Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για youtube premium


savvas15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Ezio είπε

Έχω βρει και το spliiit που είναι παρόμοια φαση με το Gamsgo αλλά δεν γράφει τίποτα για YouTube Music. Το έχει δοκιμάσει κάποιος να μας πει τι παίζει;

Μου είπαν από το gamsgo ότι θα το κάνουν κάποια στιγμή να παίζει και το YouTube music..Ως τότε, βολευόμαστε με το Spotify 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 245
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 ώρες πριν, giorgos_76 είπε

Μου είπαν από το gamsgo ότι θα το κάνουν κάποια στιγμή να παίζει και το YouTube music..Ως τότε, βολευόμαστε με το Spotify 

Για εμένα δεν αξίζει. Αν είναι να δώσω τα 4€ και να μην έχω το Music, πληρώνω κανονικά την ατομική συνδρομή στα 8,5€ και έχω και τα δυο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 30/8/2024 στις 2:59 ΜΜ, Ezio είπε

Έχω βρει και το spliiit που είναι παρόμοια φαση με το Gamsgo αλλά δεν γράφει τίποτα για YouTube Music. Το έχει δοκιμάσει κάποιος να μας πει τι παίζει;

Έχω κάνει spliiit και έχει μόνο έναν διαθέσιμο στην ελλάδα για youtube premium. Έχω κάνει αίτηση 2 φορές, αλλά και τις δύο δεν απάντησε ο family owner οτι με βάζει οπότε έληξε το αίτημα. Τώρα λέω να δοκιμάσω gamsgo. Παρ' όλα αυτά ήθελα να ρωτήσω, αν κάνω Join ένα family account στο gamsgo μπορώ να δω χωρίς διαφημίσεις στην google TV μου ή όχι? 

Επεξ/σία από fanastas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, fanastas είπε

Έχω κάνει spliiit και έχει μόνο έναν διαθέσιμο στην ελλάδα για youtube premium. Έχω κάνει αίτηση 2 φορές, αλλά και τις δύο δεν απάντησε ο family owner οτι με βάζει οπότε έληξε το αίτημα. Τώρα λέω να δοκιμάσω gamsgo. Παρ' όλα αυτά ήθελα να ρωτήσω, αν κάνω Join ένα family account στο gamsgo μπορώ να δω χωρίς διαφημίσεις στην google TV μου ή όχι? 

Δεν ξέρω να σου απαντήσω για τα άλλα μιας και εγώ έχω δικό μου τούρκικο family subscription, όποιο email βάζω στο family όπου χρησιμοποιηθεί το email αυτό δεν έχει διαφημίσεις.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Billator είπε

Δεν ξέρω να σου απαντήσω για τα άλλα μιας και εγώ έχω δικό μου τούρκικο family subscription, όποιο email βάζω στο family όπου χρησιμοποιηθεί το email αυτό δεν έχει διαφημίσεις.  

Thanks @Billator. Θα το έχω στο νου. 

Κάποιος που έχει χρησιμοποιήσει gamsgo μπορεί να κατατοπίσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα youtube premium 6μηνη στο gamsgo, με 3,70 μήνα.  Έχει και youtube music παρ'όλο που δεν το έλεγε κάπου αν θυμάμαι καλά. Όλα καλά σε όλες τις συσκευές και στην TV. Ελπίζω να πάει χωρίς πρόβλημα όλο το εξάμηνο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...