Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To Doom μου θύμισε τρέλα το Painkiller, το οποίο το εχω σε τεράστια εκτίμηση, και με την ευκαιρία που το θυμήθηκα, θα το ξανά πιάσω στα χέρια μου όταν βρω χρόνο 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

53 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Πάνω κάτω επιβεβαιώνεται η φήμη περί Xbox handheld.

 

Ενδεχομενως το κρατουν για παραλληλη ανακοινωση με το ps5 pro...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω τι νόημα έχει η ύπαρξη ενός 2tb μοντέλου από την στιγμή που το υπάρχον μοντέλο του 1tb μπορεί εύκολα να δεχθεί επέκταση δίσκου μέχρι άλλο 1tb και να φτάσει τα 2tb. Το ίδιο ισχύει και για το λευκό diskless Series X από την στιγμή που η διαφορά τιμής του με το υπάρχον είναι μόλις 50 ευρώ και η τοποθέτηση ενός λευκού skin εξωτερικά εύκολη επιλογή. Εντελώς αδιάφορο δλδ το νέο hardware από την στιγμή που δεν έγιναν αλλαγές στην ισχύ τους. Ελπίζω τουλάχιστον να μάθουμε σύντομα τι περίπου να περιμένουμε σε φορητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Cacciatore είπε

To Doom μου θύμισε τρέλα το Painkiller, το οποίο το εχω σε τεράστια εκτίμηση, και με την ευκαιρία που το θυμήθηκα, θα το ξανά πιάσω στα χέρια μου όταν βρω χρόνο 

Spoiler

 Λατρεμένο Painkiller, πρεπει να το 'χω τερματίσει καμμιά εικοσαριά φορές 😁 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρά πολύ καλή παρουσίαση ή MS.Για το gears νομίζω είναι θετικό που γυρνάει στις ρίζες του με τους αγαπημένους χαρακτήρες.Φορτωστε gamepass όσο είναι ακόμα φθηνό μετο γνωστό τρικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Παρά πολύ καλή παρουσίαση ή MS.Για το gears νομίζω είναι θετικό που γυρνάει στις ρίζες του με τους αγαπημένους χαρακτήρες.Φορτωστε gamepass όσο είναι ακόμα φθηνό μετο γνωστό τρικ.

Ποιο είναι αυτό το τρικ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δες το τοπικ xbοx συνδρομές.Αγορα core απο ινδια με χρηση vpn.Υπαρχουν λεπτομερώς οδηγίες πως να το κανεις

Επεξ/σία από Mr_Terror
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, music_lover said:

Δεν καταλαβαίνω τι νόημα έχει η ύπαρξη ενός 2tb μοντέλου από την στιγμή που το υπάρχον μοντέλο του 1tb μπορεί εύκολα να δεχθεί επέκταση δίσκου μέχρι άλλο 1tb και να φτάσει τα 2tb...

H επεκταση (συνεχιζει να) κοστιζει πανακριβα, το 2 ΤΒ μοντελο θα ειναι το καλυτερο value στην πραξη, ειδικα οταν παιξουν τιμες προσφορων στις κονσολες. Και φυσικα θα μπορει να επεκταθει αντιστοιχως στο μελλον με τις ιδιες καρτες (ελπιζοντας σε πτωση τιμων τους) απο τα 2 στα 3 η 4 ΤΒ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν περίμενα να ξυπνήσουν εκεί στην M$, περίμενα μια ''παρουσίαση ήττας'' με ανακοίνωση πολλών exclusives για playstation αλλά τελικά είδαμε μια πολύ δυνατή παρουσίαση που θύμισε επιτέλους εποχές X360.

Όπου κι αν διαβάσω όλοι λένε τα καλύτερα, δεν υπάρχει αρνητικό για κάτι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι λένε τα καλύτερα γιατί πριν από αυτή την παρουσίαση είχαμε το Summer Games Feast, στο οποίο ο κόσμος έριξε το κράξιμο της αρκούδας

image.png.ac31a07e310cfe7fbff933cf0505bbc5.png

Επίσης επιτέλους είδαμε μια Xbox παρουσίαση με ουσία, χωρίς τα γνωστά υπερβολικά πολλά μπλα μπλά που βλέπαμε στο παρελθόν, και ας μην είχανε όλα τα παιχνίδια που έδειξαν κανονική ημερομηνια.

Κλασσικό παράδειγμα σε αυτό ήταν το Perfect Dark.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Cacciatore είπε

To Doom μου θύμισε τρέλα το Painkiller, το οποίο το εχω σε τεράστια εκτίμηση, και με την ευκαιρία που το θυμήθηκα, θα το ξανά πιάσω στα χέρια μου όταν βρω χρόνο 

α μπραβο. απο το Doom 2016 το λεμε αυτο, οτι το παιχνιδι φερνει περισσοτερο προς το Painkiller, και οχι το κλασικο παιχνιδι, σε αντιθεση με οτι λεγανε οι υπολοιποι.

παντως εμενα το νεο Doom ηταν το μονο παιχνιδι που δεν μου αρεσε στην παρουσιαση, μοιαζει σαν reskinned Eternal.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...