Προς το περιεχόμενο

Παράλληλα τελικά η μετάδοση του Παγκοσμίου Κυπέλλου σε ANT1 και ANT1+ αλλά όχι για όλα τα ματς


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πραγματικά το διασκεδάζω που κάποιοι περιμένουν να αναλάβουν δράση "οι αρχές", "η δικαιοσύνη", "οι τράπεζες" και "ο συνήγορος του καταναλωτή"...

Πάρτε το είδηση, όσο το ελικόπτερο θα εκτελεί κάθε καλοκαίρι τα δρομολόγια Χανιά-Άγιος Αιμιλιανός και Άγιος Αιμιλιανός-Αθήνα, μην περιμένετε καμία δράση καμιάς "αρχής". Ο νοών, νοείτο.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 ώρες πριν, Dead-Poet είπε

Πραγματικά το διασκεδάζω που κάποιοι περιμένουν να αναλάβουν δράση "οι αρχές", "η δικαιοσύνη", "οι τράπεζες" και "ο συνήγορος του καταναλωτή"...

Πάρτε το είδηση, όσο το ελικόπτερο θα εκτελεί κάθε καλοκαίρι τα δρομολόγια Χανιά-Άγιος Αιμιλιανός και Άγιος Αιμιλιανός-Αθήνα, μην περιμένετε καμία δράση καμιάς "αρχής". Ο νοών, νοείτο.

Bάζεις δύσκολα σε πολλούς, εδώ πολλοί νομίζουν ότι τα κέρδη των καναλιών εξαρτώνται από τις διαφημίσεις για πατατάκια....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μετα απο email στο support του αντ+ μου απαντησαν και μου ζητησαν κινητο email εγραφης και πριν λιγο μου τηλεφωνησαν στο αν  θελω 3 μηνες δωρο η επιστροφη χρηματων το οποιο και διαλεξα αναμενουμε την επιστροφη χρηματων

Screenshot_1.png

Επεξ/σία από djtelis
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/12/2022 στις 11:46 ΠΜ, djtelis είπε

μετα απο email στο support του αντ+ μου απαντησαν και μου ζητησαν κινητο email εγραφης και πριν λιγο μου τηλεφωνησαν στο αν  θελω 3 μηνες δωρο η επιστροφη χρηματων το οποιο και διαλεξα αναμενουμε την επιστροφη χρηματων

Screenshot_1.png

πήραν κ εμενα σημερα, ρωτησαν αν θελω την 3μηνη παραταση η πληρη επιστροφή, διαλεξα την επιστροφη... χωρις να χρειαστει να προχωρησω σε καταγγελια σε αρχη

όσοι δεν εκαναν εμαιλ στο support ας το κανουν, για να παρουν σειρα!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...