Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Lotof είπε

Δεν είναι δυνατόν να τον αρπάζει η AM και όχι η Ferrari 

1-BB39-CA9-C1-F3-4-BAC-A60-B-D34-E76-D60

 

H Ferrari έχει ένα τεράστιο μειονέκτημα, ότι πολλοί Άγγλοι και άλλων εθνικοτητων μηχανικοι προτιμούν να ζουν στην Αγγλία (και η ζωη τους να εχει να κανει με το Λονδινο) και όχι στην Ιταλία (και η ζωή τους να έχει να κάνει με την Μόντενα και τη Mπολόνια)...

Δεν είναι τυχαιο που η Mercedes είναι απλως ενα αυτοκόλλητο πάνω σε σασι και κινητήρες Άγγλων, ούτε που η Renault φτιάχνει μονο τους κινητήρες στη Γαλλια και το εργοστάσιο της F1 ομάδας της είναι στην  Αγγλία.

 

 

IMG_4856.JPG.9341ece68abd48fad67c66e398ca9978.jpeg

Επεξ/σία από sattack
  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, mandos είπε

Πήγα να δω ανάβαση πιτιτσας στα συνδρομητικά και δεν είχαν τίποτα. Θέλω τα λεφτά μου πίσω!

Τα μισά να μου χαν κανει😁

Επεξ/σία από Nera1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, liakinen είπε

Σιγά τα ωά πείτε στον μιλόρδο,εδώ ο άλλος έδειξε κόκκινη κάρτα στον (πρόεδρο) Μαρινάκη,αυτά είναι κάκκαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/3/2023 στις 5:55 ΜΜ, Witcher1st είπε

Εχω βαλει το trial στο f1tv και εχω πατησει ακυρωση, η καρτα ομως μενει. Δε θα με χρεωσει, σωστα;

 

 

Σωστά, απλά το ριμάδι δεν σε αφήνει να αφαιρέσεις την κάρτα με τίποτα. Και ετήσια συνδρομή να αγοράσεις και να ακυρώσεις την αυτόματη ανανέωση, πάλι θα την έχουν εκεί έναν χρόνο και δεν θα σε αφήνει να διαγράψεις τις πληροφορίες της κάρτας σου (το αν διαγράφονται πραγματικά στα sites που σε αφήνουν είναι άλλη πονεμένη ιστορία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, konc είπε

Σωστά, απλά το ριμάδι δεν σε αφήνει να αφαιρέσεις την κάρτα με τίποτα. Και ετήσια συνδρομή να αγοράσεις και να ακυρώσεις την αυτόματη ανανέωση, πάλι θα την έχουν εκεί έναν χρόνο και δεν θα σε αφήνει να διαγράψεις τις πληροφορίες της κάρτας σου (το αν διαγράφονται πραγματικά στα sites που σε αφήνουν είναι άλλη πονεμένη ιστορία)

 Μπορείς να ζητήσεις διαγραφή λογαριασμού με ένα απλό email, το έχω ζητήσει δύο φορές μέχρι τώρα και μέσα σε λίγες ημέρες μου διέγραψαν πράγματι και τους δύο λογαριασμούς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Gulik είπε

 Μπορείς να ζητήσεις διαγραφή λογαριασμού με ένα απλό email, το έχω ζητήσει δύο φορές μέχρι τώρα και μέσα σε λίγες ημέρες μου διέγραψαν πράγματι και τους δύο λογαριασμούς. 

Οντως επικοινωνησα με το support και ζητησα διαγραφη της καρτας.

Τωρα θα παιξω Ινδια me 29.99$ το χρονο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ghostrider είπε

@papp0us θα ακολουθησετε τα βηματα της φοραδας 

https://www.sportskeeda.com/f1/news-ferrari-head-aerodynamicist-david-sanchez-resigned-set-join-mclaren

Δε θα με χάλαγε να νιώθω απογοήτευση που βγαίνω 3ος...

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/3/2023 στις 5:46 ΜΜ, papp0us είπε

Δε θα με χάλαγε να νιώθω απογοήτευση που βγαίνω 3ος...

οπως παει η φοραδα θα βγει 11η απο μονη της... καζανι το εργοστασιο αν αληθευουν οι φημες για πολλες παραιτησεις συντομα ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...