Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, GaGaS_Thess είπε

θα ηθελα πολυ να δω το wow στο game pass χωρις την επιπλεον συνδρομη που χρειαζεται

 

image.png

Εγώ θυμάμαι το '19 που σταμάτησα να παίζω, μπορούσες να αγοράσεις token με in game gold για να ανανεώσεις τη συνδρομή σου. Δεν ισχύει αυτό πια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, gregpec2 είπε

Εγώ θυμάμαι το '19 που σταμάτησα να παίζω, μπορούσες να αγοράσεις token με in game gold για να ανανεώσεις τη συνδρομή σου. Δεν ισχύει αυτό πια;

Ισχύει ακόμα από όσο ξέρω . Το παράτησα μόλις βγήκε το Dragonflight . Η τιμή του ΤΟΚΕΝ είχε ξεπεράσει τα 300Κ . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Ισχύει ακόμα από όσο ξέρω . Το παράτησα μόλις βγήκε το Dragonflight . Η τιμή του ΤΟΚΕΝ είχε ξεπεράσει τα 300Κ . 

 

Εγώ που το παράτησα πριν το πρώτο expansion 🤣

backing up homer simpson GIF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα έχω μια συνδρομή Game Pass Ultimate για ένα μήνα.

Αλλά ισχύει για νέους συνδρομητές μόνο.

Ο κωδικός ισχύει μέχρι 30/6/2025

Αγόρασα την κάρτα επέκτασης για Xbox από τη Western Digital και έχει προσφορά για ένα μήνα αλλά εγώ δεν μπορώ την ενεργοποιήσω.

Όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει PM

Ο κωδικός δεν είναι διαθέσιμος πλέον.

 

Επεξ/σία από Westcoast
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

41 minutes ago, Westcoast said:

Καλησπέρα έχω μια συνδρομή Game Pass Ultimate για ένα μήνα.

Αλλά ισχύει για νέους συνδρομητές μόνο.

Ο κωδικός ισχύει μέχρι 30/6/2025

Αγόρασα την κάρτα επέκτασης για Xbox από τη Western Digital και έχει προσφορά για ένα μήνα αλλά εγώ δεν μπορώ την ενεργοποιήσω.

Όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει PM

Την κάρτα επέκτασης την αγόρασες από το site της Western Digital? Σκεφτόμουν και εγώ να αγοράσω την 500 gb αλλά δεν ήξερα αν έχει τίποτα τελωνείο και εάν η τιμή που βγάζει είναι η τελική και το άφησα. Πόσες μέρες περίπου έκανε?

Επεξ/σία από jimakal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@jimakal Δεν εχει τελωνειο, απο Ολλανδια ερχεται. Και εγω παρηγγειλα την 1ΤΒ για τωρα που ερχεται το Forza Motorsport. Κατα την εγγραφη στο Site σου στελνουν κωδικο για εκπτωση 10% τον οποιο μπορεις να χρησιμοποιησεις αμεσως. Μια βδομαδα κανει με UPS, σημερα θεωρητικα παραλαμβανω και εγω, αλλιως αυριο μιας και βρισκομαι Βορεια Ελλαδα οποτε εχουν επηρεαστει τα δρομολογια απο τις πλημμυρες…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, jimakal είπε

 

Την κάρτα επέκτασης την αγόρασες από το site της Western Digital? Σκεφτόμουν και εγώ να αγοράσω την 500 gb αλλά δεν ήξερα αν έχει τίποτα τελωνείο και εάν η τιμή που βγάζει είναι η τελική και το άφησα. Πόσες μέρες περίπου έκανε?

Ναι αγόρασα στις 9 Σεπτεμβρίου από το επίσημο site της Western Digital με 1TB

Όχι δεν έχει τελωνείο η αποστολή γίνεται από Ολλανδία με UPS και η τιμή είναι τελική.

Η παραγγελία μου έγινε αποστολή στις 11 Σεπτεμβρίου και μου ήρθε στις 20 Σεπτεμβρίου δηλαδή 7 εργάσιμες ημέρες.

Με μια μέρα καθυστέρηση λόγω καιρικών φαινομένων όπως μου είπανε στην UPS Greece

Αν δημιουργήσεις λογαριασμό θα έχεις δωρεάν μεταφορικά με απλή αποστολή και 10% έκπτωση στην παραγγελία σου.

