Προς το περιεχόμενο

Throne and Liberty [PC/MMORPG/NCSOFT]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε δε ειναι το παιχνιδι ειναι να το βαλεις να παιξεις κανα 5ωρο και μετα παμε στο επομενο. Εβλεπα πριν ενα stream ηταν μια κοπελα και προσπαθουσε να ρυθμισει τα κουμπια ( μα καλα ποσα κουμπια εχει) κατι τετοια βλεπω και δεν. Το καλυτερο ειναι να μπορεις με το ποντικι εφοσον δε γινεται αυτο μου φαινεται δυσκολο να μπορει καποιος να το κουμανταρει με τοσα κουμπια δε ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 679
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Anastazio είπε

Πηρα καμια 30ρια λεβελ αλλα εχει ενα mobile game feel που με ξενερωνει...τα γραφικα παντως πολυ τιμια!

Που ακριβώς το εντοπίζει αυτό το feeling?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Zus said:

Που ακριβώς το εντοπίζει αυτό το feeling?

Απειρα μενου!Καμια φαντασια στο σχεδιασμο και το πως παρουσιαζονται στον παιχτη items,gear,consumables,το loot πολυ minimal και generic,στο upgrading πχ του gear,των skills κλπ,ολο αυτο το interface απο σλοτ μασιν που φυσικα ειναι τελειως rng ποσες "πετρες" θα καψεις για να κανει level up αλλα θα μπορουσαν να το καμουφλαρουν λιγο,στο οτι φτανεις στο boss room ριχνεις το boss και βγαινει ενα chest που για να το ανοιξεις και να παρεις loot πρεπει να ξοδεψεις ενα αλλο currency που πουλανε και στο shop,δε ξερω ισως φταει που απεχω χρονια απο τα mmo και να εχουν αλλαξει τα στανταρ,εμφανισιακα το παιχνιδι ειναι ομορφο γιαυτο και ασχοληθηκα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 minutes ago, xtrmsnpr said:

Τα friend requests πέρα βρέχει ακόμα ε; Δε μου addαρει κανέναν, ούτε έρχονται invites.

Και δω μηδέν. Έχουν πει ότι έχει θέμα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, greekfragma είπε

Και δω μηδέν. Έχουν πει ότι έχει θέμα ;

Απλώς δε λειτουργεί https://steamcommunity.com/app/2429640/discussions/0/4839771328510504329/ 

Ευτυχώς δημιουργεί party έστω αν βρεις κάποιον δίπλα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ξεκίνησα και εγώ να δω τι παίζει σήμερα στον ίδιο server (brent) που παίζει και κάπιος ακόμα μέσω xbox.
Δνε ξέρω τι νόημα έχει αλλά έστω ότι.
Τώρα θα φανεί για το κατά πόσα θα με κρατήσει το game και τι χρόνος θα υπάρξει επίσης.
Αν έχω καταλάβει καλά μέχρι το lvl50 είναι αρκετά solo η φάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο 3 μέρες gaming 32 level , μάλλον άρχισε να με κουράζει το game. Δεν φταίει απαραίτητα το game , μάλλον το είδος δεν είναι για εμένα πλέον :D

Όπως είπαν και άλλοι , ωραία τα γραφικά  αλλά μεγάλα κενά στα cool downs ξενερώνουν λίγο στο gameplay και αυτή η κορεατίλα με τα boxes , stones , upgrades κτλ κουράζει στο τέλος. Περισσότερο περνάς χρόνο με αυτά παρά με το game

Τουλάχιστον ευτυχώς που δεν έσκασα 1500ε για PC :D

Θα παίξω λίγο ακόμα για να περνάει ο χρόνος αλλά δεν με βλέπω για πολύ

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με κουράζουν λίγο τα side quests ειδικά μερικά που περιλαμβάνουν bosses και περιμένεις πότε θα κάνουν spawn

6 λεπτά πριν, tsofras είπε

Τουλάχιστον ευτυχώς που δεν έσκασα 1500ε για PC :D

Καλά δεν το λες και ελαφρύ το παιχνίδι χωρίς dlss η fsr είναι ιδιαίτερα βαρύ στην κάρτα γραφικών...  Και μέσα σε πόλεις η σημεία όπου υπάρχει συνωστισμός τα βρίσκουν σκούρα και τα cpu

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, johnmt2 είπε

Ξέρουμε κανένα ελληνικό guild στον Adriana?

https://discord.gg/vTfH93Eu

To παιχνίδι είναι αρκετά ομαδικό απ την φύση του. 
Ψάχτε και βρείτε παρέα -ιδανικά guild- που ταιριάζει στην φάση σας (casual,semi hardcore κλπ) για να το απολαύσετε οπως πρέπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 5/10/2024 στις 10:39 ΠΜ, Psycho_Warhead είπε

Για έλλειψη content σε endgame διαβάζω πάντως, κλασική περίπτωση σε κάθε νέο παιχνίδι..

Όπως συνήθως στο 99% των καινούργιων mmorpg's... Επειδή είχα ασχοληθεί πολύ με black desert και μοιράζονται πολλά κοινά στοιχεία, το endgame είναι ποιος έχει τα καλύτερα upgrades (aka συνήθως πληρώνει περισσότερα).

Spoiler

image.jpeg.80718017fc253003758919cb3d83cce4.jpeg

Επεξ/σία από bushidocougar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...