Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Witcher1st είπε

Skysports ειναι στην ουσια οταν βλεπουμε το "International" απο το F1TV; Αν ναι, πως μπορουμε να βαλουμε skysports;

Ναι η εκφώνηση είναι από Skysports στο "international". Για αυτό θα παρατήρησες ότι σε κάποιες φάσεις υπάρχει σιγή από τους εκφωνητές, διότι πάνε σε διαφημίσεις. Skysports από όσο ξέρω δεν μπορούμε να βάλουμε εμείς εδώ (τουλάχιστον "νόμιμα").

Επεξ/σία από specre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, ghostrider είπε

ειναι απλα διαφερετικο σοου ... επειδη ειναι σχεδον ιδια το μονοθεσια (εκτος απο τα αμορτισερ που εχουν πληρη ελευθερια οι ομαδες και ειναι το μονο αντικειμενο που μπορουν να αλλαξουν) οι αποστασεις ειναι μικροτερες και κανενας οδηγος δεν εχει ξεκαθαρο προβαδισμα στο ξεκινημα του ΣΚ. Τα οβαλ επισης ειναι αλλο ειδος αγωνα .. στους 200 γυρους πχ οι 180 ειναι αντοχης αγωνας και οι 20 σπριντ.

ω ναι τρεχει (47αρης).....

και η λιστα εχει ακομα και αλλους 40+ αρηδες και 40αρες !!

Scott Dixon (age 42) New Zealand

Takuma Sato (age 46) Japan (ναι ναι ο γνωστος γιαπωνεζος μας)

Will Power (age 42) Australia

Ed Carpenter (age 42) USA (ιδιοκτητης ομαδας που τρεχει μονο στα οβαλ)

Katherine Legge (age 42) Nationality: United Kingdom (ναι ναι εχουν και γυναικες εκει)

Tony Kanaan (age 48) Brazil

Είναι όνειρο μου να βρεθώ σε κάποιους oval αγώνες στην Αμερική και ελπίζω να το καταφέρω σύντομα. 

Αν επιτρέπεις τη  ερώτηση, που παρακολουθείς εσύ;

Πολύ θα ήθελα να ξαναμπλέξω και με NASCAR. Τα έχω αφήσει χρόνια αλλά ξέρω πως το θέαμα και η αδρεναλίνη που παράγουν είναι κλάσεις ανώτερα από την F1 των τελευταίων 15 ετών. Και δεν νομίζω πως άλλαξε αυτό.

Ευχαρίστως θα πλήρωνα ετησίως για να έχω επίσημο stream.

ΥΓ. Σε ευχαριστώ για την αναλυτική παρουσίαση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, specre είπε

Ναι η εκφώνηση είναι από Skysports στο "international". Για αυτό θα παρατήρησες ότι σε κάποιες φάσεις υπάρχει σιγή από τους εκφωνητές, διότι πάνε σε διαφημίσεις. Skysports από όσο ξέρω δεν μπορούμε να βάλουμε εμείς εδώ (τουλάχιστον "νόμιμα").

Θα με ενδιέφερε το 4k μιας και βλέπω κυρίως στη τηλεοραση. VPN φάση ή άλλα κόλπα;

Όσοι θέλετε με VPN Ινδίας το βγάζει στα 30$ το χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο γνωστος scarbs εβαλε διαγωνισμο για τα νεα sidepods της merc.
τα αποτελεσμτα ηταν κατι σαν τον διαγωνισμο της red bull flugtag.
Ενδεικτικα

 

merc-tyrell.jpg

merc-vulcan.jpg

merc-aero.jpg

merc-inf.jpg

merc-rocket.jpg

merc-nos.jpg

merc-bmw.jpg

mclaren.jpg

ΥΓ η τελευταια φωτο αφιερωμενη στον @papp0us.
θα χρειαστουν τον obi ron ke
nobi  και την MCL-XWING για να κερδισουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Witcher1st είπε

Θα με ενδιέφερε το 4k μιας και βλέπω κυρίως στη τηλεοραση. VPN φάση ή άλλα κόλπα;

Όσοι θέλετε με VPN Ινδίας το βγάζει στα 30$ το χρονο.

