Προς το περιεχόμενο

Διαφημίσεις και για το Disney Plus, αρχικά στις ΗΠΑ, αυξάνοντας παράλληλα τις τιμές


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 85
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι ας βάλουνε διαφημίσεις, μπας και δούμε τίποτα καινούριο, ετήσια συνδρομή έχω και τα περισσότερα τα έχω δει αντε να έχει βάλει 3 ταινίες καινούργιες όλες κ όλες …

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Manoleros95 είπε

Real debrid/Premiumize + kodi = success. Οι υπόλοιποι πληρώνουν 48 διαφορετικές συνδρομητικές τον μήνα.

και στριμιο. Ασε τους αλλους να πληρωνουν για να χουν συνδυαστικά με ολες τις πλατφόρμες μαζί,  λιγότερα απο μας.😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, nosstrom είπε

Ναι ας βάλουνε διαφημίσεις, μπας και δούμε τίποτα καινούριο, ετήσια συνδρομή έχω και τα περισσότερα τα έχω δει αντε να έχει βάλει 3 ταινίες καινούργιες όλες κ όλες …

Κι εγώ με ετήσια, το χρησιμοποίησα μόνο για το (άριστο) Andor τελευταία. Πιο πριν, ούτε που θυμάμαι, το Obi-Wan λογικά. Δεν ξαναβάζω για 2-3 σειρές τον χρόνο, σκέτη απογοήτευση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vastegial_74 είπε

Πήρα την ετήσια στις αρχές.  Βάλει σε βάλει διαφημίσεις  θα κόψω τη συνδρομή. Μιλάμε για σκουπίδι ολικής. 

Άμα είσαι 40 και έβαλες Disney tv αναμενόμενο! Τι περίμενες δηλαδή; 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, jack124 είπε

Φούσκα που θα σκάσει είναι το streaming αν αρχίσουν όλοι να αυξάνουν. Ο κόσμος ήδη γυρνάει στηβ πειρατεία, το βλέπω έντονα από τους seeders που έχουν αυξηθεί ραγδαία. Και καλά κάνουν και εγώ το κάνω με vpn 

Γιατί vpn; Υπάρχει θέμα στην Ελλάδα; Το qbittorrent με την επιλογή "require encryption" δεν είναι ασφαλές;

3 ώρες πριν, mistiri0 είπε

STREMIO FOR EVER, δωρεάν, διαλέγεις ποιότητα, υπότιτλους και σου βγάζει και ωραίο calendar με ότι έχεις στα αγαπημένα πότε βγαίνουν τα επόμενα επεισόδια. Επίσης περιλαμβάνει όλες τις πλατφόρμες. Υπάρχει ως εφαρμογή στο Xiaomi stick 4k, και δουλεύει περίφημα όπως και το KODI. Όσο αφορά το Disney +  αγοράζεις το ετήσιο πακέτο τώρα και πληρώνεις 10 μήνες αντί για 12 με τα λεφτά που κοστίζει και γλυτώνεις την τυχόν αύξηση μελλοντικά και φυσικά με τα προνόμια του φουλ πακέτου χωρίς διαφημίσεις.

4k ταινίες βλέπεις σε άριστη ποιότητα με stremio και kodi;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...