Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η μόνη κονσόλα στην οποία έχω σταθερά αυξανόμενο backlog και δεν μου λείπονται ποτέ επιλογές για να παίξω είναι το Switch.

Το Series X και το PS5 έχει τύχει να περάσουν μήνες και να μην τα ανοίξω.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Malthador είπε

Από το σχεδόν τίποτα της μιας εταιρείας στο απόλυτο μηδέν της άλλης. Έχω κονσόλες που κόστισαν συνολικά 1000 ευρώ κάτω από την τηλεόρασή μου και δεν έχω games να παίξω, καταπληκτική γενιά η τωρινή, μιλάμε για άλλου επιπέδου κοροϊδία.

Φαντάσου τώρα να έχεις δώσει 2000€ με 3000€ για pc με 4080-4090 και να είσαι στην ίδια μοίρα..υπάρχουν και χειρότερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι το backlog μου καλύπτει τουλάχιστον τα επόμενα 4 χρόνια, περιλαμβάνοντας μόνο παιχνίδια που υπάρχουν σήμερα, όχι πιθανά νέα.

Βέβαια το ενήλικο gaming το ξεκίνησα το 2017 και μέχρι το 2020 έπαιζα αραιά και πού, οπότε έχω πολύ έδαφος να καλύψω :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, music_lover είπε

Φαντάσου τώρα να έχεις δώσει 2000€ με 3000€ για pc με 4080-4090 και να είσαι στην ίδια μοίρα..υπάρχουν και χειρότερα!

Στο PC και ειδικά με emulator έχεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ. Οπότε δύσκολο να μείνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Στο PC και ειδικά με emulator έχεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ. Οπότε δύσκολο να μείνεις.

Τι εννοείς emulator? Να παίξω μέσω αυτού console games?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, music_lover είπε

Τι εννοείς emulator? Να παίξω μέσω αυτού console games?

Κυρίως για το switch, τα υπόλοιπα βγαίνουν κανονικά στο PC έτσι κι αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Psycho_Warhead είπε

Κυρίως για το switch, τα υπόλοιπα βγαίνουν κανονικά στο PC έτσι κι αλλιώς.

Το δοκίμασα αλλά περισσότερο μου έσπασαν τα νεύρα παρά έπαιζα, δεν ξέρω, ίσως έφταιγαν τα games που έτρεξα.

Καλά είπαμε το pc κάνει ένα σωρό δουλειές, αν τις χρειάζεσαι φυσικά γιατί οι περισσότεροι απλά παίζουν games.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, The_Judas είπε

το left stick εχει μικρη φθορα στο καλυμμα του. υπαρχει καποια λυση/επιδιορθωση;

Αν μένεις νότια προάστια να μιλήσουμε να σου δώσω. Έχω πολλά. Αλλιώς μπορείς να βάλεις κάποιο κάλυμμα από πανω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, δεν "φυγαμε" απο το pc gaming για να παμε στην ευκολια της κονσολας με την ετοιμη καναπεδατη χρηση, για να γυρισουμε στα νιατα μας στο pc και να σκαλιζουμε emulators.
"Φυγαμε", τροπος του λεγειν, παντα εχουμε το pc απο διπλα, αλλα ειδικα οι μεγαλυτερες ηλικιες, τεινουν να χρησιμοποιουν την κονσολα περισσοτερο.

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά και οι κονσόλες πλέον δεν είναι τόσο plug and play όσο παλιά..Θέλουν κι' αυτές τα patch-άκια τους, την αναβάθμιση του λογισμικού τους, την ρύθμιση του HDR κλπ κλπ. Όσο περνάει ο καιρός γίνονται όλο και περισσότερο σαν PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/9/2024 στις 4:07 ΜΜ, Tigio13 είπε

Αν μένεις νότια προάστια να μιλήσουμε να σου δώσω. Έχω πολλά. Αλλιώς μπορείς να βάλεις κάποιο κάλυμμα από πανω. 

ευχαριστώ αλλά μένω Θεσσαλονίκη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...