εταιρείας κ οτι βγαίνει να το περιμένω με σιγουριά ότι έχει κάτι να δώσει! Συνήθως έχουν και μια.. σκοτεινή πτυχή στα Games τους επίσης... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βασικά τώρα που παρατηρώ το account, βλέπω το παρακάτω.

 

άρα λογικά τυπώνω το print το βάζω σε ενα κουτι και τους το στέλνω.

Την αποστολή την χρεώνεται η Microsoft ή το πληρώνω εγώ?

 

Επεξ/σία από Hawk_K
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Hawk_K said:

Βασικά τώρα που παρατηρώ το account, βλέπω το παράρα λογικά τυπώνω το print το βάζω σε ενα κουτι και τους το στέλνω.

Την αποστολή την χρεώνεται η Microsoft ή το πληρώνω εγώ?

αν δεν μίλησες με υποστήριξη για να σου πουν ότι στέλνουν εκείνοι κουριερ, πάρε τηλέφωνο την κουριερ κ ρώτησε ποτε θα έρθουν. Όταν βγει κωδικός το ξέρει ήδη η κουριερ, οπότε σήμερα /αύριο θα σε ενοχλήσουν. Κάνε εσυ ένα τηλ όμως για να είσαι σπίτι. 

Δεν πληρώνεις εννοείται τίποτα! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, rodosf1 said:

αν δεν μίλησες με υποστήριξη για να σου πουν ότι στέλνουν εκείνοι κουριερ, πάρε τηλέφωνο την κουριερ κ ρώτησε ποτε θα έρθουν. Όταν βγει κωδικός το ξέρει ήδη η κουριερ, οπότε σήμερα /αύριο θα σε ενοχλήσουν. Κάνε εσυ ένα τηλ όμως για να είσαι σπίτι. 

Δεν πληρώνεις εννοείται τίποτα! :)

Δεν το είδα έγκαιρα ότι δημιουργήθηκε το αίτημα και δεν έχω ετοιμάσει δέμα...

Αν επικοινωνήσει κάποιος μαζί μου θα τους πω για Δευτέρα, στην ανάγκη το πάω και εγώ.

Η ups έρχεται? Γιατί εδώ δεν την έχουμε αν δεν κάνω λάθος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, Hawk_K said:

Δεν το είδα έγκαιρα ότι δημιουργήθηκε το αίτημα και δεν έχω ετοιμάσει δέμα...

Αν επικοινωνήσει κάποιος μαζί μου θα τους πω για Δευτέρα, στην ανάγκη το πάω και εγώ.

Η ups έρχεται? Γιατί εδώ δεν την έχουμε αν δεν κάνω λάθος.

η UPS όπου δεν εχει δίκτυο δουλεύει με τη Γενική Ταχυδρομική. Οπότε μιλάς μ εκείνους στο μέρος σου αν είναι. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω και εγώ μια από τα ίδια. 

Έχω πάρει game pass ultimate συνδρομή και σκέφτομαι να αφήσω το 360 controller για καινούργιο Bluetooth. Το θέμα είναι είναι safe να αγοράσουμε από μαγαζί του skroutz χειριστήριο; τι παίζει με την εγγύηση, το σκρουτζ λέει 2 χρόνια τα επίσημα έναν χρόνο. Σε περίπτωση βλάβης επικοινωνούμε με microsoft ή σκρουτζ; 

Γενικα για να δίνουν μόνο ένα χρόνο εγγύηση σημαίνει ότι φτιάχτηκε για να χαλάσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Strategos είπε

Να ρωτήσω και εγώ μια από τα ίδια. 

Έχω πάρει game pass ultimate συνδρομή και σκέφτομαι να αφήσω το 360 controller για καινούργιο Bluetooth. Το θέμα είναι είναι safe να αγοράσουμε από μαγαζί του skroutz χειριστήριο; τι παίζει με την εγγύηση, το σκρουτζ λέει 2 χρόνια τα επίσημα έναν χρόνο. Σε περίπτωση βλάβης επικοινωνούμε με microsoft ή σκρουτζ; 

Γενικα για να δίνουν μόνο ένα χρόνο εγγύηση σημαίνει ότι φτιάχτηκε για να χαλάσει. 

Απο οπου και να το αγορασεις, μολις το παρεις, θα το κανεις register στο λογαριασμο σου (Microsoft). Εγγυηση εχει 2 χρονια κανονικα, θα στο γραψει και οταν το κανεις register. (Πλεον δινει σε ολα 2 χρονια η Microsoft, στα πιο παλια ηταν 1).

Επεξ/σία από vasilis_ts
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, vasilis_ts said:

Απο οπου και να το αγορασεις, μολις το παρεις, θα το κανεις register στο λογαριασμο σου (Microsoft). Εγγυηση εχει 2 χρονια κανονικα, θα στο γραψει και οταν το κανεις register. (Πλεον δινει σε ολα 2 χρονια η Microsoft, στα πιο παλια ηταν 1).

και ποια ειναι η διαδικασία όταν σου κάτσει το πρόβλημα; έρχονται το πέρνουν από το σπίτι σου free με voucher;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Strategos είπε

και ποια ειναι η διαδικασία όταν σου κάτσει το πρόβλημα; έρχονται το πέρνουν από το σπίτι σου free με voucher;

Ακριβως, θα στειλει η Microsoft courier να το παραλαβει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Strategos είπε

αξίζουν τα +5 ευρώ τα special edition χειριστήρια με το grip;

Αν τα πιάσεις και τα 2 αυτό με το λάστιχο είναι καλύτερο στο χέρι. Τώρα μετά από πολύωρο gaming και ιδρώτα όλα γλιστράνε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...