Προς το περιεχόμενο

Παράλληλα τελικά η μετάδοση του Παγκοσμίου Κυπέλλου σε ANT1 και ANT1+ αλλά όχι για όλα τα ματς


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, Exodia The Forbidden One είπε

Οι αγώνες που θα δείχνει το ANT1 plus θα είναι δωρεάν ή θα είναι μόνο για αυτούς που έχουν πληρώσει συνδρομή.

Ειλικρινά τώρα, τί ακριβώς απάντηση περιμένεις σε αυτό... Όχι πραγματικά πες μου... 

ΓΙΑΤΙ να είναι δωρεάν δηλαδή στο Ant1+? 

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντάξει μεγάλη προσβολή για όσους έδωσαν το 20αρικο αποκλειστικά για να δούνε Μουντιάλ να τους λένε τελικά τζάμπα τα έδωσες αφού θα έχουμε όλα τα παιχνίδια στο ελεύθερο κανάλι και αντί για επιστροφή χρημάτων +3 μήνες Κωνσταντίνου και Ελένης.

Υπαναχώρηση εντός 14 ημερών μήπως παίζει να σωθούν όσοι μπορούν. Νομίζω σε όλες τις "συμβάσεις" εξ αποστάσεως υπάρχει σαν επιλογή.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, polaki είπε

 

Εγώ παντως από σπασμένο boxακι έβλεπα κανονικά ΑΝΤ1+ την ίδια στιγμή που το κανονικό κανάλι δεν λειτουργούσε 😂😂😂😂😂😂😂😂

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, polaki είπε

Ειλικρινά τώρα, τί ακριβώς απάντηση περιμένεις σε αυτό... Όχι πραγματικά πες μου... 

ΓΙΑΤΙ να είναι δωρεάν δηλαδή στο Ant1+? 

Γιατί δεν υπάρχει όπως είπα επιλογή για live stream στον ant1 σε πετάει στο plus πως θα δεις τα δωρεάν παιχνίδια του αντ1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Θα πρέπει να σημειωθεί ότι αν και στο δελτίο τύπου γίνεται αναφορά στη μετάδοση «όλων των αγώνων» από τη συχνότητα του ANT1, αυτό δεν ισχύει από τη στιγμή που από την 3η αγωνιστική και μετά, πολλοί αγώνες θα διεξάγονται την ίδια ώρα. Μετά από σχετικό ερώτημα, ενημερωθήκαμε ότι στην περίπτωση αυτή ένας από τους δύο αγώνες θα μεταδίδεται από τη streaming υπηρεσία του ANT1+. 

Κι όταν κολλάει η εικόνα στο 2ο λεπτό, θα δίνουν πάλι δωρεάν link. 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, polaki είπε

Ειλικρινά τώρα, τί ακριβώς απάντηση περιμένεις σε αυτό... Όχι πραγματικά πες μου... 

ΓΙΑΤΙ να είναι δωρεάν δηλαδή στο Ant1+? 

Διοτι εχει ηδη διαφημίσεις μεσα. Οταν βλεπουμε αγωνες τσουλου και μουντιαλ στο Μεγκα, Αλφα, Ερτ κτλπ κα ειναι φουλ στις διαφημισεις πληρωνουμε κατι? Τωρα για να σε προλαβω,  εαν ρωτησεις για κοσμοτε και νοβα , δεν ξερω ακομα την απαντηση. Θα σκεφτω και θα απαντησω αργοτερα :D .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, MikeJ είπε

Εντάξει μεγάλη προσβολή για όσους έδωσαν το 20αρικο αποκλειστικά για να δούνε Μουντιάλ να τους λένε τελικά τζάμπα τα έδωσες αφού θα έχουμε όλα τα παιχνίδια στο ελεύθερο κανάλι και αντί για επιστροφή χρημάτων +3 μήνες Κωνσταντίνου και Ελένης.

Υπαναχώρηση εντός 14 ημερών μήπως παίζει να σωθούν όσοι μπορούν. Νομίζω σε όλες τις "συμβάσεις" εξ αποστάσεως υπάρχει σαν επιλογή.

στους αναλυτικούς όρους αναφέρει:

  • Αναγνωρίζετε ότι έπειτα από την εγγραφή και την επιβεβαίωση αγοράς ή και χρήσης του περιεχομένου της Υπηρεσίας ΑΝΤ1+, παραιτείστε από το δικαίωμα υπαναχώρησης.

τώρα κατα πόσο αυτό είναι καταχρηστικό δεν ξέρω....

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 4 ματς τη μέρα, νομίζω κανείς δεν τα βλέπει όλα. Ανθρωπίνως αδύνατο.

