Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειχα στειλει XBOX 360 τσιπαρισμένο με αντεγραμμένο δισκάκι ξεχασμένο μέσα στο drive της κονσολας για επισκευή στην Microsoft με UPS Και μου το εστειλαν πισω επισκευασμενο και με το δισκακι κολλημενο με χαρτοταινια πανω στην κονσολα ( το αντεγραμμενο !!!!! ) 

Η υποστηριξη της microsoft ειναι ετη φωτος μπροστα δεν παιζει να εχεις προβλημα . Ασε τον Κοτσοβωλο να λεει τα δικα του . 2 χρονια εγγυηση εχεις και αν στο site στο βγαλει λιγοτερο μίλησε με το support να σου το διορθωσουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σύμφωνα με δελτίο τύπου που δημοσιεύτηκε στην ιστοσελίδα της βρετανικής κυβέρνησης, η τροποποιημένη συμφωνία για την εξαγορά της Activision Blizzard από τη Microsoft, που κατατέθηκε πριν από μερικές εβδομάδες, καλύπτει τις ανησυχίες που είχε εκφράσεις προηγουμενως η CMA σχετικά με το cloud gaming. Η CMA δηλώνει ότι η πώληση των δικαιωμάτων για το cloud gaming της Activision Blizzard καλύπτει τις ανησυχίες της και ανοίγει τον δρόμο για την έγκριση της συμφωνίας. 

 http://www.enternity.gr/Article/Games/News/anabei-prasino-i-cma-gia-ti-sygxoneusi-tis-microsoft-me-tin-activision-blizzard/83521.html

Επεξ/σία από GaGaS_Thess
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

ειχα στειλει XBOX 360 τσιπαρισμένο με αντεγραμμένο δισκάκι ξεχασμένο μέσα στο drive της κονσολας για επισκευή στην Microsoft με UPS Και μου το εστειλαν πισω επισκευασμενο και με το δισκακι κολλημενο με χαρτοταινια πανω στην κονσολα ( το αντεγραμμενο !!!!! ) 

Η υποστηριξη της microsoft ειναι ετη φωτος μπροστα δεν παιζει να εχεις προβλημα . Ασε τον Κοτσοβωλο να λεει τα δικα του . 2 χρονια εγγυηση εχεις και αν στο site στο βγαλει λιγοτερο μίλησε με το support να σου το διορθωσουν

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις απαντήσεις. Μπήκα στην σελίδα της Microsoft και εγγύηση γράφει μέχρι 15/1/2025 άρα για 2 χρόνια μετά την αγορά. Φαντάζομαι ότι πρέπει αναγκαστικά να φύγει έξω και ότι ο κωτσόβολος δεν ψήνεται να το φτιάξει - αντικαταστήσει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, [email protected] είπε

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις απαντήσεις. Μπήκα στην σελίδα της Microsoft και εγγύηση γράφει μέχρι 15/1/2025 άρα για 2 χρόνια μετά την αγορά. Φαντάζομαι ότι πρέπει αναγκαστικά να φύγει έξω και ότι ο κωτσόβολος δεν ψήνεται να το φτιάξει - αντικαταστήσει. 

Να το φτιάξει ο κωτσος δεν παίζει γιατί από όσο ξέρω δεν έχει service. Αλλά δεν υπάρχει λόγος να ασχολείσαι με ελληνικά καταστήματα. Κάνε αυτό που σου είπαμε και σε μια βδομάδα - 10 μέρες θα έχεις νέο controller. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, [email protected] είπε

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις απαντήσεις. Μπήκα στην σελίδα της Microsoft και εγγύηση γράφει μέχρι 15/1/2025 άρα για 2 χρόνια μετά την αγορά. Φαντάζομαι ότι πρέπει αναγκαστικά να φύγει έξω και ότι ο κωτσόβολος δεν ψήνεται να το φτιάξει - αντικαταστήσει. 

ας φύγει έξω . Μην σε αγχώνει μια χαρά θα πάει και θα έρθει . Θα έρθει η UPS από το σπίτι σου και η UPS θα στο ξανά φέρει στην πόρτα σου . 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, antnatal είπε

πρόσθετο σκληρό (ssd) για series x???

τι προτείνετε???

Για ποια χρηση?
1) για παιχνιδια αποκλειστικα για series X/S, η
2) για παιχνιδια One (και αποθηκη series X/S)

Επεξ/σία από Jumbi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, rodosf1 είπε

είχα στείλει controller που το είχα ανοίξει με σκισμένο το ετικετακι της εγγύησης και μου το άλλαξαν κανονικά! λίγο πριν τα δύο χρόνια κιόλας. 

Μπορεί να το άλλαξαν γιατί είχε ακόμα εγγύηση και ας είχε σκιστεί η ετικέτα.

Τέλος πάντων εγώ απλά λεω τι μου είπε η MS

Επεξ/σία από Westcoast
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, [email protected] said:

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις απαντήσεις. Μπήκα στην σελίδα της Microsoft και εγγύηση γράφει μέχρι 15/1/2025 άρα για 2 χρόνια μετά την αγορά. Φαντάζομαι ότι πρέπει αναγκαστικά να φύγει έξω και ότι ο κωτσόβολος δεν ψήνεται να το φτιάξει - αντικαταστήσει. 

Φίλε μου πριν κανά 2μηνό έστειλα το δικό μου, μέσω της Γενικής ταχυδρομικής γιατί δεν έχω UPS στην περιοχή μου (είναι συνεργάτες) και πήγε ήρθε μια χαρά και μου το έφτιαξαν κομπλέ. Το κακό είναι ότι δεν έχει κάποιο update στο account page της microsoft και αν δεν σπάμαρα την ταχυδρομική για το αν έχω δέμα μπορεί να περίμενα σαν μ@λ@κ@ς να έρθει.

Δηλαδή το στέλνεις άφοβα.
Υ.Γ.: Η Γενική ταχυδρομική στην περιοχή μου είναι gtp.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα και εγω σημερα την καρτα επεκτασης της WD. Παρακατω κωδικος για ενα μηνα Game Pass Ultimate. Προσοχη!!! Ισχυει μονο για νεο λογαριασμο. Οποιος τον παρει ας το αναφερει…

IMG_7418.jpeg.232c517489852b0ede6d8a7b26919c1d.jpeg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, Jumbi said:

Για ποια χρηση?
1) για παιχνιδια αποκλειστικα για series X/S, η
2) για παιχνιδια One (και αποθηκη series X/S)

αποκλειστικα x και παιχνιδι απο σκληρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, antnatal είπε

αποκλειστικα x και παιχνιδι απο σκληρο

Aποκλειστικα για series X/S, δεν εχεις προβλημα 'ψαξιματος', μονο τις ειδικες καρτες/δισκους Seagate και WD κοιτας, για xbox series x/s.
(Πανακριβες btw γι'αυτα που προσφερουν, α ρε microsoft, σαλατα τα'κανες σε συγκριση με την sony σε αυτο το σημειο).

Παλι καλα που μπηκε και η WD γιατι μεχρι πριν λιγο καιρο η seagate ηταν μονοπωλιο και ακομη πιο ακριβη.

Διαλεγεις χωρητικοτητα και αγορα απο Ελλαδα η εξωτερικο. 
Προσφατα η WD ειχε ενα προμο -10% σε νεους πελατες και εβγαινε ο 1ΤΒ στα 145 €. Λογικα ισχυει ακομη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...