Προς το περιεχόμενο

Σχετικά με το site vendora


slk200gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

StamTheMan εσύ απ' ότι βλέπω το κατέχεις το θέμα, όχι όπως ο Αποστόλης το "κορόιδο" που δεν γνωρίζει.

Οπότε πως την έχεις πατήσει τόσες φορές, με όλα αυτά που αναφέρεις?

Άλλα σου έχουν συμβεί εσένα, άλλα στον Αποστόλη, άλλα πχ στον Κώστα, άλλα πχ στον Νίκο, κλπ...

Γιατί τα δικά σου είναι σημαντικά προβλήματα και του άλλου όχι?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, sakis.kom είπε

StamTheMan εσύ απ' ότι βλέπω το κατέχεις το θέμα, όχι όπως ο Αποστόλης το "κορόιδο" που δεν γνωρίζει.

Οπότε πως την έχεις πατήσει τόσες φορές, με όλα αυτά που αναφέρεις?

Άλλα σου έχουν συμβεί εσένα, άλλα στον Αποστόλη, άλλα πχ στον Κώστα, άλλα πχ στον Νίκο, κλπ...

Γιατί τα δικά σου είναι σημαντικά προβλήματα και του άλλου όχι?

Οτι να'ναι και εσυ μαν.

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εμένα οι χρεώσεις λογικές μου φαίνονται. Το ebay έχει τουλάχιστον τα διπλάσια. Επίσης έξω έχουν ξεφύγει τα μεταφορικά με αποτέλεσμα αν πουλάς να μην είσαι ανταγωνιστικός, εάν αγοράζεις δε, να μην βρίσκεις εύκολα προσφορές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς τι συμβαίνει με το σάιτ, δέχονται επίθεση τίποτα;

Ότι και να πατήσω στο email είτε "δες τα νέα αποτελέσματα αναζήτησης" είτε "αγόρασε τώρα" σε μήνυμα με πτώση τιμής, με ανακατευθύνει στη δημιουργία νέας αγγελίας. 

Δεν έχω το app χρησιμοποιώ browser από κινητό. 

Εσάς σας συμβαίνει κάτι τέτοιο; 

Αλλάζουν πάλι τίποτα στο σχεδιασμό του σάιτ, δέχονται επίθεση ή παραβιάστηκε ο λογαριασμός του mail μου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το γράφω στην ερώτηση τι πρόβλημα αντιμετωπίζω. Χωρίς λογαριασμό σαν τι να έβλεπες; 

Το σάιτ είναι "up and running" που λέμε, αλλά με κάνει πάντα redirect στην ίδια λάθος διεύθυνση. 

Δεν έχω υπολογιστή για να δω από εκεί, μπαίνω από τον browser του κινητού, και στο συγκεκριμένο mail που έχω για το vendora και στο vendora. 

Edit: Τώρα είναι εντάξει το φτιάξανε. Δικό τους πρόβλημα ήταν. 

Επεξ/σία από 1nsom-n1k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλημέρα, πολύ αξιόπιστο σαιτ που αρκετοί εμπιστεύονται για πωλήσεις και αγορές  λόγο τις προστασίας που παρέχει.

μεγάλη προσοχή στις χρεώσεις για την περίπτωση που θέλεις να κάνεις ανάληψη τα χρήματα από κάποια πιθανή πώληση. ενδεικτικά αν πουλήσεις το σύστημα 800 ευρώ και αποφασίσεις να κάνεις ανάληψη τα 800 ευρώ σε κάποιος τραπεζικό λογαριασμό θα χρεωθεις περίπου 50 ευρώ αν δεν κάνω λάθος.

Επεξ/σία από stefanosxaris10
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοραζω ps4 με χειριστηριο και παιχνιδια. Μου στελνει φωτο ο αποστολεας οταν το εβαλε στο ΒΟΧ, σε μια ΑΝΟΙΧΤΗ ΣΑΚΟΥΛΑ και σκετη την κονσολα.
Στελνω στη vendora να ακυρωσουν και οτι  δε θα παραλαβω.
Οι ιδιοι μου λενε να κανουν επιστροφη,αφου το παραλαβω.
Το παραλαμβανω και το ξαναστελνω πισω,αφου εκανα αιτημα απορριψης.
Ο μικρος δεν παραλαμβανει,το δεμα επεστρεψε παλι σε εμενα.
Περιμενω κωδικο απο τους ιδιους,για να μην ξαναπληρωσω μεταφορικα.
Ολο αυτο το διαστημα ειμαι μειον 100 ευρω για το πακετο κονσολα-παιχνιδια-χειριστηριο, 3 ευρω για ΒΟΧ και αρκετο χαμενο χρονο για επικοινωνιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...