Προς το περιεχόμενο

Παράλληλα τελικά η μετάδοση του Παγκοσμίου Κυπέλλου σε ANT1 και ANT1+ αλλά όχι για όλα τα ματς


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, skiabox είπε

Ειδικά τα ελληνικά κανάλια, μόνο ως κανονικά κανάλια δεν λειτουργούν.

Εχουν φτιαχθεί μόνο ως μοχλοί πίεσης και δεν πρόκειται ποτέ να κάνουν κάτι σωστά, γιατί δεν τους ενδιαφέρει κιόλας.

Μπράβο άνθρωπέ μου. Ανεξαρτήτως πολιτικών πεποιθήσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pp6210 είπε

στους αναλυτικούς όρους αναφέρει:

  • Αναγνωρίζετε ότι έπειτα από την εγγραφή και την επιβεβαίωση αγοράς ή και χρήσης του περιεχομένου της Υπηρεσίας ΑΝΤ1+, παραιτείστε από το δικαίωμα υπαναχώρησης.

τώρα κατα πόσο αυτό είναι καταχρηστικό δεν ξέρω....

Δε χρεώνουν αμέσως την κάρτα. Εγώ γράφτηκα 17/10 και χρέωσαν 19,99€ στις 03/11. Τις πρώτες 14 ημέρες τις παρουσιάζουν ως trial για να καλύψουν το διάστημα της υπαναχώρησης.

Επίσης, στις τηλεπικοινωνίες υπάρχει όρος να παραιτηθείτε από το δικαίωμα της υπαναχώρησης. Αν δε τον αποδεχτείτε, η φορητότητα του αριθμού εκτελείται  τη 15η ημέρα. Δεν έχει σχέση με τον Ant1 αλλά έχουμε ακόμα μία περίπτωση που σε δεσμεύουν νομικά με παραίτηση από το δικαίωμα υπαναχώρησης (εδώ για να λάβεις μια υπηρεσία πιο γρήγορα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Thresh είπε

10.5 biddαρε η ΕΡΤ και 12.5 ο ΑΝΤ1...down the drain..

οκ,ηταν πλειστιριασμος ή ειχε επιλογη να το δωσει και στην ερτ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξέρω ότι ο έξυπνος επιχειρηματίας προτιμά να χάσει τις συνδρομές και να αποκαταστήσει την φήμη του για το μέλλον και πιθανότατα να του πουν και μπράβο. 

Στο φινάλε πόσοι γράφτηκαν άραγε; 

Είκοσι χιλιάδες; Δηλ μιλάμε για 400-500 Χιλ ευρώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

#makari_alter 

😛

 Joke αλλα δεν θα μας λειψει... είναι η 2η φορά π προσπάθησαν να χρεώσουν τηλεθεατές (2010 5e ανά βδομαδα για f1) .ο αντ1 είναι ο ορισμός τ old school,shit happens...(εγιναν  viral για ανάλυση 240p σε κάτι live αναμεταδοσεις αθλητικων αγώνων και στο YouTube γιατί ανέβαζαν επισης χαμηλής ανάλυσης βιντεακια )Τελος εδειξε αγωνα euro χωρις σκορ/χρονο. Σημερα εγιναν και κουτοπονηροι...

το πρωί έκαναν meeting οτι θα γυρίσουν μέρος χρημάτων πίσω αλλά τελικά δώσανε 3 μήνες έξτρα πρόσβαση σε μια άχρηστη πλατφόρμα που κανεις δεν αγοραζε. Τελικα κατεληξαν να τσιμπήσουν τα λεφτά των τηλεθεατών και ταυτόχρονα να ζητήσουν αποζημίωση από αυτή την εταιρεία εξωτερικού που τελικά δεν είχε bandwidth να streamarei(ποια ήταν λενε?)

Περιμένουμε να δούμε την νέα κατρακύλα και σε νεο τομεα π ανελαβαν.δηλ στα village cinemas π αγόρασαν κ προχώρησαν σε αυξήσεις με το καλημερα

Επεξ/σία από kage
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μην επιασαν τον αριθμο των συνδρομητων μου ειχαν σκοπο μ' αποτελεσμα να μην μπορουν να χρεωσουν τις διαφημισεις στον ΑΝΤ1+ όσο θα ήθελαν. Γιατι πιστευω στις διαφημιστικές εταιρίες θα ειναι αναγκασμένοι να παρουσιάσουν τον πραγματικο αριθμό συνδρομητων. Αλλα χρήματα θα πληρώσει μια εταιρεία για διαφήμιση σε 50Κ κόσμο και άλλα σε 150-200Κ.

Τι είναι καλύτερο για μια εταιρεία σαν τον ΑΝΤ1. Να πεί πάτωσε το ΑΝΤ1+ και δεν εχουμε συνδρομητες και το σχεδιο μας πάει κατα διαόλου ή να παρουσιαστει μια "βλάβη" που δεν μπορουμε να την διορθώσουμε και επειδή "ειμαστε καλοι" δίνουμε τους αγώνες απο το ελευθερο κανάλι (το οποίο θα πάρει και διαφημισεις) ?

Επεξ/σία από vorlon68
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θυμάμαι που στο προηγούμενο Μουντιάλ βγαίνανε και κράζανε μερικοί γιατί η ΕΡΤ έδωσε τόσα λεφτα για Μουντιάλ και γιατί δεν αφήνουν και τα ιδιωτικά κανάλια να διεκδικήσουν την διοργάνωση, και τα ιδωτικα είναι καλύτερα κτλ κτλ.

ΝΑ ΓΙΑΤΙ...

  • Like 1
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, imvrios είπε

Δε χρεώνουν αμέσως την κάρτα. Εγώ γράφτηκα 17/10 και χρέωσαν 19,99€ στις 03/11. Τις πρώτες 14 ημέρες τις παρουσιάζουν ως trial για να καλύψουν το διάστημα της υπαναχώρησης.

Επίσης, στις τηλεπικοινωνίες υπάρχει όρος να παραιτηθείτε από το δικαίωμα της υπαναχώρησης. Αν δε τον αποδεχτείτε, η φορητότητα του αριθμού εκτελείται  τη 15η ημέρα. Δεν έχει σχέση με τον Ant1 αλλά έχουμε ακόμα μία περίπτωση που σε δεσμεύουν νομικά με παραίτηση από το δικαίωμα υπαναχώρησης (εδώ για να λάβεις μια υπηρεσία πιο γρήγορα).

δεν εχει σχεση η υπαναχωρηση φορητοτητας με το δικαιωμα υπαναχωρησης σε εξ αποστασεως συμβαση υπηρεσιας, μην μπερδευεστε

εγω γραφτηκα την κυριακη κ χρεωθηκε αμεσως η καρτα μου, αρα δεν δοθηκαν οι 14 μερες που αναφερετε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Η εταιρία του εξωτερικού που ανέλαβε το development της πλατφόρμας δεν κατάφερε να ανταπεξέλθει στον μεγάλο όγκο ζήτησης που υπήρξε."

 

Ξέρει κανείς ποια εταιρεία είναι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...