Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, lkv100 είπε

Την ίδια έχω κι εγώ. Την είχα αγοράσει πέρσυ. Η αλήθεια είναι ότι τα specs μπερδεύουν έτσι όπως την διαφημίζουν γιατί η 43" δεν διαθέτει 120fps. Ωστόσο σε 4k content από Xbox series X όσο έχω δοκιμάσει είναι πάρα πολύ καλή. Βεβαιώσου ότι έχεις ενεργοποιήσει τις κατάλληλες ρυθμίσεις και μέσα στο Xbox για 4k, vrr κ.α.

Σαν τηλεόραση δεν μου αρέσουν τα χρώματα σε μερικά κανάλια και φαίνεται αρκετά το pixelιασμα την ώρα που άλλες τηλεοράσεις πιο φτηνές με χειρότερη ανάλυση έχουν καλύτερη εικόνα.

Όσον αφορά Σε xbox series x πως ενεργοποιω στο fifa 23 να φαίνεται ο κόσμος έξω από το γήπεδο πριν αρχίσει ο αγώνας και όλα αυτά τα γραφικά;κάνω κάποια ρύθμιση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για μενα τεραστια ειδηση οτι εβαλε gyro.Θα μπορουν ολες οι 3rd party εταιρειες να εχουν ειπολγη για gyro aiming εφοσον θα υποστηριζεται πλεον και απο τους 3 μεγαλους.Καμια δικαιολογια πλεον.

 

 

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.theverge.com/2023/9/19/23880111/microsoft-xbox-series-x-new-design-refresh

''The new controller, codenamed Sebille, is set to be announced later this year and will include an accelerometer for gyro support. It has a two-tone color scheme and will support a direct connection to cloud, Bluetooth 5.2, and a presumably updated “Xbox Wireless 2” connection. Microsoft also lists “precision haptic feedback” and “VCA haptics double as speakers” as specs for the controller. It will also have quieter buttons and thumbsticks, a rechargeable and swappable battery, modular thumbsticks, and you’ll be able to lift it up to wake it.''

''Inside the new Xbox Series X design Microsoft is also adding Wi-Fi 6E support, a Bluetooth 5.2 radio, and the company is shrinking the existing die to 6nm “for improve efficiency.” The PSU power will be reduced by 15 percent, according to Microsoft’s document. Microsoft is targeting the same $499 launch price of the Xbox Series X.''

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, firepc είπε

sequel του Ghostwire Tokyo και δεν βγάζουν The Evil Within 3 

έλεος

Το Ghostwire Tokyo εγώ πάντως το λάτρεψα. Το The Evil Within το βρήκα μάλλον αδιάφορο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, firepc said:

sequel του Ghostwire Tokyo και δεν βγάζουν The Evil Within 3 

έλεος

Ισως γιατι του Ghostwire πηρε καλυτερες κριτικές και πουλησε περισσοτερο απο τα 2 Evil Within μαζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...