Προς το περιεχόμενο

Throne and Liberty [PC/MMORPG/NCSOFT]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, BlurayMoviesGreece said:

Στα Bosses ηταν στη ευχερεια του Leader αν θα τα μοιρασει και σε ποιους θα τα μοιρασει.

Στα epic bosses ναι, στα Instance bosses ή αυτά που πηγαίναμε ως πάρτυ δεν του έπεφτε ποτέ λόγος 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 679
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι μεν αγοράζεις πράγματα με lucent (έστω real money) αλλά για να τα ανεβάσεις stats χρειάζεσαι adena. Δηλαδή σου έχει αυτό το stop ώστε και whale να ειναι κάποιος να πρέπει να λιώσει για να βγάλει adena και να boostαρει τα items του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, suffocater είπε

Eπειδή ναυάγησε η αγορά acc, έχετε να δώσετε κανα tip τι να προσέξω?
Ή αν θυμάστε απο ποιον seller αγοράσατε εσεις.
Ο baycur που δοκίμασα με πούλησε.

Τι εννοείς σε πούλησε; Βρες κάποιον με καλό rating.

54 λεπτά πριν, FiLw είπε

Ναι μεν αγοράζεις πράγματα με lucent (έστω real money) αλλά για να τα ανεβάσεις stats χρειάζεσαι adena. Δηλαδή σου έχει αυτό το stop ώστε και whale να ειναι κάποιος να πρέπει να λιώσει για να βγάλει adena και να boostαρει τα items του.

Όσο υπάρχουν mmo θα υπάρχει και αγορά του νομίσματος του εκάστοτε παιχνιδιού με πραγματικά χρήματα. Ακόμη και στο WOW που ήταν πολύ εύκολο σαν blacksmith να βγάζεις χρήματα τα ίδια συνέβαιναν.

Επεξ/σία από Armoral
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Armoral είπε

Τι εννοείς σε πούλησε;

Αρχισε να λεει οτι δεν μπορει να κανει verify το τηλέφωνο, ενώ η αγγελία ελεγε ξεκαθαρα και για το τηλέφωνο, και μετά εξαφανίστηκε απ το chat και δεν απαντάει.

Επεξ/σία από suffocater
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, comfuzio είπε

έκανες και bossάκια ρε συ, από full drops ήμουν πάντα οκ, ακόμα και με epaulette farm αργότερα. Ακόμα και τώρα με το event που έχει με τα Oriana Coins βγάζω 1bil/μέρα

Μιλάμε για official τώρα;

Μόλις τώρα, suffocater είπε

Αρχισε να λεει οτι δεν μπορει να κανει verify το τηλέφωνο, ενώ η αγγελία ελεγε ξεκαθαρα και για το τηλέφωνο, και μετά εξαφανίστηκε απ το chat και δεν απαντάει.

Αγόρασες και σε πούλησε ή στο είπε πριν αγοράσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι διαδικασία υπάρχει για reset κωδικών γενικά?
Δηλ αν αλλαξω μονο email θα ειμαι ΟΚ απο άποψη ασφάλειας? Θα μπορώ να αλλαξω και password,σωστά?

 

1 λεπτό πριν, Armoral είπε

Μιλάμε για official τώρα;

Αγόρασες και σε πούλησε ή στο είπε πριν αγοράσεις;

ΑΦΟΤΟΥ αγόρασα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 minutes ago, suffocater said:

Eπειδή ναυάγησε η αγορά acc, έχετε να δώσετε κανα tip τι να προσέξω?
Ή αν θυμάστε απο ποιον seller αγοράσατε εσεις.
Ο baycur που δοκίμασα με πούλησε.

Από αυτόν που πήρα εγώ; τι σου έκανε; Εμένα ήταν πολύ εξυπηρετικός και απαντούσε πάντα στο chat

5 minutes ago, Armoral said:

Μιλάμε για official τώρα;

Ναι πάντα για official Chronos και πιο παλιά Devianne.
Prive κάνω μόνος μου αν θέλω gear/L7 το μόνο εύκολο ^^

4 minutes ago, suffocater said:

Τι διαδικασία υπάρχει για reset κωδικών γενικά?
Δηλ αν αλλαξω μονο email θα ειμαι ΟΚ απο άποψη ασφάλειας? Θα μπορώ να αλλαξω και password,σωστά?

 

ΑΦΟΤΟΥ αγόρασα. 

Μήπως δεν το κατάλαβες σωστά τι λέει; γιατί εγώ που το πήρα κινητό ζήτησε μόνο μετά που άνοιξα το παιχνίδι και μέσα από το παιχνίδι πέρασα το κινητό μου, όχι πιο πριν.

Και μάλιστα το έγραψα και εδώ μερικές σελίδες πίσω ότι δεν μου το δεχόταν και έκλεισα το παιχνίδι και το άνοιξα 2η φορά και τότε έπαιξε. Φυσικά με το exitlag ανοιχτό στην όλη διαδικασία 

Επεξ/σία από comfuzio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, comfuzio είπε

Από αυτόν που πήρα εγώ; τι σου έκανε; Εμένα ήταν πολύ εξυπηρετικός και απαντούσε πάντα στο chat

Μου ειπε οτι δεν μπορει να κανει verify το τηλέφωνο. Η αγγελία που είχα ηδη αγοράσει ελεγε ΚΑΙ για το τηλέφωνο.
Του είπα οτι αν δεν μπορει ,its ok,ας προχωρήσουμε σε refund. Ε,και εξαφανίστηκε. Mετά απο κάποιες ώρες του είπα οτι ας προχωρήσουμε χωρίς verify τηλεφώνου (μπας και αποφύγω τη φόλα με τα refunds κλπ). Στο chat τον δείχνει οτι ειναι online εν τω μεταξυ, απλά δεν μου απαντάει τίποτα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, suffocater είπε

Τι διαδικασία υπάρχει για reset κωδικών γενικά?
Δηλ αν αλλαξω μονο email θα ειμαι ΟΚ απο άποψη ασφάλειας? Θα μπορώ να αλλαξω και password,σωστά?

