Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είδατε την παρουσίαση του Flight Simulator 2024? Είναι το όνειρο κάθε αερολατρη αυτό που έδειξαν. Με 200+ ώρες στο Flight simulator 2020 κ όμως τόση ανυπομονησία για όλα όσα φέρνει καινούργια! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, rodosf1 είπε

Είδατε την παρουσίαση του Flight Simulator 2024? Είναι το όνειρο κάθε αερολατρη αυτό που έδειξαν. Με 200+ ώρες στο Flight simulator 2020 κ όμως τόση ανυπομονησία για όλα όσα φέρνει καινούργια! 

Θα πρέπει να είναι πολύ γαματο. 911 και ετσι? Σβήνεις φωτιες κτλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 λεπτά πριν, dorinpro είπε

Δεν υπάρχει....

Μου θύμισε εποχές xbox 360 Ε3

Ευχαριστώ πολύ Phil!

Λίγο ακριβό το 2τβ xbox

 

Εκτός από series x χωρίς drive και με 2tb ssd θα έχει καμία άλλη αλλαγή;

πχ κάτι σαν το dual shock toy ps5 controller? 

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλάμε για πολύ, πολύ δυνατή παρουσίαση!

Gears of War E-Day έκλεψε την παράσταση, ανακοίνωση και βίωση συναισθήματος από τα παλιά, καμιά δεκαετία και βάλε!

Fable επίσης πολύ καλό (αν και δεν έδειξαν τίποτα), αναβίωση του Perfect Dark, αυτός ο τίτλος που δείχνει ομορφούλικος αλλά έπεσαν τα FPS στην αρχή :P Indiana Jones (πρόκειται για τεράστιο franchise), Metal Gear, MS Flight Simulator, όλα...

Επιτέλους τα Series X θα πιάσουν τόπο!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εντυπωσιακοτατο το σοου του ΧΒΟΧ, ενα απο τα καλυτερα των τελευταιων ετων, οχι μονο για το brand αλλα και για το gaming γενικοτερα.

εδειχνε ασταματητα παιχνιδια, πολλα απο αυτα ΑΑΑ και μερικα ΑΑ/indie, με τα περισσοτερα ναναι day1 στο GP και αρκετα να βγαινουν φετος. 

ειλικρινα θυμηθηκα τις παλιες καλες εποχες της Ε3/ΧΒΟΧ360.

το μονο που με ανησυχει ειναι μηπως τα δειξανε ολα για φετος και δεν θα εχουν τιποτα για του χρονου. 😁

μπραβο στον Φιλ και την ομαδα του. αυτη ειναι παρουσιαση. παιχνιδια ολων των ειδων για ολους σε προσιτη τιμη.

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Perfect dark: φαίνεται φοβερό, αλλά περιμένω να δω πιο raw gameplay όσο πλησιάζει η κυκλοφορία του.

Fable: το ίδιο ισχύει και εδώ. Ωραίο χιούμορ, πανέμορφος κόσμος, αλλά περιμένω συνεχόμενο gameplay για να μην υπάρχει καμία έκπληξη.

Indiana Jones: πιστεύω είναι το πιο σιγουρακι. Έχουν πιάσει στο 100% το στυλ του Ιντυ και αφού πρόκειται για machine games, θεωρώ πως θα παίζει κιόλας κομπλέ.

South of midnight: μου άρεσε επίσης πάρα πολύ αυτό που είδα. Το μόνο που με χάλασε είναι στα cutscenes το συγκεκριμένο εικαστικό που επέλεξαν στη χαρακτήρα, το οποίο και με αποσυντονισε γιατί μου φαινόταν σαν να κολλούσε 

Age of mythology retold: yes please 

Flight simulator: Asobo σε άλλο επίπεδο.

Mixtape: μου άρεσε πάρα πολύ αυτό που είδα. Λες και το είχαν φτιάξει για μένα. Υπερβολικό το ξέρω, αλλά ίσως ήταν το αγαπημένο μου από όσα είδα μαζί με perfect dark.

Και αυτά είναι μόνο μερικά από τα παιχνίδια που έδειξαν. Φοβερό σόου. Σίγουρα το καλύτερο της MS, αλλά και ένα από τα καλύτερα γενικά που έχω δει, όσα χρόνια θυμάμαι να παρακολουθώ. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι αλλο να γραψεις  για την  χθεσινη παρουσιαση?

Μονο και μονο για το prequel gears of war  στο τελός

Και με τα horror στοιχεια του παιχνιδιου να επιστρεφουν? 10/10 απο εμενα

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδιαμφισβήτητα η ανακοίνωση της βραδιάς. 

Όπως είπανε και οι προλαλήσαντες θυμησε εποχές Ε3... 

Για τον επόμενο 1,5 χρόνο νομίζω είμαστε καλυμμένοι με αυτά που θα έρθουν! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία παρουσίαση. Είδα και γω μερικά παιχνίδια που με τράβηξαν και άλλα που έχουν potential.

Ένα παράπονο μόνο έχω και δεν αφορά μόνο τη MS αλλά και τη Sony σε αντίστοιχες παρουσιάσεις. Δεν είναι δυνατόν στο τέλος κάθε trailer από να γράφει   XBOX/PC και να παραλείπουν το PS σε multiplatform παιχνίδια. Το ίδιο ακριβώς κάνει και η Sony. 

Ξεχωρίστε τα ρε μάγκες σε:

  • exclusive
  • timed-exclusive
  • multiplatform αλλά gamepass day one

Δεν είναι τόσο δα δύσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους anti-woke το νέο Gears με τον σωστό πρωταγωνιστή. Τα γραφικά ξέφυγαν, η Coalition δείχνει για ακόμη μια φορά ότι η UE δεν είναι για άμπαλους..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...