Next best thing, εκτεταμένα στιγμιότυπα από όλους τους αγώνες, με περιγραφή στα Αγγλικά.

https://hoofoot.com/?idp=134

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέατρο του παραλόγου πλέον αυτό με τον ΑΝΤ1. 

Ενταξει στους αγώνες δεν τους θέλουμε και όλους, αλλά να μπορούμε να δούμε τις ομάδες με το περισσότερο ενδιαφέρον από τον κάθε όμιλο. Δύο παιχνίδια την ημέρα να προβάλλουν καλά θα είναι. 

11 λεπτά πριν, pp6210 είπε

στους αναλυτικούς όρους αναφέρει:

  • Αναγνωρίζετε ότι έπειτα από την εγγραφή και την επιβεβαίωση αγοράς ή και χρήσης του περιεχομένου της Υπηρεσίας ΑΝΤ1+, παραιτείστε από το δικαίωμα υπαναχώρησης.

τώρα κατα πόσο αυτό είναι καταχρηστικό δεν ξέρω....

Απλα ψάχνουν κορόιδα. Εντελώς άκυρο αυτό που έβαλαν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Charismo είπε

Ναι σωστά γιατί όλοι οι gamers/σινεφίλ/σειροφιλοι περιμένουν πώς και πώς  το 5x5 στον ΑΝΤ1.

EEF9FC3E-6B0D-45EC-86DA-7833E4EF744E.gif

Kαι Ρουκ-Ζουκ, μην το ξεχνάς. Κάθε σωστός gamer-σινεφίλ παίζει Call of Duty, βλέπει Ταρκόφσκι και Ζέτα Μακρυπούλια

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν το βλέπεις από πιτσιρίκι στα κρατικά κανάλια και σε καταντήσανε να πληρώνεις για να δεις το ποδόσφαιρο. Και το θέμα δεν είναι μόνο ότι σε κατάντησαν τα πληρώνεις υπάρχουνε και άνθρωποι που δώσανε αυτά τα λεφτά για  στον αντένα plus γελάει ο κόσμος....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανήκω σε αυτούς που πλήρωσαν το τεράστιο ποσό των 20€.

Αφενός δεν υποχρεούνται να μας επιστρέψουν χρήματα. Γιατί οι μεταδόσεις μέσω  Ant1+ συνεχίζονται. Το ότι και κάποιοι άλλοι πλέον απολαμβάνουν το ίδιο περιεχόμενο δε σημαίνει ότι εμείς χάνουμε κάποια από τις παροχές της πλατφόρμας. Αν έλεγαν "stop από Ant1+ οι μεταδόσεις", τότε ναι θα έπρεπε να επιστρέψουν χρήματα σε όσους το ήθελαν. 

Και προσωπικά δεν είμαι τόσο κομπλεξικός να πω "α, όχι οι τζαμπατζήδες να μη δουν, μόνο όσοι πληρώσαμε".

Τώρα, αν άξιζαν τα 20€; Ναι και όσο η συνδρομή ήταν εξάμηνη και περισσότερο τώρα που είναι εννιάμηνη γιατί έχει λίγες καλές ταινίες και σειρές που αξίζουν να τις δεις. Τα 20€ ξεπληρώνονται. Και θα μπουν και νέα πραγματάκια.

Τα παραπάνω με την προϋπόθεση ότι η πλατφόρμα θα καταφέρει να επιβιώσει. Μπορεί να μη βγάλει ούτε το εννιάμηνο και αν το βγάλει δε νομίζω να ανανεώσουν πολλοί, ειδικά αν δε διαθέσει αντίστοιχη προσφορά.

Τέλος, το πιο απαράδεκτο στοιχείο της πλατφόρμας είναι τα κανάλια Ant1 Comedy και Ant1 drama. Δε προσπαθούν καθόλου, στο σημείο που το πρόγραμμα που αναφέρουν είναι λάθος! Και δεν έχουν κάνει και καμία βελτίωση στις παλιές τους παραγωγές με αποτέλεσμα το upscaling που κάνει η πλατφόρμα να δημιουργεί παραμόρφωση. Αν θέλουν να μείνουν στο συνδρομητικό παιχνίδι θα πρέπει να προσπαθήσουν περισσότερο. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, kaban22 είπε

Μπαμπη το κιτρινο καλώδιο ξαναβαλτο στη θέση του

 

59 λεπτά πριν, Crash24 είπε

Η εταιρία του εξωτερικού που ανέλαβε το development της πλατφόρμας δεν κατάφερε να ανταπεξέλθει στον μεγάλο όγκο ζήτησης που υπήρξε.

 

κάπου στην Ινδία.....

screenshot-138.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...