 

ΑΦΟΤΟΥ αγόρασα. 

Report, refund και πάμε για άλλα.

3 λεπτά πριν, comfuzio είπε

Από αυτόν που πήρα εγώ; τι σου έκανε; Εμένα ήταν πολύ εξυπηρετικός και απαντούσε πάντα στο chat

Ναι πάντα για official Chronos και πιο παλιά Devianne.
Prive κάνω μόνος μου αν θέλω gear/L7 το μόνο εύκολο ^^

Μήπως δεν το κατάλαβες σωστά τι λέει; γιατί εγώ που το πήρα κινητό ζήτησε μόνο μετά που άνοιξα το παιχνίδι και μέσα από το παιχνίδι πέρασα το κινητό μου, όχι πιο πριν

Στα permanent accounts το κάνει αυτός για εσένα αρχικά.

4 λεπτά πριν, suffocater είπε

Μου ειπε οτι δεν μπορει να κανει verify το τηλέφωνο. Η αγγελία που είχα ηδη αγοράσει ελεγε ΚΑΙ για το τηλέφωνο.
Του είπα οτι αν δεν μπορει ,its ok,ας προχωρήσουμε σε refund. Ε,και εξαφανίστηκε. Mετά απο κάποιες ώρες του είπα οτι ας προχωρήσουμε χωρίς verify τηλεφώνου (μπας και αποφύγω τη φόλα με τα refunds κλπ). Στο chat τον δείχνει οτι ειναι online εν τω μεταξυ, απλά δεν μου απαντάει τίποτα.

 

Τι όνομα έχεις στο chat?

15 λεπτά πριν, comfuzio είπε

Ναι πάντα για official Chronos και πιο παλιά Devianne.
Prive κάνω μόνος μου αν θέλω gear/L7 το μόνο εύκολο ^^

Σε official δεν έπεφτε τίποτα πάντως. Δύσκολα πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, suffocater είπε

Υπάρχει κάποιος λόγος να ξεκινήσει κάποιος τώρα με όλη την μανούρα της αγορας account  και να μην περιμένει το ευρωπαικό release? Πέρα απ την ανυπομονησία.

Κανένας απολύτως λόγος. Όπως πολύ απλά είπες, ανυπομονησία.

Το παιχνίδι θα είναι free2play. Άσε να πετάνε τα λεφτά τους και να νομίζουν ότι προετοιμάζονται σαν τον Σταλόνε στο Ρόκι και να μας γράφουν σοφίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Κανένας απολύτως λόγος. Όπως πολύ απλά είπες, ανυπομονησία.

Το παιχνίδι θα είναι free2play. Άσε να πετάνε τα λεφτά τους και να νομίζουν ότι προετοιμάζονται σαν τον Σταλόνε στο Ρόκι και να μας γράφουν σοφίες.

Κοίτα, το καταλαβαίνω ,και εγώ άμα παίξω κάτι competitive, δεν μπορώ να το δω χαλάρα :P
Aπλά σε παιχνίδι με grind, ταυτόχρονα βαριέμαι απίστευτα να ΞΑΝΑ φαρμαρω ό,τι έχω φαρμάρει ήδη μια φορά , πόσο μάλλον αν δεν μπορώ να κάνω transfer τον χαρακτήρα (που μάλλον δεν θα γίνεται).
Απ την άλλη, αμα μπορεις με ~10 ευρω να χαζέψεις ενα game που σου φαίνεται ενδιαφέρον, ε οκ, why not?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, comfuzio είπε

image.png.ac955dfe8858c5ad4e9c5d7c4b44d28d.png
Τίποτα δεν το λες....κάθε βδομάδα βγάζω 2-3 κομμάτια που τα σπάω για cry R μιας που κανείς δεν αγοράζει R99 (warehouse char) 

Για τώρα λες ή για εποχές 2006;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, suffocater είπε

Κοίτα, το καταλαβαίνω ,και εγώ άμα παίξω κάτι competitive, δεν μπορώ να το δω χαλάρα :P
Aπλά σε παιχνίδι με grind, ταυτόχρονα βαριέμαι απίστευτα να ΞΑΝΑ φαρμαρω ό,τι έχω φαρμάρει ήδη μια φορά , πόσο μάλλον αν δεν μπορώ να κάνω transfer τον χαρακτήρα (που μάλλον δεν θα γίνεται).
Απ την άλλη, αμα μπορεις με ~10 ευρω να χαζέψεις ενα game που σου φαίνεται ενδιαφέρον, ε οκ, why not?

Εννοείται δε γίνεται transfer. Δε κάνουν κάτι legit για να υπάρχει αυτή η λειτουργία 🤪. Δεν θα έχει καμία επικοινωνία η κορεατική πλευρά με την δυτική/ευρωπαϊκή κτλ.

Γιατί όπως ξαναείπες πως πολύ σωστά, είναι mmo και πρέπει να αρχίσεις από το 0 ξανά το grindfest. Πόσο ελεύθερο χρόνο να έχει κανείς για να το κάνει αυτό? Μπορείς να το χαζέψεις δωρεάν στο twitch πάντως, όχι να δώσεις λεφτά σε έναν άκυρο. Προσωπικά ούτε και εκεί μπαίνω. Όταν κυκλοφορήσει θα το δω. Δε χάθηκαν τα παιχνίδια δα.

Υπομονή και θα έρθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...