Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες βοήθεια, μένω μόνιμα Αγγλία.

Μέχρι πέρσι την έβγαζα καθαρή επειδή έβλεπα F1 μέσω Cosmote TV και Ertflix. Γνωρίζετε αν ο Αντ1+ είναι διαθέσιμος και στο εξωτερικό;

Η F1 TV στην Αγγλία δε δείχνει τους αγώνες, επειδή τα δικαιώματα τα έχει ο Sky TV (αλλιώς θα έκανα συνδρομή στην F1 TV). Επίσης, δοκίμασα να κάνω συνδρομή στην "ελληνική" F1 TV, αλλά δε μπόρεσα (μπαίνοντας με vpn μου έβγαζε σφάλμα)

Εν κατακλείδει, ψάχνω έναν δωρεάν/ φθηνό τρόπο να βλέπω F1 (δοκιμαστικά, κατατακτήριες, αγώνα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 λεπτά πριν, ambageo είπε

Παίδες βοήθεια, μένω μόνιμα Αγγλία.

Μέχρι πέρσι την έβγαζα καθαρή επειδή έβλεπα F1 μέσω Cosmote TV και Ertflix. Γνωρίζετε αν ο Αντ1+ είναι διαθέσιμος και στο εξωτερικό;

Μέσα από το Site του Ant1 + θα βλέπεις ή την εφαρμογή στο κινητό. Internet να υπάρχει. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, JailbrokenDiesel είπε

τι φαπα εριξε στο FP1 ο μαξ δε λεγεται.. 

οκ δεν ειναι σε συνθηκες αγωνα αλλα... 0.96 απο τον 4ο ..οσο κ να το κανεις.. 

Θα τα σαρωσει ολα φετος η rb. Δεν νομιζω οτι μπορει κανεις να σταματησει εναν μαξ που οδηγαει μονοθεσιο 7 δεκατα πιο γρηγορο απο την δευτερη ταχυτερη ομαδα και μετα απο εκει και κατω το χαος... Και δυστυχως ο περεζ  ειναι μετριοτατος οδηγος οποτε δεν θα εχουμε ουτε μαχη αναμεσα στους ταυρους (σιγα που θα τους αφηνε να σφαχτουν ο χορνερ αλλα λεμε τωρα). 

Επεξ/σία από george200-13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς έχετε καταφέρει να βάλετε F1TV Pro από άλλη χώρα; Όπως ανέφερα παραπάνω, μένω μόνιμα Αγγλία και δε μπορώ να κάνω login στο λογαριασμό μου όταν χρησιμοποιώ vpn. Όταν μπαίνω χωρίς vpn, προφανώς μου βγάζει την F1TV της Αγγλίας, η οποία δεν έχει μετάδοση (μόνο παλιές κούρσες κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Cygnus είπε

Επειδή δεν το κατέχω πολύ το αγγλικό τι θέλει να πει η μαντάμ ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Twoface είπε

Επειδή δεν το κατέχω πολύ το αγγλικό τι θέλει να πει η μαντάμ ;;

"Έχω πλέον αρκετά λεφτά, για να μην κάνω τον βαστάζο ταξιδεύοντας σε όλο τον κόσμο".

Ντάξει μεγάλωσε και αυτή δεν είναι παιδούλα, φαντάζομαι θα έχει άντρα και παιδιά, θα θέλει να κάτσει και σπίτι της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...