Προς το περιεχόμενο

Throne and Liberty [PC/MMORPG/NCSOFT]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 679
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ παίζω το tutorial. Εξαιρετικά βαρύ το παιχνίδι σε σύστημα με 7800x3d και 4070 ti super έχει στιγμές που πέφτει και στα 85 καρέ. Όλα στο epic με κλειστό dlss

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, greekfragma είπε

Μόλις μπήκα και κάνω tutorial. Δε ξέρω που βλέπετε το βαρύ. Εξαρτάται μάλλον και την ανάλυση. 

Σε raid θα γίνεται πανικός λογικά απ' τα frame drops στους περισσότερους..Ευτυχώς έχει DLSS 3.

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον andriana που μπήκα εγώ έπαιξα κανονικά χωρίς ουρές και αναμονες. Εάν τελειώσετε το tutorial και πάτε στο city που είναι φουλ κόσμο εκεί ανεβαίνει πολύ το cpu usage εμένα εκεί έπαιζε 55-60 fps. Αλλά εκτός πόλης επανέρχεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις πόλεις πέφτουν ζόρια όντως. Καλό το tutorial και με συμπαθητική ιστορία. Εντάξει κλασσική Κορεατίλα σε άλλους θα ξινίσει σε άλλους θα αρέσει. Δείχνει πάντως αρκετά μεγάλο σαν κόσμος και νομίζω οτι για τους old school που δε θέλουν να του πιουν το αίμα με τη  μία, θα είναι καλή παρέα για το φετινό χειμώνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι χαζό. Οι σέρβερ που γράφουν από πάνω early access είναι αυτοί που ήταν ανοιχτοί για τους χρήστες που είχαν πάρει πακέτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, Panoslam said:

Να ρωτήσω κάτι χαζό. Οι σέρβερ που γράφουν από πάνω early access είναι αυτοί που ήταν ανοιχτοί για τους χρήστες που είχαν πάρει πακέτο?

Ναι, αυτοί που πείρανε το πακέτο είχανε early access 4-5 μέρες και παίζανε το παιχνίδι απο τις 26 του μηνός νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...