Δεν το έψαξα. Κατέβασα tor (υπήρξαν κάποια σχόλια εδώ, αλλά διαγράφηκαν) για να συγκρίνω με το 1080p του F1TV. Δεν είχε HDR ή DV, αλλά φυσικά η ποιότητα εικόνας ήταν κλάσεις ανώτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά χωρίς παρεξήγηση κατάντησε κουραστικό παραπάνω από τα μισά ποστς να αφορούν πως θα το δείτε σε ποιο κανάλι κτλ 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dtk-386 είπε

Παιδιά χωρίς παρεξήγηση κατάντησε κουραστικό παραπάνω από τα μισά ποστς να αφορούν πως θα το δείτε σε ποιο κανάλι κτλ 

Καθόλου κουραστικό 

Αυτο θελουμε να συζητάμε 

Ελευθερο φόρουμ είμαστε 

Κουραστικό είναι τα nascar και τα India και αυτά που δεν έχουν σχέση με την formula 1 που έτσι κι αλλιώς αφορά το άρθρο 

 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, nikpepa75 είπε

αν εχετε παντως κανενα link για f1 να δω η κανενα link για τον θειο ας μου στειλει καποιος ενα pm γιατι δεν εχω ουτε ant1 ουτε f1tv..

Γιατί να μην το βάλει εδώ να το δούμε κι εμείς; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Tasos19s είπε

Καθόλου κουραστικό 

Αυτο θελουμε να συζητάμε 

Ελευθερο φόρουμ είμαστε 

Κουραστικό είναι τα nascar και τα India και αυτά που δεν έχουν σχέση με την formula 1 που έτσι κι αλλιώς αφορά το άρθρο 

 

Σοβαρά τώρα, τα 2 post για USA racing σε ενόχλησαν τόσο;! Περίεργος που έχει γίνει ο κόσμος μας.

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Tasos19s είπε

Καθόλου κουραστικό 

Αυτο θελουμε να συζητάμε 

Ελευθερο φόρουμ είμαστε 

Κουραστικό είναι τα nascar και τα India και αυτά που δεν έχουν σχέση με την formula 1 που έτσι κι αλλιώς αφορά το άρθρο 

 

Ας μετονομαστεί σε τηλεοπτικά f1 τότε.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή όλα δεν είναι ασπρο-μαυρο, μπορεί ο Lance Stroll να μην είναι ο καλύτερος, μπορεί να έχει κάνει πολλές χαζομάρες, μπορεί να είναι στην F1 επειδή έχει δισεκατομμύριουχο μπαμπά, αλλά κι άλλοι ήταν στην F1 και διαλυανε τα αμάξια τους, έμεναν γύρους πίσω, κλπ κλπ, 

Επίσης κι άλλοι τερματιζανε 1οι επειδή είχαν καλό αυτοκίνητο κι αν το είχε κάποιος άλλος θα τους έριχνε πολύ στα αυτιά. 

Οπότε ας του πούμε κι ένα μπράβο για την ισχυρή του θεληση τουλάχιστον. 

Το tweet αλαξε λίγο νομίζω. Στην αρχή που το είδα έδειχνε και τις ακτινογραφιες με τις τεράστιες 2πλες βιδες και τους ναρθηκες. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, dtk-386 είπε

Ας μετονομαστεί σε τηλεοπτικά f1 τότε.

Από την στιγμή που αφορά την f1 που είναι το πρόβλημα; 
Ενώ για τους δημοσιογράφους που ήταν λίγο κατώτεροι από το αναμενόμενο αξίζει να συζητάμε; 
Forum είναι τι να κάνουμε αυτός είναι ο λόγος που μπαίνουμε μέσα να γράψουμε διαφορά επάνω στο θέμα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το πρόβλημα είναι ότι προσπαθούμε να διαβάσουμε κάνα σχόλιο για το σπορ και συνεχώς διαβάζουμε για ανάλυση 4Κ, πώς να δω τσάμπα, τα χρώματα του Αντ1 κτλ Να τα πούμε και αυτά αλλά όχι μόνο αυτά. Κούρασε.....

Επεξ/σία από dtk-386
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...