Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα θα ήθελα να μάθω αν αξίζει το Skyrim Anniversary Edition για Xbox series X. Γενικά μαρεσει να παίξω με mods το βρίσκω διασκεδαστικό. Ή να παίξω μόνο αυτό που είναι διαθέσιμο μεσω gamepass? Έχω παίξει αρκετές ώρες στον υπολογιστή έχω εκεί τη Special Edition στο Steam. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 λεπτά πριν, thomas_leme είπε

Έχω τηλεόραση TCL C635 43 ιντσών... Έχω στην κατοχή μου Xbox one s...Θα δω διαφορά σε εικόνα και ήχο αν αγοράσω Xbox series x;;;

Ναι θα δεις games που δεν μπορεί καν να παίξει το One S. Αυτό κ μόνο αρκεί. συν πολλές άλλες βελτιώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rodosf1 είπε

Ναι θα δεις games που δεν μπορεί καν να παίξει το One S. Αυτό κ μόνο αρκεί. συν πολλές άλλες βελτιώσεις.

Το λέει με την έννοια ότι η tv μου είναι με Ρυθμό ανανέωσης 60,δεν πιάνει 120...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, sp3cial είπε

Καλησπέρα θα ήθελα να μάθω αν αξίζει το Skyrim Anniversary Edition για Xbox series X. Γενικά μαρεσει να παίξω με mods το βρίσκω διασκεδαστικό. Ή να παίξω μόνο αυτό που είναι διαθέσιμο μεσω gamepass? Έχω παίξει αρκετές ώρες στον υπολογιστή έχω εκεί τη Special Edition στο Steam. 

δεν εχεις λογο να αγορασεις την anniversary να σου πω την αληθεια αν εχεις την special απο το gamepass. φορτωσε κ εκει οποιο mod θελεις και βουρ. πριν 1-2 μηνες του εριξα ενα ακομα 100ωρο περασματακι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, thomas_leme είπε

Το λέει με την έννοια ότι η tv μου είναι με Ρυθμό ανανέωσης 60,δεν πιάνει 120...

γιατί υπάρχουν νομίζεις πολλά παιχνίδια που τρέχουν στα 120; 

Εδώ και στα 60 ακόμα δυσκολία υπάρχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/9/2023 στις 5:50 ΜΜ, thomas_leme είπε

Έχω τηλεόραση TCL C635 43 ιντσών... Έχω στην κατοχή μου Xbox one s...Θα δω διαφορά σε εικόνα και ήχο αν αγοράσω Xbox series x;;;

Την ίδια έχω κι εγώ. Την είχα αγοράσει πέρσυ. Η αλήθεια είναι ότι τα specs μπερδεύουν έτσι όπως την διαφημίζουν γιατί η 43" δεν διαθέτει 120fps. Ωστόσο σε 4k content από Xbox series X όσο έχω δοκιμάσει είναι πάρα πολύ καλή. Βεβαιώσου ότι έχεις ενεργοποιήσει τις κατάλληλες ρυθμίσεις και μέσα στο Xbox για 4k, vrr κ.α.

Σαν τηλεόραση δεν μου αρέσουν τα χρώματα σε μερικά κανάλια και φαίνεται αρκετά το pixelιασμα την ώρα που άλλες τηλεοράσεις πιο φτηνές με χειρότερη ανάλυση έχουν καλύτερη εικόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Paragontas-x είπε

Πότε θα ενεργοποιήσουν το cloud gaming στο xbox και στην Ελλάδα?

παίζεις εδω και καιρό όπως έχουμε αναφέρει. Απλά ανοίγεις το vpn μέχρι να μπει στο πρώτο game κ μετα το κλείνεις κ πάει σφαίρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rodosf1 είπε

παίζεις εδω και καιρό όπως έχουμε αναφέρει. Απλά ανοίγεις το vpn μέχρι να μπει στο πρώτο game κ μετα το κλείνεις κ πάει σφαίρα. 

Πως ανοίγεις το vpn στο xbox?

Και λογικά αυτό το κάνεις γιατί δεν το έχουν ενεργοποιήσει ακόμα για Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Πως ανοίγεις το vpn στο xbox?

Και λογικά αυτό το κάνεις γιατί δεν το έχουν ενεργοποιήσει ακόμα για Ελλάδα.

Γιατί να ανοίξεις vpn στο Xbox?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...