Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

23 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Τι φάση με το cod mw2 ρε παιδιά? 180 giga update έσκασε σήμερα. 

 

Στην ουσία έτσι όπως έχουν κάνει πλέον τα call of duty, κατεβάζεις πράγματα και για τα άλλα παιχνίδια/modes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Fulgore said:

 

Στην ουσία έτσι όπως έχουν κάνει πλέον τα call of duty, κατεβάζεις πράγματα και για τα άλλα παιχνίδια/modes.

Ακριβώς, έχει και το Warzoneμεσα (+campaign, coop, mp)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, dream21 είπε

 Γαλλια  και για μια εβδομάδα  θα πωλείται στην εξωφρενική τιμή €399,00 για το διάστημα 20-27 Νοεμβρίου μακάρι να δούμε και στην Ελλάδα 

Είχε ειπωθεί και στο δίπλα αντίστοιχο θέμα ότι σε Γαλλία μεριά συγκεκριμένα, η αναλογία κόνσολών PS vs Xbox έχει φτάσει κοντά 9 προς 1, άρα ίσως να είναι μια κίνηση να φέρουν κόσμο στην πλατφόρμα

https://metro.co.uk/2023/10/30/ps5-outsells-xbox-by-9-to-1-in-france-reveals-latest-data-19744538/

Αξίζει να αναφερθεί πάντως ότι στις πρόσφατες προσφορές του Κωτσόβολου 2+1, όποιος αγόραζε(πχ με άλλους 2)SeriesX+Forza 5, του έβγαινε του καθενός η μια κονσόλα στα 345ευρώ και για SeriesS έβγαινε 206 και 240ευρώ αντίστοιχα οι εκδόσεις 500GB και 1TB.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 hours ago, d_gkal said:

Μπορώ να συνδέσω πληκτρολόγιο και ποντίκι χωρίς dongle; Επίσης το age of empires παίζει με πληκτρολόγιο και ποντίκι;

Ναι φιλε ετσι το εχω το setup στο X  keyboard mouse gaming monitor , δεν χρειαζεσαι καποιο dongle απλα τα κουμπωνεις στις usb. Για το age of empires δεν το εχω αλλα στο παρακατω βιντεο λεει οτι παιζει κανονικα 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω για Γαλλία,αλλά και Ελλάδα παίζει πολύ καλή προσφορά...

🔥 Microsoft Xbox Series X & Diablo 4 | BestPrice.gr

Δεν το λές και άσχημα 418 ευρω...

Επεξ/σία από SergioX
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 minutes ago, raid_av said:

Ναι φιλε ετσι το εχω το setup στο X  keyboard mouse gaming monitor , δεν χρειαζεσαι καποιο dongle απλα τα κουμπωνεις στις usb. Για το age of empires δεν το εχω αλλα στο παρακατω βιντεο λεει οτι παιζει κανονικα 

 

Για ασύρματα ενδιαφέρομαι.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SergioX είπε

Δεν ξέρω για Γαλλία,αλλά και Ελλάδα παίζει πολύ καλή προσφορά...

🔥 Microsoft Xbox Series X & Diablo 4 | BestPrice.gr

Δεν το λές και άσχημα 418 ευρω...

Οντως πολυ καλη τιμη αλλα το μαγαζι (jmc, καρπενησι) εχει κακη φημη πλεον οτι καθυστερει παραδοσεις, λεει 8-14 μερες αλλα μπορει να παει και μηνα, φαντασου στο μεταξυ να μην παρεις απο αλλου στο bf και να περιμενεις αυτο και να σου κατσει καμια ακυρωση στο τελος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 minutes ago, fagoura said:

Οντως πολυ καλη τιμη αλλα το μαγαζι (jmc, καρπενησι) εχει κακη φημη πλεον οτι καθυστερει παραδοσεις, λεει 8-14 μερες αλλα μπορει να παει και μηνα, φαντασου στο μεταξυ να μην παρεις απο αλλου στο bf και να περιμενεις αυτο και να σου κατσει καμια ακυρωση στο τελος...

Ναι έχεις δίκιο.Το συγκεκριμένο μαγαζί είναι να ψωνίζεις κάτι αλλά να μην το χρειάζεσαι άμεσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...