Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, rodosf1 είπε

Screenshot_2023-10-18-14-04-11-486_com.kiwibrowser.browser-edit.jpg.328d30d06a260b2c8dd8c698c444b321.jpg

Δε διαβάζουν τα σχόλια στο νήμα στο Visual Fidelity προφανώς να μάθουν να μη λένε καλά λόγια. :)

 

μας κατεστρεψες .... διαβαζω την πρωτη λεξη WOW και λεω μλκ ανακοινωσαν WOW στο GAME PASS ...θα γινει ΣΦαΓΗ ...............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, leo066 είπε

Το έκαναν χειρότερο με το update. Έχει κρασαρει 2-3 φορές, έχω χάσει πρόοδο και κάποια στιγμή χάθηκε και ο ήχος από το παιχνίδι. Δεν είχα τίποτα από αυτά τα bugs πριν. Γιατί δεν το έδωσε στην playground games η ms, απορώ. 

Και εγώ εχτές μετά το update 2 κρασαρισματα, το ένα σε online και το άλλο σε career, οπως και ένα bug που έκανε loading για αρκετή ώρα, μέχρι που έριξε error.

Ούτε μπορώ να πω ότι μου έχει αφήσει θετική εντύπωση που σε πολλά online παιχνίδια, νιώθω ότι παίζω Burnout με τις στούκες δεξιά και αριστερά. Ευτυχώς που βάλανε και Achievement να έχεις S Safety drive σε 10 παιχνίδια στην σειρά.

22 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

μας κατεστρεψες .... διαβαζω την πρωτη λεξη WOW και λεω μλκ ανακοινωσαν WOW στο GAME PASS ...θα γινει ΣΦαΓΗ ...............

Δεν πρόκειται να υπάρχουν κρυφές ανακοινώσεις για gamepass προσθήκες απο Activision/Blizzard μεριά φέτος

https://www.videogameschronicle.com/news/xbox-says-not-to-expect-surprise-activision-blizzard-game-pass-drops-this-year/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Περι Forza

https://racinggames.gg/forza/forza-motorsport-fails-to-reach-top-20-sales-charts/

https://www.trueachievements.com/n55305/forza-motorsport-achievements-reveal-90-per-cent-of-players-havent-completed-an-online-race

Και Starfield

Επίσης μιας και δεν αναφέρθηκε, τα παιχνιδια που φεύγουν τέλος του μήνα

r/XboxGamePass - Games leaving October 31

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για οσους ενδιαφερονται για τεννις παιχνιδια, ερχεται συντομα σε 4 εως 6 μηνες στο xbox το εκπληκτικα ρεαλιστικο Tennis Elbow 4 απο το pc απο εναν γαλλο indie δημιουργο. Τα tennis elbow παιχνιδια υπαρχουν χρονια στο pc με πολλους ακολουθους, και ο γαλλος ειπε οτι πηρε την αδεια να κυκλοφορησει και για xbox! Σκετο vanilla το παιχνιδι δεν εχει ονοματα και γηπεδα, αλλα με καποια πατσακια που θα ειναι διαθεσιμα και στο xbox μεσω in game mod download θα εχει ολους τους παικτες, τα γηπεδα και τα κυπελα. Δεν εχει τα τελεια γραφικα ως indie αλλα ειναι πολυ ωραιο. Παρτε ενα δειγμα εδω:

 

Εγω δεν εχω xbox αλλα θα δανειστω μια κονσολα μονο για αυτο το παιχνιδι. Θα το βγαλει ειπε και σε ps5 αλλα θα αργησει και δεν μπορω να περιμενω. Θα το λιωσω στον καναπε!

Επεξ/σία από polakis21
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, kostiger είπε

Πραγματικά εντυπωσιακό. Κάπου πήρε το μάτι μου ότι πάει γύρω στα 500.00$ την ημέρα. Φραγκοδίφραγκα για την MS..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, kostiger είπε

Λεφτά που θα έδωσε η ms για να προβάλουν το σήμα του xbox στο θόλο.

Βέβαια θα μου πεις από την άλλη η ms δεν έχει ανάγκη από λεφτά γιατί κάθε λεπτό κερδίζει εκατομμύρια δολάρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση προς κατόχους xbox series x,έχει βάλει κανείς σκιν;σαν τοποθέτηση είναι εύκολη; επηρεάζει κάνει στην λειτουργία της κονσόλας(κλείσιμο αέρα κλπ);πέρα από gtattoo.gr πουλάει κανείς άλλος στην Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει μια φήμη τις τελευταίες ώρες ότι η τιμή του Series X για την Black Friday θα είναι στα 449 € 

https://www.notebookcheck.net/Leaker-details-upcoming-Black-Friday-deal-for-Microsoft-Xbox-Series-X.761588.0.html 

όποιος θέλει κονσόλα και δεν βιάζεται ας περιμένει μήπως και επιβεβαιωθεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια υπαρχει καπου το expansion card με τις νεες τιμες; Σκρουτζ, αμαζον γερμανιας κτλ ειναι κλασσικα 200+. Το βρηκα αμαζον αμαερικης στα 140 (το 1TB) αλλα με εξοδα αποστολης και τελωνειο παει παλι 200+. Δεν με απασχολει αν θα ειναι της seagate η της WD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ θα σου πρότεινα να κοτσάρεις έναν usb3 εξωτερικό δίσκο για τα παλιότερης γενιάς παιχνίδια και για τα παιχνίδια που δεν παίζεις άμεσα και όποια τωρινής γενιάς παιχνίδια θέλεις να παίξεις να τα μεταφέρεις στον εσωτερικού δίσκο.

Είναι ακόμα πολύ ακριβές οι κάρτες για να πας να αγοράσεις μια.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Αυτοί είναι "απλοί" δίσκοι και δεν κανουν την δουλειά της κάρτας επέκτασης (Να μπορεί να παίζει παιχνίδια Series X δλδ)

Η κάρτα επέκτασης της WD είναι αυτή https://www.westerndigital.com/el-gr/products/external-drives/wd-black-c50-expansion-card-for-xbox-ssd?sku=WDBMPH0010BNC-WCSN

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...