Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, babis13 είπε

Επειδη έχω χάσει λίγο την επαφή με τις συνδρομές και τις αλλαγές που έχουν γίνει έχει κανείς το πινακακι με τις διάφορες που υπάρχουν ανα συνδρομή και τις τιμές;τώρα που πλησιάζει ο Σεπτέμβρης για να γίνει come back εκ μέρους μου 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε, εμεις που εχουμε Τουρκικο ultimate ~2 χρονια ακομη, πρεπει να κανουμε κατι πριν τον Σεπ, να παρουμε καμια καρτα ετησια και απο που προτεινετε?
Ειχα διαβασει οτι εγινε ετησιο μαξιμουμ το Τουρκικο (και αλλες χωρες) και φανταζομαι οτι δεν εχει νοημα να το πειραξω, σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 αν και σύμφωνα με το reddit, ειναι 100% θεμα hardware , ρωτάω και εδώ για επιβεβαιωση γιατί βαριέμαι την αναμονη και τα περα δώθε με τη μεταφορική .

Τις τελευταίες μέρες έχω το εξής θέμα, όποτε ανοίγω την κονσόλα με το χειριστήριο, ενώ ακούγεται ο ήχος ότι αναβει και βλέπω και το φωτάκι του χβοχ ότι ανάβει, απευθείας μου κάνει τον ήχο ότι σβήνει και σβήνει τελείως (όχι τελείως, ακούγονται ακόμα τα ανεμιστηράκια από πάνω). Αυτό γίνεται όταν έχω την κονσόλα εκτός πρίζας , όταν την έχω σε αναμονή δλδ την σβήνω , αλλά την αφήνω πάνω στην πρίζα, όλα κομπλέ.

Διαβάζω στο reddit το ίδιο πρόβλημα από εποχές xbox one και όλοι λένε για τροφοδοτικό. εσεις τι πιστευετε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και δεν αναφέρθηκε εδώ, το Indiana Jones κυκλοφορεί στις 9 Δεκέμβρη.

Ένα πράγμα που άκουσα από διαφορετικούς ανθρώπους και με ενθουσίασε ακόμα περισσότερο είναι ότι σε στιγμές φέρνει πολύ σε Hitman.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η Χθεσινή μέρα στη Gamescom είχε Indiana Jones για αρχές Δεκέμβρη, είχε Kingdom Come Deliverance 2, Dying Light, νέο Mafia, αλλά εγώ ξεχώρισα τον έρωτα της καρδιάς μου, για 3η φορά ❤️ 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, stevenfins είπε

Μιας και δεν αναφέρθηκε εδώ, το Indiana Jones κυκλοφορεί στις 9 Δεκέμβρη.

Μάλλον ξενέρωσε κοσμος επειδή ανακοινώθηκε με το καλημέρα και για ps5(όπως φαίνεται από κάτω και στα σχόλια)

 

  • Like 1
  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, MrZeroGR είπε

η Χθεσινή μέρα στη Gamescom είχε Indiana Jones για αρχές Δεκέμβρη, είχε Kingdom Come Deliverance 2, Dying Light, νέο Mafia, αλλά εγώ ξεχώρισα τον έρωτα της καρδιάς μου, για 3η φορά ❤️ 

 

Δυστυχώς αργεί πολύ η κυκλοφορία του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 minutes ago, Paragontas-x said:

Δυστυχώς αργεί πολύ η κυκλοφορία του.

Και αργεί και καθυστερήσεις έχει πάρει και εταιρεία άλλαξε αλλά μιλάμε για franschise από το πάνω ράφι προσωπικά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Μάλλον ξενέρωσε κοσμος επειδή ανακοινώθηκε με το καλημέρα και για ps5(όπως φαίνεται από κάτω και στα σχόλια)

Μακάρι και για μένα όλες μου οι έννοιες στη ζωή να είχαν να κάνουν με το αν κάποιο παιχνίδι παραμείνει αποκλειστικό ή όχι..

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, stevenfins είπε

Μακάρι και για μένα όλες μου οι έννοιες στη ζωή να είχαν να κάνουν με το αν κάποιο παιχνίδι παραμείνει αποκλειστικό ή όχι..

 

Με πρόλαβες. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να ξενερώσει κάποιος με το αν ένα παιχνίδι βγει μόνο στο xbox ή και στο ps. Ο ενδιαφερόμενος δε θα το παίξει στο xbox όταν βγει? Το θέμα είναι να μην το παίξει ο άλλος στο ps? 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Tigio13 είπε

Με πρόλαβες. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να ξενερώσει κάποιος με το αν ένα παιχνίδι βγει μόνο στο xbox ή και στο ps. Ο ενδιαφερόμενος δε θα το παίξει στο xbox όταν βγει? Το θέμα είναι να μην το παίξει ο άλλος στο ps? 

+ @stevenfins

 Αναλογως πως το βλέπει ο καθένας πχ 2 παραδείγματα πιο κάτω

Τέλος, υπάρχει και αυτό πίσω στον Φλεβαρη

 

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Stelaras1993 είπε

Λέτε σήμερα να δειξουν κανα gameplay απο fable? Η ειναι απιθανο ; Εφοσον εχουν πει οτι θα βγει το 2025.

εδώ δεν έχουν δείξει απ' το Indiana Jones που βγαίνει σε τρεις μήνες

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...