Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 hours ago, divnt said:

Οκτώβριο 2023 κυκλοφόρησε. Ακόμη δεν έστρωσε;;

Χθες μόλις κράσαρα πάλι στο homescreen μετά από 2 αγώνες. Υπάρχουν και άλλα θέματα που ακόμα δεν έχουν λυθεί και στο σημείο αυτό, αμφιβάλλω αν θα λυθούν ποτέ. Μία βόλτα από το επίσημο forum θα λύσει κάθε απορία για την τραγική κατάσταση του παιχνιδιού με τους χρήστες να κάνουν ένα σωρό παράπονα με άπειρα παραδείγματα.

Επίσης σε αυτού του είδους τα games νομίζω ότι χρειάζονται άτομα τα οποία να έχουν και μία ιδέα από αυτοκίνητα. Κάτι που εδώ μάλλον δεν ισχύει. Οι τύποι δεν ξέρουν ούτε να κάνουν σωστό spelling της Porsche:

8ea5033a2a3ca91ee71556b3478f3771d51f2571.jpeg.b381103549af50d09140218592c97aaf.jpeg

 

  • Like 4
  • Haha 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Χθες μόλις κράσαρα πάλι στο homescreen μετά από 2 αγώνες. Υπάρχουν και άλλα θέματα που ακόμα δεν έχουν λυθεί και στο σημείο αυτό, αμφιβάλλω αν θα λυθούν ποτέ. Μία βόλτα από το επίσημο forum θα λύσει κάθε απορία για την τραγική κατάσταση του παιχνιδιού με τους χρήστες να κάνουν ένα σωρό παράπονα με άπειρα παραδείγματα.

Επίσης σε αυτού του είδους τα games νομίζω ότι χρειάζονται άτομα τα οποία να έχουν και μία ιδέα από αυτοκίνητα. Κάτι που εδώ μάλλον δεν ισχύει. Οι τύποι δεν ξέρουν ούτε να κάνουν σωστό spelling της Porsche:

8ea5033a2a3ca91ee71556b3478f3771d51f2571.jpeg.b381103549af50d09140218592c97aaf.jpeg

 

Τραγικό όντως… 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες, δουλεύει σε κανέναν η απομνημόνευση δικτύου?

Είχα να ανοίξω την κονσόλα από τον Απρίλη, μου έκανε το τελευταίο update που ήρθε και η επιλογή αυτή και ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ που αλλάζω μεταξύ του wifi του σπιτιού και του κινητού, μου ζητάει κωδικό ενώ είναι προτικαρισμένο το "απομνημόνευση κωδικού"!

Δλδ τόσο δύσκολο είναι να αντιγράψουν την πατέντα της SONY ?? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη έχω χάσει λίγο την επαφή με τις συνδρομές και τις αλλαγές που έχουν γίνει έχει κανείς το πινακακι με τις διάφορες που υπάρχουν ανα συνδρομή και τις τιμές;τώρα που πλησιάζει ο Σεπτέμβρης για να γίνει come back εκ μέρους μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...