Μετά την εγγραφή θα σου έρθει ένα email με κωδικό έκπτωσης.

Με την έκπτωση η Expansion Card μου κόστισε από 160.99 ευρώ 144.90 ευρώ.

https://www.westerndigital.com/el-gr/products/external-drives/wd-black-c50-expansion-card-for-xbox-ssd#WDBMPH5120ANC-WCSN

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα. Έχω θέμα με το ένα gamepad του xbox s αυτό που είχε μαζί με την συσκευασία. Ο αριστερός μοχλός σαν να τρελαίνεται και πηγαίνει πάνω κάτω στα μενού και του xbox και των παιχνιδιών. Το πήρα αρχές του χρόνου από κωτσόβολο και πέρασα και ρώτησα και μου είπαν ότι είναι η εγγύηση για 6 μήνες οπότε είμαι για κάνα δίμηνο εκτός. Μπορώ να κάνω κάτι μέσω Microsoft ή κάτι άλλο? Ευχαριστώ προκαταβολικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πίσω μέρος που μπαίνουν οι μπαταρίες έχει έναν σηριακό αριθμό. Μπες στο λογαριασμό σου στη microsoft και πήγαινε στις συσκευές σου και πρόσθεσε τον αριθμό. Θα σου βγάλει το υπόλοιπο εγγύησης που εχεις από την microsoft. Αν ακολουθήσεις τις οδηγίες θα έρθουν από ups να το πάρουν, θα το φτιάξει η ms και θα σου στείλει ανακατασκευασμένο (σαν καινούριο στην ουσία). 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασικος Κωτσος, κωλοχανειο. Κανε οτι ειπε ο Tigio. Πλεον και τα χειριστηρια τα καλυπτει για 2 χρονια η MS. Aν σου βγαλει λαθος διαρκεια, μιλας με Chat και με την αποδειξη θα στο διορθωσουν. Επειτα ξεκινας διαδικασια επισκευης, εκτυπωνεις την ετικετα και το στελνεις δωρεαν με UPS (Γενικη Ταχυδρομικη αν εισαι επαρχια ή δεν εχεις κοντα σου UPS)…

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι είπαν τα παιδιά από πάνω. με Κώτσο μην περιμένεις λύση, κάνε τους ενα αίτημα με email κ στείλε την απάντηση στο Συνήγορο του Καταναλωτή για μα διασκεδάσεις αν θες. 

Κατά τα άλλα 6 μήνες εγγύηση έχει ο εγκέφαλος τους πες. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, [email protected] είπε

Καλησπέρα και από εμένα. Έχω θέμα με το ένα gamepad του xbox s αυτό που είχε μαζί με την συσκευασία. Ο αριστερός μοχλός σαν να τρελαίνεται και πηγαίνει πάνω κάτω στα μενού και του xbox και των παιχνιδιών. Το πήρα αρχές του χρόνου από κωτσόβολο και πέρασα και ρώτησα και μου είπαν ότι είναι η εγγύηση για 6 μήνες οπότε είμαι για κάνα δίμηνο εκτός. Μπορώ να κάνω κάτι μέσω Microsoft ή κάτι άλλο? Ευχαριστώ προκαταβολικά. 

Ωστόσο αν είσαι εκτός εγγύησης η MS δεν θα αναλάβει την επισκευή.

Δηλαδή να το στείλεις στο εξωτερικό. 

Το ξέρω γιατί είχα ρωτήσει τη MS Hellas 

Αλλά σίγουρα θα έχεις ακόμα εγγύηση γιατί είναι 2 χρόνια.

Ο Κωτσόβολος λέει βλακείες.

Επεξ/σία από Westcoast
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Westcoast είπε

Ωστόσο αν είσαι εκτός εγγύησης η MS δεν θα αναλάβει την επισκευή.

Δηλαδή να το στείλεις στο εξωτερικό. 

Το ξέρω γιατί είχα ρωτήσει τη MS Hellas 

Αλλά σίγουρα θα έχεις ακόμα εγγύηση γιατί είναι 2 χρόνια.

Ο Κωτσόβολος λέει βλακείες.

είχα στείλει controller που το είχα ανοίξει με σκισμένο το ετικετακι της εγγύησης και μου το άλλαξαν κανονικά! λίγο πριν τα δύο χρόνια κιόλας. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...