Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αγόρασα το xbox controller σε pulse red χρώμα και είναι εντυπωσιακό στην όψη. Σκέφτηκα να αγοράσω το elite αλλά φίλος από το φόρουμ με ενημέρωσε ότι έχουν υψηλά ποσοστά επιστροφών και το απέφυγα. Μου προτείνετε να αγοράσω το γνήσιο battery pack ή καλύτερα με aa μπαταρίες;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, Psyber said:

Αγόρασα το xbox controller σε pulse red χρώμα και είναι εντυπωσιακό στην όψη. Σκέφτηκα να αγοράσω το elite αλλά φίλος από το φόρουμ με ενημέρωσε ότι έχουν υψηλά ποσοστά επιστροφών και το απέφυγα. Μου προτείνετε να αγοράσω το γνήσιο battery pack ή καλύτερα με aa μπαταρίες;

Οι πιο πολλοι χρηστες Elite, ειναι ευχαριστημενοι και επιπλεον η εγγυηση microsoft ειναι δυνατη στην πραξη.
(Δεν το εχω παρει, αλλα γραφτηκαν πολλα στην προσφατη προσφορα πλαισιο 90€).
Για το battery pack, υπαρχει και η ενδιαμεση λυση, μη-γνησιο battery pack, βρισκεις ενα με καλα reviews (να τρωγεται η μπαταρια) και δουλευουν μια χαρα, δεν ασχολεισαι με ΑΑ βαλε/βγαλε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, JohnHacked είπε

Γνωρίζει κάποιος αν με την συγκεκριμένη ηχόμπαρα μπορώ να συνδέσω Series X και PS5 ;

https://www.kotsovolos.gr/sound-vision/home-cinema/soundbars/282897-set-home-cinema-samsung-hwq600c

Αν η τηλεόραση σου έχει hdmi earc, τη συνδέεις εκεί την ηχομπάρα. Από εκεί και πέρα ότι και να συνδέσεις στα υπόλοιπα hdmi παίρνεις έξοδο ήχου από την ηχομπάρα και όχι από τα ηχεία της τηλεόρασης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά επειδή ήρθε ένα series s στα χέρια μου θέλω να ρωτήσω επειδή έχω συνδρομή ενεργή στο gamepass ultimate για 1,5 χρόνο, μπορω να βάλω άλλον 1 χρόνο και γενικά και μέχρι πόσο καιρό θα ισχύει αυτό που μπορούσες να βάλεις έως 3 χρόνια συνδρομή απανωτά? 

Επίσης θα ήθελα να μου πείτε ποιο vpn χρησιμοποιήτε και από ποια χωρα στο εξωτερικό είναι πιο φθηνά για να αγοράσεις με vpn επειδή έχω καιρό να ασχοληθώ, ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Edit: παρακαλώ να διαγραφεί, μετέφερα το θέμα στο σωστό νήμα. 

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναμενομενη η μετακινηση του Αvowed μετα την καθυστερηση του Stalker. ηταν συνωστισμενο το τελευταιο τριμηνο του ετους. και δινει και προσθετο χρονο στους devs του να διορθωσουν οτι bugs εχουν απομεινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/8/2024 στις 1:58 ΜΜ, Fulgore είπε

 

Φανταστικό παιχνίδι, αλλά ρε 2Κ τι "re-made from the ground up" με 30 FPS...!!

Επεξ/σία από bill_viper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δυνατά γραφικά το παιχνίδι και υποστηρίζει software RT λύση, άρα έχει απαιτήσεις. Κατά τα άλλα πρόκειται για πολύ δυνατό remake το οποίο πρέπει να τιμήσουν όλοι οι fans.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, bill_viper είπε

Φανταστικό παιχνίδι, αλλά ρε 2Κ τι "re-made from the ground up" με 30 FPS...!!

Μην ξεχνάς ότι το Mafia Trilogy (και αυτό) φτιάχτηκαν για PS4. Θα μπορούσε όντως, να πάρει next gen patch στα 60fps ανετότατα, αλλά σε σχέση με τόσο ποσο παλαιολιθικό είναι το og Mafia 1, ένα δίκιο το έχουν στο "ground up"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...