Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, Cyberdemon87 είπε

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι για το Antstream.

Επειδή έχω αργή σύνδεση και δεν θέλω να πληρώσω τα 30€ που είναι η ετήσια συνδρομή μην πάνε τσάμπα, θα ψηνόταν κάποιος που το πήρε φτηνά μέσω Τουρκίας να μοιραζόμασταν το account για να το δοκίμαζα;
Δίνω και ένα συμβολικό ποσό αν είναι και τα στοιχεία μου αν υπάρχει φόβος.

δε νομίζω ότι έχει ιδιαίτερες απαιτήσεις από δίκτυο, είναι σε χαμηλή ανάλυση άλλωστε τα Retro games. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10mbps πιάνω πάντως, σε μια καλή μέρα...

Απλώς θέλω πολύ να το δοκιμάσω, να δω και το interface του κλπ. 

Κρίμα που δεν δίνουν κανένα trial, έστω λίγων ωρών. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Cyberdemon87 είπε

10mbps πιάνω πάντως, σε μια καλή μέρα...

Απλώς θέλω πολύ να το δοκιμάσω, να δω και το interface του κλπ. 

Κρίμα που δεν δίνουν κανένα trial, έστω λίγων ωρών. 

Κοίτα υπάρχει και σε εφαρμογή για κινητό android, δωρεάν νομίζω απλά με διαφημίσεις. θα πάρεις μια εικόνα αρχικά για το πως είναι μενού κλπ. Αν πάλι μπορώ να σε βοηθήσω με πληροφορίες ρώτα κ θα δω όταν προλάβω, να σου πω. Για χαλάρωση πάντως ωραίο είναι, χωρίς πολύ ψάξιμο τα games. Όπως παλιά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να απολαύσετε gameplay στο forza motorsport παίδες, βάλτε οπωσδήποτε OFF το traction control και stability control.. Επιτέλους μπαίνω με τις πάντες στις στροφές και πλαγιαστος.. Μόλις τα έβαλα off κάνω και καλύτερους χρόνους.. Μόνο το abs άφησα στο on.. Τι χαζομάρα να μην έχει qualify στη καριέρα και να ξενικάς από την θέση ανάλογα το χρόνο που έκανες στην πίστα.. Συν άλλο χαζό να επιλέγεις από πια θέση να ξεκινήσεις πριν τον αγώνα.. Απλά πράγματα ρε παιδιά και να μην τα έχουν σε ένα παιχνίδι.. Πάντως οι Βραδυνοι αγώνες είναι απόλαυση.. Με το online του δεν έχω ασχοληθεί ακόμα.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, rodosf1 είπε

Κοίτα υπάρχει και σε εφαρμογή για κινητό android, δωρεάν νομίζω απλά με διαφημίσεις. θα πάρεις μια εικόνα αρχικά για το πως είναι μενού κλπ. Αν πάλι μπορώ να σε βοηθήσω με πληροφορίες ρώτα κ θα δω όταν προλάβω, να σου πω. Για χαλάρωση πάντως ωραίο είναι, χωρίς πολύ ψάξιμο τα games. Όπως παλιά. 

Θα το τσεκάρω στο κινητό, thanks. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, privateer said:

Σίγουρα παίζει ρόλο πόσα λεφτά θες να διαθεσεις αλλά Δεν έχει νόημα να πας σε thrustmaster πια με τις τιμές που έχουν τα direct drive.

2 επιλογές είναι πολύ καλές για μένα.

Το bundle ths fanatec με το McLaren τιμόνι 

Το bundle της moza r3 το οποίο εξαντλήθηκε αλλά θα ξαναβγεί.

Μεταξύ των δύο μάλλον θα πήγαινα προς φανατεκ λόγω ότι μπορείς να το αναβαθμίσεις σε περισσότερη δύναμη.

