Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως και δεν ανέβηκε ακόμα;Τα υπόλοιπα δεν τα έχω ακούσει αλλά είναι το 3ο συνεχόμενο 40αρί για manager που μου γλιτώνει ο θείος spencer, και τίποτα άλλο να μην επαίζα τα 120€ που εδώσα για 3 χρόνια  game pass αξίζουν.image.jpeg.08dc3dc8df4d5ea416e28e8d7be80a84.jpeg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SaFiS είπε

Ρε Turn 10, μας έχεις καταστρέψει. Ειλικρινά, δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να χάνεται μόνο η πρόοδος των αγώνων που έχω τελειώσει και όχι το Level του αυτοκινήτου που χρησιμοποιούσα σε αυτούς...

Έχει κουράσει το όλο θέμα...

Παίζει να μου έχει γίνει το συγκεκριμένο γύρω  στις 5 φορές, δεν άντεξα και το παράτησα το παιχνίδι. Αν το φτιάξουν κάποια στιγμή τα ξαναλέμε. Έτσι και αλλιώς δεν μπορώ να πω ότι έχω τρελαθεί με το παιχνίδι, το περίμενα σίγουρα καλυτερο. Ας πάρει λοιπόν καμποσα updates και το ξαναπιάνω μετά από μερικούς μήνες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/10/2023 στις 10:11 ΠΜ, GaGaS_Thess είπε

Αν ισχύει είναι τουλάχιστον τραγική είδηση και δεν καταλαβαίνω τι αποσκοπεί ... αρχίσαμε τις μαμακίες ;

 

https://www.windowscentral.com/gaming/xbox/xboxs-new-policy-say-goodbye-to-unofficial-accessories-after-november?fbclid=IwAR3Y_gIeWg_j6rkoqRliN50oWkNrrZeEWEYdExglhWma4qNPTsJPSVJJYsw

 

Αρχίσαμε...Αυτό θα ισχύει και για εξωτερικούς σκληρούς δίσκους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Paikths είπε

 

Αρχίσαμε...Αυτό θα ισχύει και για εξωτερικούς σκληρούς δίσκους;

Καλημέρα και καλό μήνα! Όχι αυτό που πάνε να κάνουν είναι να κόψουν Controller που μπορούν να χρησιμοποιηθούν για cheating στα παιχνίδια, απλά το κάνουν λίγο άγαρμπα! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, karamela693 είπε

Παίζει να μου έχει γίνει το συγκεκριμένο γύρω  στις 5 φορές, δεν άντεξα και το παράτησα το παιχνίδι. Αν το φτιάξουν κάποια στιγμή τα ξαναλέμε. Έτσι και αλλιώς δεν μπορώ να πω ότι έχω τρελαθεί με το παιχνίδι, το περίμενα σίγουρα καλυτερο. Ας πάρει λοιπόν καμποσα updates και το ξαναπιάνω μετά από μερικούς μήνες.

ισχύει και μένα μουχει σπάσει τα νεύρα αυτό. το βάζω να παίζω 1-2 αγώνες για τη φάση, αλλά career και λιώσιμο αφού το φτιάξουν, βαρέθηκα είναι που είναι γτπ το progress αν παίζεις και τα ίδια επειδή κρασάρει και δεν κάνει save ε κάπου έλεος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, MorcyGr είπε

Καλημέρα και καλό μήνα! Όχι αυτό που πάνε να κάνουν είναι να κόψουν Controller που μπορούν να χρησιμοποιηθούν για cheating στα παιχνίδια, απλά το κάνουν λίγο άγαρμπα! 

Παλι καλα αδερφέ γιατί θα τρέχαμε...Όντως άγαρμπα.Τωρα με την εξαγορά της ΑΒΚ θα έχουμε εκπληξούλες και καλές και κακές..Καλό μήνα επισης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 hours ago, rodosf1 said:

φοβερή δουλειά. κατεβάζω. 

Αντε σύντομα να κατεβάζουμε και τα εντυπωσιακά σφηνάκια campaign των COD :P

 

Επεξ/σία από Lotof
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κανεις βαλει κανεις απο πισω το πειρατικο extension ssd? Οπου και παλι ακριβο φαινεται.
Λεω να αφορασω και εγω το cod φετος. Ακομα και στο τουρκικο site βγαινει στα 67 ευρω.
Υπαρχει αλλος τροπος να το παρουμε πιο φτηνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, lx911 είπε

εχει κανεις βαλει κανεις απο πισω το πειρατικο extension ssd? Οπου και παλι ακριβο φαινεται.
Λεω να αφορασω και εγω το cod φετος. Ακομα και στο τουρκικο site βγαινει στα 67 ευρω.
Υπαρχει αλλος τροπος να το παρουμε πιο φτηνα;

Δουλεύει μόνο με ένα μοντέλο της WD δεν είναι πάρε κ βαλε ότι θες. 

Κ δεν συμφέρει η μικρή διαφορά νομίζω. 

Πιο καλα περίμενε προσφορά του γνήσιου expansion στο amazon που βγάζει συχνά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...