Προς το περιεχόμενο

[App][Οδηγοί] ReVanced Megathread


Retrial

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 446
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 9/1/2023 στις 3:48 ΜΜ, Retrial είπε

 Ο οδηγός και τα APK(s) στο XDA έχουν ενημερωθεί. 09/01/2023🗓️

Τι νέο υπάρχει: Changelog

⚠️Όσοι χρησιμοποιούν τα "ready apk" μου κάντε clean install το new version που ανέβασα και από εδώ και στο εξής δεν θα χρειάζεται να κάνετε reinstall για να κάνετε update. Απλά θα κατεβάζετε το .apk και θα το κάνετε ενημέρωση.

@llib εσένα σου έφτιαξα άλλο .apk με το stock youtube name που ήθελες αλλά δεν μπορώ να το κάνω κάθε φορά. MEGA Link. (Το link θα αφαιρεθεί σε λίγες ημέρες)

Για να μην ταλαιπωριέσαι, χρησιμοποιήσετε το
Nova launcher
Μπορείς να αλλάξεις και το όνομα και το εικονίδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
1 ώρα πριν, alxnt είπε

Απο περιέργεια, το extended έχει μείνει λίγο πίσω στην έκδοση του manager και του yt;

Ναι, το έχω αναφέρει αρκετές φορές στο XDA, και το έβαλα και σαν note στο προηγούμενο changelog. Δες εδώ.

Ο inotia00, ο dev του Extended σταμάτησε εδώ και καιρό και είπε θα συνεχίσει τον Ιούλιο.

Επίσης επειδή το Extended, έχει μείνει και πίσω στα updates χρειάζεται τον ReVanced Manager v1.2. Οπότε όσοι θέλουν να patchαρουν με τα Extended sources, χρησιμοποιήστε αυτή την έκδοση του manager.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
2 minutes ago, Xristaras12 said:

Το revanced extended γιατί δεν κάνει "αναβάθμιση" στην νεότερη έκδοση με το apk;

Απ' ό,τι γράφει στο note:
 

Quote

For ReVanced Extended (RVX), you will need to do CLEAN INSTALL, 1. because inotia00 recommended it, 2. because I used Revancify to patch the apps cuz manager was giving errors, so it uses different keystore file.
You can backup your settings from Settings > Misc > Export and when you install the new version > Import them.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άρα να βάλω το απλό revanced youtube να μην έχω τέτοια θέματα;

Το θυμάμαι το είχα διαβάσει τούτο αλλά δεν ήμουν σίγουρος για ποιο ήταν thanks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο οδηγός και τα APK(s) στο XDA έχουν ενημερωθεί. 07/07/2023🗓️

💡Τι νέο υπάρχει: Changelog

⚠️Σημείώση: Παιδιά συγγνώμη αλλά θα χρειαστεί να κάνετε ξανά καθαρή εγκατάσταση τα RVX (Extended) apks. Δείτε το Changelog.
Ελπίζω να μην ξανά χρειαστεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα επειδη εχουν γινει πολλες αλλαγες απο οτι βλεπω τελευταια και δεν ξερω σε ποιο σημειο του νηματος να το πιασω. Μπορει καποιος που εχει κανει την εγκατασταση προσφατα και δουλευει να περιγραψει οσο το δυνατον πιο απλα τα βηματα; ευχαριστω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Argkon είπε

Καλησπερα επειδη εχουν γινει πολλες αλλαγες απο οτι βλεπω τελευταια και δεν ξερω σε ποιο σημειο του νηματος να το πιασω. Μπορει καποιος που εχει κανει την εγκατασταση προσφατα και δουλευει να περιγραψει οσο το δυνατον πιο απλα τα βηματα; ευχαριστω

 

Θες να φτιάξεις τα δικά σου apk ή να βάλεις τα έτοιμα που έχω φτιάξει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...