Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίο το Starfield wrap.

Σίγουρη αγορά για εμένα και πολύ πρακτική ιδέα όσο αναφορά τα wraps γενικότερα. Ειδικά για όσους δεν θέλουν να κολλήσουν μόνιμα με τα χρώματα μιας συγκεκριμένης special edition κονσόλας.

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 minutes ago, D.Luffy said:

Ωραίο το Starfield wrap.

Σίγουρη αγορά για εμένα και πολύ πρακτική ιδέα όσο αναφορά τα wraps γενικότερα. Ειδικά για όσους δεν θέλουν να κολλήσουν μόνιμα με τα χρώματα μιας συγκεκριμένης special edition κονσόλας.

πότε θα κυκλοφορήσουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Ωραίο το Starfield wrap.

Σίγουρη αγορά για εμένα και πολύ πρακτική ιδέα όσο αναφορά τα wraps γενικότερα. Ειδικά για όσους δεν θέλουν να κολλήσουν μόνιμα με τα χρώματα μιας συγκεκριμένης special edition κονσόλας.

Σωστός, δίνεις νέο "αέρα" στο σαλόνι όποτε το βαριέσαι. Αξίζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://retrox.gr/2023/08/22/η-ubisoft-ανακοίνωσε-ότι-τα-παιχνίδια-της-activision-έ/?fbclid=IwAR0XAJXEQyPlQLrsLM_5wbjvXNqYNe6YDPPDsivsNmL3mi06PhPY7BNBztQ

Θα μας κάνει κανένα χουνέρι η Microsoft και θα τα βάλει στο Ubisoft + και όχι στο Game Pass και θα γελάσει ο κάθε πικραμένος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 minutes ago, GaGaS_Thess said:

Θα μας κάνει κανένα χουνέρι η Microsoft και θα τα βάλει στο Ubisoft + και όχι στο Game Pass και θα γελάσει ο κάθε πικραμένος 

Πάρα πολύ ακριβή αυτή η εξαγορά για να μην μπουν στο τέλος αυτά τα παιχνίδια στο Game Pass... Δεν νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, GaGaS_Thess είπε

https://retrox.gr/2023/08/22/η-ubisoft-ανακοίνωσε-ότι-τα-παιχνίδια-της-activision-έ/?fbclid=IwAR0XAJXEQyPlQLrsLM_5wbjvXNqYNe6YDPPDsivsNmL3mi06PhPY7BNBztQ

Θα μας κάνει κανένα χουνέρι η Microsoft και θα τα βάλει στο Ubisoft + και όχι στο Game Pass και θα γελάσει ο κάθε πικραμένος 

Απ' οτι κατάλαβα (διότι είναι λίγο μπερδεμένα) η μικρομαλακή πουλησε τα δικαιώματα του streaming (και μόνο) των παιχνιδιών της ΑΒΚ στην Ubisoft. Έτσι ώστε να καθησυχάσει τους Εγγλέζους οτι τα παιχνίδια θα είναι διαθέσιμα μέσω streaming σε όλες τις πλατφόρμες και δεν θα γίνουν αποκλειστικά. 

Απ' οτι φαντάζομαι αυτό δεν θα επηρεάσει το gamepass οπου όλα τα παιχνίδια της ΑΒΚ θα έρθουν κανονικά. Θα ήταν αυτοκτονία αν δεν γινότανε αυτό.

Επεξ/σία από gregpec2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, The_Judas είπε

αντε να κυκλοφορήσει το starfield γιατί έχει πέσει πολύ ξηρασία από καλά games τους τελευταίους μήνες.

έλα τελείωσε 2 εβδομάδες έμειναν ! 

Δωρεάν μόνο από το Γερμανικό store το παρακάτω δεν έχω ιδέα τι είναι απλά το τσίμπησα αφού είναι τζάμπα !

https://www.xbox.com/de-de/games/store/cazzarion-demon-hunting/9mt6bzpslrbh

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Store έχει ένα θεματάκι μου φαίνεται; Κάθε φορά που πάω να μπω στο store μου λέει ότι χρειάζεται update, πατάω οκ αλλά δεν βλέπω να κάνει κάτι, βγαίνω και όταν πάω να ξαναμπώ πάλι ζητάει update, κάθε φορά γίνεται αυτό. Αυτό μάλλον ξεκίνησε από τότε που μπήκε το νέο μενού. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...