Προς το περιεχόμενο

Παράλληλα τελικά η μετάδοση του Παγκοσμίου Κυπέλλου σε ANT1 και ANT1+ αλλά όχι για όλα τα ματς


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 ώρες πριν, Arkin είπε

Πρεπει να εχω δει 10-20 λεπτα μπαλα φιλε μου τοτε με το Euro 2004 στον τελικο στα 32 μου. Δεν αντεχετε ρε φιλε τι πραγμα ειναι αυτο. Ειμαστε πολλοι μην νομιζεις. Τουλαχιστον ολοι οι gamers/σινεφιλ/σειροφιλοι δυσκολα να βλεπουμε μπαλα. 

Εδω ανενεργός παλαίμαχος ποδοσφαιριστής (ερασιτέχνης) ποδοσφαιρόφιλος/δεινός gamer/σινεφίλ/σειρόφιλος/ υπάρχουν και εξαιρέσεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 ώρες πριν, Arkin είπε

Ρε μπαγλαμαδες καντε ολα τα παιχνιδια με συνδρομη. Θελουμε να δουμε ενα 5x5 και αντιθετως βαζω και βλεπω 22 βλακες να βαρανε μια μπαλα. Δεν υπαρχει τιποτα πιο βαρετο για μενα. Φτιαξτε ενα καναλι μονο για το μουντιαλ οσο κραταει θα καταστρεψετε το καναλι για ενα ολοκληρο μηνα. 

Και στις 8 λεγατε για εκατομμυριουχο εδω και μερες και βλεπω παλια μαλακιες.

Μην μιλησω για το Ζετακι στις 3 ετσι. Αιντε το μπελα μου.

Αν εννοείς το 5χ5 με γνωστό «κωμικό» τότε…..θλίψη…. 
Έχει πολλά κανάλια ακόμα, μπορείς να αλλάξεις. Η βγες για καμία μπυρα.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όντως για να κρατήσει το Μουντιάλ έπρεπε να είχε 100κ συνδρομητές τότε μιλάμε ότι μάζεψε 2 μύρια έδωσε το 1.2 στην ΦΙΦΑ για τα δικαιώματα και δεν έκανε καμία επένδυση για την νέα πλατφόρμα και τσεπωσε 800κ , not bad 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάνει κανένας δοκιμή να επικοινωνήσει μαζί τους και να τους ζητήσει επιστροφή χρημάτων;

Επίσης τι γίνεται σε περίπτωση chargeback;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, user2163 είπε

Έχει κάνει κανένας δοκιμή να επικοινωνήσει μαζί τους και να τους ζητήσει επιστροφή χρημάτων;

Επίσης τι γίνεται σε περίπτωση chargeback;

Σαν πρώτη κίνηση τηλεφώνησα στον όμιλο ΑΝΤ1 και μου είπαν να γράψω mail προς το support του ΑΝΤ1+ , πράγμα που το έκανα ζητώντας επιστροφή χρημάτων. Σκέφτομαι το ενδεχόμενο να κάνω επώνυμη καταγγελία στη προστασία καταναλωτή. Όπως και να έχει θα τους γυρίσει μπούμερανγκ αυτό. Πολύς κόσμος έδωσε δεν έδωσε τα λεφτά,είδε πόσο ερασιτέχνες και τυχάρπαστοι είναι και θα πάει άπατη η πλατφόρμα. Ντροπή τους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, DeareN είπε

Μια ομαδική αγωγή αν ξεκινήσει ενημερώστε μας και θα μαζευτούμε πολλοί... 

Δεν αξιζει τον κοπο να ασχοληθεις για ενα κοσαρικο... δεν νομιζω οτι θα βρεις πολλους.

Και εγω συνδρομητης ειμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
18 minutes ago, Exodia The Forbidden One said:

Αν όντως για να κρατήσει το Μουντιάλ έπρεπε να είχε 100κ συνδρομητές τότε μιλάμε ότι μάζεψε 2 μύρια έδωσε το 1.2 στην ΦΙΦΑ για τα δικαιώματα και δεν έκανε καμία επένδυση για την νέα πλατφόρμα και τσεπωσε 800κ , not bad 

Γιατί να δώσει 1.2 στη FIFA?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, user2163 είπε

Έχει κάνει κανένας δοκιμή να επικοινωνήσει μαζί τους και να τους ζητήσει επιστροφή χρημάτων;

Επίσης τι γίνεται σε περίπτωση chargeback;

Πιστεύω ότι τυπικά είναι καλυμμένοι. 

