Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

41 λεπτά πριν, firepc είπε

Είστε έτοιμοι για mute?

https://unboxholics.com/news/gaming/116019-to-stalker-2-trechei-pros-to-paron-sta-25fps-sto-xbox-series-s

Το Stalker 2 τρέχει προς το παρόν στα 25FPS στο Xbox Series S αλλά έχουμε ακόμα χώρο για βέλτιστοποιηση*

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, firepc είπε

Είστε έτοιμοι για mute?

https://unboxholics.com/news/gaming/116019-to-stalker-2-trechei-pros-to-paron-sta-25fps-sto-xbox-series-s

Το Stalker 2 τρέχει προς το παρόν στα 25FPS στο Xbox Series S

Τώρα χαμηλώστε τα φώτα και διπλό κλειδώστε την πόρτα.. 

Κλαίνε μέχρι και αυτοί που έλεγαν ότι το Series S είναι κονσόλα “για gamepass”

Επεξ/σία από ParafronGR
  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Paragontas-x είπε

Τα παιχνίδια του game pass γι αυτό τον μήνα τα ξέρουμε; 

Νομίζω μέχρι στιγμής:

Expeditions: A MudRunner Game

Riders Republic

Age of Mythology: Retold

Frostpunk 2

Ara: History Untold

Train Sim World 5

 

Source https://gamerant.com/xbox-game-pass-expeditions-mudrunner-riders-republic/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ακόμα μια φορά παιχνιδαρες βάζει το game pass.

Εννοείτε ότι το λέω ειρωνικά έτσι.

Στην αντίπερα όχθη πάντως καλύτερα παιχνίδια βάζει η Sony στο ps5 basic tier1 plan και εμείς για να δούμε στο game pass ultimate σοβαρό παιχνίδι να δούμε πόσο καιρό θα περιμένουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, Paragontas-x said:

Για ακόμα μια φορά παιχνιδαρες βάζει το game pass.

Εννοείτε ότι το λέω ειρωνικά έτσι.

Στην αντίπερα όχθη πάντως καλύτερα παιχνίδια βάζει η Sony στο ps5 basic tier1 plan και εμείς για να δούμε στο game pass ultimate σοβαρό παιχνίδι να δούμε πόσο καιρό θα περιμένουμε.

Kαι to ενα ειναι απο studio της ms κιολας :P Περα από την πλακα μπορει παιχνιδαρες να μην ειναι αυτα που μπαινουν στο game pass αλλά ειναι για ολα τα γουστα, καλα του ps plus ειναι παιχνιδαρες βεβαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Στην αντίπερα όχθη πάντως καλύτερα παιχνίδια βάζει η Sony στο ps5 basic tier1 plan και εμείς για να δούμε στο game pass ultimate σοβαρό παιχνίδι να δούμε πόσο καιρό θα περιμένουμε.

Και γω που είμαι "μπλε" αυτό δε θα το έλεγα πάντως. Θεωρώ ότι τα ίδια παιχνίδια βάζουν πάνω κάτω. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Mitroglou7 είπε

Και γω που είμαι "μπλε" αυτό δε θα το έλεγα πάντως. Θεωρώ ότι τα ίδια παιχνίδια βάζουν πάνω κάτω. 

Κι εγώ "μπλέ", αλλά κάτοχος και των δύο συνδρομών, και θα συμφωνήσω οτι η ποιότητα είναι ίδια πάνω κάτω και με πολλά κοινά παιχνίδια.

Επεξ/σία από ktmaniac
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Για ακόμα μια φορά παιχνιδαρες βάζει το game pass.

Εννοείτε ότι το λέω ειρωνικά έτσι.

Στην αντίπερα όχθη πάντως καλύτερα παιχνίδια βάζει η Sony στο ps5 basic tier1 plan και εμείς για να δούμε στο game pass ultimate σοβαρό παιχνίδι να δούμε πόσο καιρό θα περιμένουμε.

Συγνώμη, αλλά δεν συμφωνώ καθόλου. Μόνο και μόνο το Age of Mythology, αρκεί. Το train, και το expeditions είναι καλά simulation παιχνίδια. (Το snowrunner το έχω λιώσει). Άρα πιθανότατα αυτή η φουρνιά παιχνιδιών μάλλον δεν είναι του γούστου σου.

Το Yakuza που δίνει η Σόνυ υπήρχε στο gamepass παλιότερα, αν δεν είναι ακόμα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Mitroglou7 είπε

Και γω που είμαι "μπλε" αυτό δε θα το έλεγα πάντως. Θεωρώ ότι τα ίδια παιχνίδια βάζουν πάνω κάτω. 

Υπάρχει φήμη ότι το tony hawk θα μπει και στο gamepass αλλά μου κάνει εντύπωση που μπήκε πρώτα στον ανταγωνισμό, η Microsoft βγάζει κι από την μύγα ξιγκι 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 hours ago, lkv100 said:

Υπάρχει φήμη ότι το tony hawk θα μπει και στο gamepass αλλά μου κάνει εντύπωση που μπήκε πρώτα στον ανταγωνισμό, η Microsoft βγάζει κι από την μύγα ξιγκι 😛

Πότε για; 

Το περιμενω πως και πως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...