Και τα δύο bundle αυτά βγαίνουν φτηνότερα από την τιμονιέρα του lobo. Κοινώς ένα 500-600 ευρώ. Τώρα αν θες κάτι φτηνότερο και λογικό αν μπαίνεις για πρώτη φορά σε αυτό το χόμπι οπότε δεν ξέρεις αν θα σου αρέσει μπορείς να δεις φτηνότερες λύσεις από thrustmaster Logitech.

Πχ μια tmx pro 

 

 

3 hours ago, Lobo10 said:

Όχι 920 σε καμία περίπτωση. Πάρε την TX έστω και μεταχειρισμένη. Καμία σχέση σε αίσθηση επειδη ειναι με γρανάζια και όχι με ιμάντες. Θα ψάχνεις να τη πουλήσεις σε 2 μήνες.

 

Δεν θα ηθελα να δωσω πανω απο 200, για το ελαχιστο που παιζω και για πρωτη τιμονιερα. Σιγουρα αξιζουν αλλα δεν εχω και χωρο να φτιαξω μια σωστη γωνια (Αν ειχα χωρο να φτιαξω ενα rig θα εδινα και παραπανω). Στο γραφειο θα στριμωχνομαι προς το παρον.

Δεν βιαζομαι και πολυ οποτε θα ψαξω για TX μεταχειρισμενη αλλα βλεπω υπαρχουν ελαχιστες επιλογες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανέρχομαι για το FM. Το παιχνίδι είναι απίστευτα εθιστικό με τιμονιέρα. Είναι όσο SIM πρέπει για εμάς που δεν είμαστε επαγγελματίες φυσικά. Όσον αφορά τους φωτισμούς, την αλλαγή καιρού κατά τη διάρκεια του αγώνα οφείλω να ομολογήσω ότι είναι χάρμα οφθαλμών. Με την κάμερα μέσα από το αυτοκίνητο δεν βλέπω κανένα downgrade. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Lobo10 είπε

Επανέρχομαι για το FM. Το παιχνίδι είναι απίστευτα εθιστικό με τιμονιέρα. Είναι όσο SIM πρέπει για εμάς που δεν είμαστε επαγγελματίες φυσικά. Όσον αφορά τους φωτισμούς, την αλλαγή καιρού κατά τη διάρκεια του αγώνα οφείλω να ομολογήσω ότι είναι χάρμα οφθαλμών. Με την κάμερα μέσα από το αυτοκίνητο δεν βλέπω κανένα downgrade. 

Μα ακριβώς αυτή είναι η κάμερα για driving sim, in car, dashboard κλπ. Οι απέξω είναι για arcade παιχνίδια κυρίως. Και όλα τα όργανα στο ταμπλό αυθεντικά κ λειτουργικά επίσης! 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά όσοι δεν συναντήσατε προβλήματα μέχρι τώρα είστε πολύ τυχεροί. Παίξτε κανένα τζόκερ χωρίς πλάκα.

Μόλις πριν από λίγο είπα θα μπω μόνο για να περιηγηθώ στα μενού και να δω προσεκτικά τα αυτοκίνητα για να αγοράσω κανένα:

0d1617ff-6fe5-42a8-a7a6-b76baa02ae3d.jpg.37b5f24041a16299f4603cc144c1d211.jpg

Επεξ/σία από D.Luffy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Παιδιά όσοι δεν συναντήσατε προβλήματα μέχρι τώρα είστε πολύ τυχεροί. Παίξτε κανένα τζόκερ χωρίς πλάκα.

Μόλις πριν από λίγο είπα θα μπω μόνο για να περιηγηθώ στα μενού και να δω προσεκτικά τα αυτοκίνητα για να αγοράσω κανένα:

0d1617ff-6fe5-42a8-a7a6-b76baa02ae3d.jpg.37b5f24041a16299f4603cc144c1d211.jpg

Εμένα το έχει πάντως. Δεν γνωρίζω αν παίζει ρόλο που έχω άλλη έκδοση του ίδιου μοντέλου στο πάρκινγκ μου στο υπόγειο 🤣.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...