Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν βρίσκω λογικό να περπατήσεις και όλο τον πλανήτη . Αν είχε quest που σε στέλνανε από το ένα μέρος στο άλλο περπατώντας και ήθελες 2 ώρες να φτάσεις τι να το κάνω ?θυμάμαι ακόμα στο wow για να πας tanaris στο vanilla τι ταξίδι ήθελε να κάνεις 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 hours ago, GaGaS_Thess said:

Δεν βρίσκω λογικό να περπατήσεις και όλο τον πλανήτη . Αν είχε quest που σε στέλνανε από το ένα μέρος στο άλλο περπατώντας και ήθελες 2 ώρες να φτάσεις τι να το κάνω ?θυμάμαι ακόμα στο wow για να πας tanaris στο vanilla τι ταξίδι ήθελε να κάνεις 

Αυτό όμως υποσχέθηκαν. Ή τουλάχιστον αυτό είχαμε καταλάβει οι περισσότεροι. Ότι θα μπορείς να εξερευνήσεις ολόκληρους πλανήτες. Όχι μία μικρή περιοχή. Η οποία δεν τελειώνει πχ με έναν αληθοφανή τρόπο. Πχ ένα φαράγγι που δεν μπορείς να πηδήξεις ή ένα βουνό που δεν μπορείς να σκαρφαλώσεις. Αλλά με έναν αόρατο τοίχο και ένα μήνυμα να επιστρέψεις στο σκάφος σου. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ρε παιδιά,

μολις αγόρασα ένα Xbox series x και το σύνδεσα στην 48oled707 Philips μου, για κάποιον λόγο έχει μια περίεργη κιτρινη απόχρωση, δεν έχω ενεργοποιημένη νυχτερινή λειτουργία η κάτι άλλο. Τι φάση ; Πως μπορούμε να το διορθώσουμε αυτό ;

8 λεπτά πριν, Dev1l είπε

Καλησπέρα ρε παιδιά,

μολις αγόρασα ένα Xbox series x και το σύνδεσα στην 48oled707 Philips μου, για κάποιον λόγο έχει μια περίεργη κιτρινη απόχρωση, δεν έχω ενεργοποιημένη νυχτερινή λειτουργία η κάτι άλλο. Τι φάση ; Πως μπορούμε να το διορθώσουμε αυτό ;

Άκυρο έφταιγε το καλώδιο HDMI. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

Καλημέρα . Για όποιον θέλει να αγοράσει το Starfield με τον κωδικό cfw4dy0mga έχει 5 % έκπτωση από eneba.com 

Με τον GGDSF12 βλέπω έχει 12% έκπτωση 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, rodosf1 είπε

Μια εικόνα, χίλιες λέξεις, η πρώτη εμπειρία στο Starfield... 

geyser-eruption-edited.jpg.4584d662a2a0523d465cfe544cb0d072.jpg

Τι πανέμορφο game - σταθμός! 

Θα συμφωνήσω.

Ακόμα και τα 30fps που τα φοβόμουν οτι θα είναι game breaking για μένα τελικά δεν είναι. Το motion blur είναι κομπλέ και το input lag χαμηλό (με VRR On)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, EuphangeL είπε

Θα συμφωνήσω.

Ακόμα και τα 30fps που τα φοβόμουν οτι θα είναι game breaking για μένα τελικά δεν είναι. Το motion blur είναι κομπλέ και το input lag χαμηλό (με VRR On)

εγω απενεργοποιησα το motion blur, δε ξερω αν έκανα το σωστό. Έτσι πάντως μ αρέσει τρομερά, από την πρώτη στιγμή καταλαβαίνεις ότι πιάνεις κάτι δουλεμένο πολύ!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Choutas είπε

Βρίσκομαι σε δίλημμα.

Μου χάρισαν το Stray να παίξω Stray ή Starfield που το έχει το GP?

παίξε το stray και άσε το starfield να στρώσει λίγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 hours ago, Choutas said:

Βρίσκομαι σε δίλημμα.

Μου χάρισαν το Stray να παίξω Stray ή Starfield που το έχει το GP?

Starfield εννοειται, αφου καποια στιγμη θα βγει απο το pass (εκτος αν το αγορασεις μετα), παιξτο τωρα που μπορεις, ενω το stray σαν χαρισμενο, μπορεις να το παιξεις οποτεδηποτε στο μελλον.

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...