Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα 440 ή το bundle με to Diablo στα 450 αν συνδιαστεί και με το 15% επιστροφή θα είναι εξαιρετική τιμή.Πήρα πέρυσι χριστούγεννα το series s σε προσφορά και με καλύπτει απόλυτα για τη χρήση που κάνω ,αλλά κάτι μου λέει ότι στο τέλος το δάκτυλο θα πάει από μόνο του....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, fagoura said:

Ναι αλλα με παραδοση σε 1,5 μηνα και αν...

Κοίτα, 1.5 μήνα δε νομίζω, λίγες ημέρες ναι.Αν ήμουν σε φάση αγοράς του Χ,προσωπικά θα περίμενα λίγες ημέρες προκειμένου να γλιτώσω 30-40€...Αλλά διαφορετικές οι επιθυμίες και ανάγκες του καθενός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεις τα reviews του jmctech σε σκρουτζ και google, εχει πολλα ραμματα στην γουνα του.

Απο 'κει και περα, οπως το λες, οπως θελει ο καθενας οντως, υπαρχουν πολλες περιπτωσεις πελατων που θα το προτιμουσαν εστω και ετσι για διαφορους λογους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Hi-Fi Rush has received many nominations for The Game Awards, but according to the data, only 50% of Hi-Fi Rush Xbox players have completed the first mission.

https://www.trueachievements.com/n55575/50-of-hifi-rush-xbox-players-havent-beat-the-first-boss-and-are-missing-out-on-a-gem

image.png.83fdab09114f04205e754918fa463bd1.png

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/11/2023 στις 11:11 ΜΜ, SaFiS είπε

Παρέλαβα σήμερα το Starfield cover για το Series X. Θυμίζει λίγο iPad cover. Το περίμενα με μαγνήτη πάντως και όχι με Velcro...

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

UjgDKU2.jpg

exAbyIb.jpg

lmi2rWJ.jpg

0n56kmK.jpg

9wWVg35.jpg

Nzbl8Ak.jpg

2kGAoTW.jpg

8Ti87M5.jpg

WMdfVE4.jpg

eJW1QWG.jpg

 

νομιζω ξεραμε απο την αρχη οτι δεν εχει μαγνητη εγω το καραγουσταρω παντως το χαζευω. Μου λεει σημερα η μανα μου τι ειναιυ το ασπρο κιβωτιο εκει κατω?😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενταξει εαν δεν υπήρχαν και οι προσοφορες που εβαλαν λόγο BF θα ηταν χαοτικη η διαφορα ακόμη οι τιμες απο Αργεντινη και Τουρκία.... Ευτηχως που μπορουμε και ψωνιζουμε ακομη εκτος ΕΕ 😆😂

 

 

Spoiler

Screenshot 2023-11-18 154815.png

 

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

158,49 euro ο https://www.westerndigital.com/el-gr/products/external-drives/wd-black-c50-expansion-card-for-xbox-ssd?sku=WDBMPH0010BNC-WCSN

Αρκετά φθηνότερος από τον αντίστοιχο Seagate αλλά και πάλι ακριβός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει λίγο φθηνότερα σε Ισπανικό amazon μεριά αλλά, δυστυχώς παραμένει πολύ ακριβότερος από τους τυπικούς Μ2

image.png.6094408198a6eaac8859c36f7b4722f9.png

αλλά, δυστυχώς παραμένει πολύ ακριβότερος από τους τυπικούς Μ2

image.png.86057169765d05cb58ad1af8e8fd9356.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον θα επιλέξω κάποια εξωτερική usb λύση με SSD μόνο και μόνο για αποθήκευση παιχνιδιών του game pass και σβήνε-γράψε στον εσωτερικό. Από ότι βλέπω έχει 2 θύρες usb 3.2 gen 1x1 με μεταφορά στα 5 Gbit/s, διορθώστε με αν κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...