Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, james9tito είπε

Ελαφρώς οφτοπικ, από Ουγγαρία χρειάζονται vpn κλπ ή απλά αλλάζω χώρα στο account και αγοράζω με την ελληνική κάρτα? 

τίποτα, ουτε vpn, ουτε αλλαγή χώρα στο account. 

Γενικα χώρα στο account δεν αλλάζουμε ΠΟΤΕ. Γιατί μετά θα έχεις θέμα. Με ελληνικό account αγοράζεις είναι ΕΕ η Ουγγαρία με άλλο νόμισμα απλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αρκετές βελτιώσεις στο Redfall με το σημερινό update. Θέλει πολύ δουλειά να γίνει κανονικό/καλο παιχνίδι αλλά σίγουρα με μερικά updates θα στρώσει αρκετά. Ίσως σε κανένα χρόνο από τώρα να μιλάμε για άλλο παιχνίδι αν το πάρουν σοβαρά και το βελτιώνουν.

https://bethesda.net/en/article/78dNMNH552rqm2NPbDxy2P/redfall-v1-1-release-notes

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ενδιαφέρον το leveling-up σύστημα του Forza. Σε παροτρύνει να οδηγήσεις και να περάσεις χρόνο μαζί με το αυτοκίνητο πριν μπορέσεις να κάνεις install τα διάφορα parts.

Επίσης τα μενού και γενικά το σκηνικό του παιχνιδιού είναι κλάσεις ανώτερα από το Forza 7. 

Το μόνο που θέλω να δω είναι εάν το grinding για να κερδίσεις credits και να αγοράσεις καινούργια αυτοκίνητα θα είναι σε λογικά πλαίσια. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Πολύ ενδιαφέρον το leveling-up σύστημα του Forza. Σε παροτρύνει να οδηγήσεις και να περάσεις χρόνο μαζί με το αυτοκίνητο πριν μπορέσεις να κάνεις install τα διάφορα parts.

Επίσης τα μενού και γενικά το σκηνικό του παιχνιδιού είναι κλάσεις ανώτερα από το Forza 7. 

Το μόνο που θέλω να δω είναι εάν το grinding για να κερδίσεις credits και να αγοράσεις καινούργια αυτοκίνητα θα είναι σε λογικά πλαίσια. 

Βασικα μακαρι να ειναι αρκετα δυσκολο το grinding και να μη σου πεταει 15 supercars απο την αρχη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Narayan είπε

Πολύ καλή τιμή για το Electric Volt.

Nαι κοιταξα προχθες σκρουτζ και ειδα οτι έχει 54€ και λεω ευκαιρια ειναι στα 40€ με τα δωρεαν μεταφορικα απο Γερμανια. Κατι αλλο που προσεξα ειναι οτι ειδα και στο χειρηστηριο και στα ακουστικα εχουν 24 μηνη εγγυηση. Μηπως παλιοτερα ηταν 6 μηνες η θυμαμαι εγω λαθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, gregpec2 είπε

Με γειες. Τα ακουστικά είναι πραγματικά φανταστικά. 👍

ευχαριστω φίλε να σε καλα

4 ώρες πριν, dream21 είπε

Nαι κοιταξα προχθες σκρουτζ και ειδα οτι έχει 54€ και λεω ευκαιρια ειναι στα 40€ με τα δωρεαν μεταφορικα απο Γερμανια. Κατι αλλο που προσεξα ειναι οτι ειδα και στο χειρηστηριο και στα ακουστικα εχουν 24 μηνη εγγυηση. Μηπως παλιοτερα ηταν 6 μηνες η θυμαμαι εγω λαθος;

Παραγγελία 12 Ιουνίου και μόλις 5 λεπτά παρέλαβα το χειριστήριο. Εντάξει δεν υπάρχουν οι εταιρίες στο εξωτερικό..

Spoiler

IMG_0084.jpeg

 

Επεξ/σία από dream21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, dream21 είπε

Nαι κοιταξα προχθες σκρουτζ και ειδα οτι έχει 54€ και λεω ευκαιρια ειναι στα 40€ με τα δωρεαν μεταφορικα απο Γερμανια. Κατι αλλο που προσεξα ειναι οτι ειδα και στο χειρηστηριο και στα ακουστικα εχουν 24 μηνη εγγυηση. Μηπως παλιοτερα ηταν 6 μηνες η θυμαμαι εγω λαθος;

Ναι πλέον είναι 24 μήνες. Παλιά ήταν 12.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...