Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί δεν δίνει και το online όμως ρε παιδιά και δίνει μόνο το campaign?

Έτσι είπαμε ρε ms?

Αν είναι να δίνεις ένα παιχνίδι στο game pass ultimate τουλάχιστον να δίνεις την βασική έκδοση αλλά την πλήρης εμπειρία όχι μόνο την single player campaign.

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Που είδες ότι δεν δίνει το online ;

*Edit: Α, η φτηνότερη συνδρομή θα έχει μόνο το campaign.

''Οι συνδρομητές Xbox Game Pass και PC Game Pass θα απολαύσουν το πλήρες παιχνίδι (single player/ multiplayer), ενώ οι Game Pass Console συνδρομητές μόνο το campaign. ''

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 hours ago, Paragontas-x said:

Αν είναι να δίνεις ένα παιχνίδι στο game pass ultimate τουλάχιστον να δίνεις την βασική έκδοση αλλά την πλήρης εμπειρία όχι μόνο την single player campaign.

Το Ultimate θα έχει το full game, δεν ξέρω που είδες το campaign-only. Αυτό αφορά το απλό Game Pass Console. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 hours ago, Mr_Terror said:

Αληθεια τωρα, μόνο εγώ κάθε φορά που διαβάζω άρθρο από αυτό το σάιτ νιώθω ότι έχουν θέμα στη διατύπωση; Εντάξει το φαντάζομαι οτι ειναι google translate σε clickbait αρθρα, αλλά είναι δυσνόητα τα πράγματα.Αν και πιστεύω ότι έχει βάλει και μια πινελιά ο "αρθρογράφος" το: "Ασκό του Αιώλου"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 minutes ago, Mr_Terror said:

Απλά έτυχε και είδα πρώτα την είδηση στους unboxholics.Σπανια παρακολουθώ το site τους.

Οχι δεν το ειπα για εσένα προσωπικά και εγώ έχει τύχει να διαβάσω.Απλά μου κάνει εντύπωση ποσο λίγο τους ενδιαφέρει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δηλαδή και το καινούριο black ops θα μπει day one gamepass? Αν γίνει αυτό θα είναι τρελό vfm η ultimate συνδρομή γιατί όχι μόνο θα σου επιτρέπει να παίξεις online αλλά θα έχεις και "δωρεάν" το game 

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Μα η ms δεν έχει πει όλα τα παιχνίδια των studio της θα βγαίνουν day1 στο game pass?

Και πλέον η activition ανήκει στην Ms.

Μάλλον δεν έχεις ultimate. Πλέον μόνο η ultimate (και pc λόγω ανταγωνισμού) τα έχουν day 1

 

Screenshot_20240724_174917_Facebook.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...