Από τη στιγμή που λειτουργεί η πλατφόρμα και μεταδίδει αυτά που έλεγε δεν έχεις αντίλογο. 

Και λειτουργεί αν δεν κάνω λάθος γιατί και συνδρομητής να είσαι λογικά θα πηγαίνεις στο ελεύθερο κανάλι να δεις τον αγώνα που έχει καλύτερη εικόνα και δεν εξαρτάται από το οποιοδήποτε bandwidth. 

Ηθικό κυρίως είναι το θέμα και εύχομαι εν καιρώ να το πληρώσουν ακριβά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ScorpioX777 είπε

Δεν αξιζει τον κοπο να ασχοληθεις για ενα κοσαρικο... δεν νομιζω οτι θα βρεις πολλους.

Και εγω συνδρομητης ειμαι.

Μαζική καταγγελία στον συνήγορο του καταναλωτή και στην ΕΕΤΤ που δεν πληρώνεις τίποτα 

1 λεπτό πριν, Thresh είπε

Γιατί να δώσει 1.2 στη FIFA?

Για τα δικαιώματα που αγόρασε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια πρώτη κίνηση θα ήταν μετά το Μουντιάλ να μην ξαναδεί κάνεις ΑΝΤ1 και να πατώσουν στις μετρήσεις της AGB και να χάσουν έσοδα από διαφημίσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, HALF EVIL είπε

Μια πρώτη κίνηση θα ήταν μετά το Μουντιάλ να μην ξαναδεί κάνεις ΑΝΤ1 και να πατώσουν στις μετρήσεις της AGB και να χάσουν έσοδα από διαφημίσεις. 

Μετα το μουντιαλ εμεις οι Ελληνες δε θα θυμομαστε τιποτα... 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, ScorpioX777 είπε

Δεν αξιζει τον κοπο να ασχοληθεις για ενα κοσαρικο... δεν νομιζω οτι θα βρεις πολλους.

Και εγω συνδρομητης ειμαι.

Σε αυτό ποντάρουν και δε κάνουν επιστροφή χρημάτων, δεν είναι το 20ρικο το θέμα είναι να μην επαναληφθούν τέτοιες τακτικές

5 λεπτά πριν, Exodia The Forbidden One είπε

Μαζική καταγγελία στον συνήγορο του καταναλωτή και στην ΕΕΤΤ που δεν πληρώνεις τίποτα 

 

Τους έστειλα email, όταν απαντήσουν print το mail με την απάντηση και δωρεάν αποστόλή στο συνήγορο του καταναλωτή και στην ΕΕΤΤ, όπως έιπες τζάμπα είναι

Απλά καλό είναι να είναι οργανωμένο με πολύ κόσμο και πολλούς λογαριασμούς συνδρομιτών

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, DeareN είπε

Σε αυτό ποντάρουν και δε κάνουν επιστροφή χρημάτων, δεν είναι το 20ρικο το θέμα είναι να μην επαναληφθούν τέτοιες τακτικές

Τους έστειλα email, όταν απαντήσουν print το mail με την απάντηση και δωρεάν αποστόλή στο συνήγορο του καταναλωτή και στην ΕΕΤΤ, όπως έιπες τζάμπα είναι

Απλά καλό είναι να είναι οργανωμένο με πολύ κόσμο και πολλούς λογαριασμούς συνδρομιτών

Ψάξε κόσμο από φορούμ είχα κάνει παλιότερα το ίδιο με το πρώτο παιχνίδι θέμα που είχε δώσει κωδικό νόβα για Ολυμπιακο Παναθηναϊκό δεν είδαμε ποτέ το ματς γιατί ήταν συνέχεια πεσμένο το stream κάναμε ομαδική καταγγελία στην ΕΕΤΤ και μας είχαν δώσει μια βδομάδα δωρεάν το φουλ πακ

4 λεπτά πριν, Thresh είπε

Και τα υπόλοιπα 11.3 εκατ? 😛

Κάτσε μπερδευτικα 12 μύρια έδωσε στην ΦΙΦΑ ή 1.2 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...