Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τοτομινατορ .. χαχα

55 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

 

 

 

49 λεπτά πριν, liakjim είπε

Δεν νομίζω να είπε κάτι τέτοιο. Το αντίθετο.


https://www.autosport.com/f1/news/wolff-mercedes-must-change-car-concept-to-return-to-top-in-f1/10439710/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

39 λεπτά πριν, ghostrider είπε

Άλλα είπε στο post qualifying.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

θελω να δω πως θα περασουν οι μεκρ τον αλονσο. πρωτος αγωνας σε σοβαρο αμαξι... θα τους κάνει να φτύσουν αιμα.

  O Aλόνσο είναι φοβερός στις εκκινήσεις, αρκετά πιθανό να κάνει χαλάστρα στις Ferrari. Επίσης οι Μercedes σήμερα ήταν πιο γρήγορες στις ευθείες απ'τις Red Bull, oπότε θα είναι επικίνδυνες μετά τον 2ο γύρο που θα ανοίξει το DRS.

 

5 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Δεν λεω οτι ο Mick ειναι κανα τρελο ταλεντο αλλα σιγουρα του λειπουν πολλα κιλα εμπειριας.

Και 10 χρόνια εμπειρίας να είχε... μου θυμίζει τον θειό του. Μπήκαν στο ρόστερ με βύσμα και σε κάθε αγώνα ή θα έτρωγαν γύρο ή θα έκαναν το μονοθέσιο σμπαράλια.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα το τζαμπα δοκιμαστικο του F1 TV PRO και η ποιοτητα της εικονας δεν με ενθουσιασε καθολου ,ειναι μεν FULL HD 1080 αλλα τα χρωματα ειναι μουντα.

Το βλεπω σε chrome στο PC και το εχω συνδεδεμενο με την τηλεοραση.

Ειναι σαν νοσοκομειακο φαγητο ,το τρως αλλα δεν το ευχαριστιεσαι. 😑

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Seldon68 είπε

Εβαλα το τζαμπα δοκιμαστικο του F1 TV PRO και η ποιοτητα της εικονας δεν με ενθουσιασε καθολου ,ειναι μεν FULL HD 1080 αλλα τα χρωματα ειναι μουντα.

Το βλεπω σε chrome στο PC και το εχω συνδεδεμενο με την τηλεοραση.

Ειναι σαν νοσοκομειακο φαγητο ,το τρως αλλα δεν το ευχαριστιεσαι. 😑

Ο εξοπλισμός σου ή οι ρυθμίσεις φταίνε γιαυτο. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, ekrepali είπε

Και 10 χρόνια εμπειρίας να είχε... μου θυμίζει τον θειό του. Μπήκαν στο ρόστερ με βύσμα και σε κάθε αγώνα ή θα έτρωγαν γύρο ή θα έκαναν το μονοθέσιο σμπαράλια.

Ξαναδές τα late 90s-early 00s. Ωραίες χρονιές!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Seldon68 είπε

Εβαλα το τζαμπα δοκιμαστικο του F1 TV PRO και η ποιοτητα της εικονας δεν με ενθουσιασε καθολου ,ειναι μεν FULL HD 1080 αλλα τα χρωματα ειναι μουντα.

Το βλεπω σε chrome στο PC και το εχω συνδεδεμενο με την τηλεοραση.

Ειναι σαν νοσοκομειακο φαγητο ,το τρως αλλα δεν το ευχαριστιεσαι. 😑

Εγω το βλέπω μεσω του app απο το boxακι της CosmoteTV και εχει πεντακάθαρη εικόνα, οπως και η εφαρμογή στο κινητο. Οπότε κατι λάθος εσυ κάνεις. Ψάξτο για να το διορθώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Seldon68 είπε

Εβαλα το τζαμπα δοκιμαστικο του F1 TV PRO και η ποιοτητα της εικονας δεν με ενθουσιασε καθολου ,ειναι μεν FULL HD 1080 αλλα τα χρωματα ειναι μουντα.

Το βλεπω σε chrome στο PC και το εχω συνδεδεμενο με την τηλεοραση.

Ειναι σαν νοσοκομειακο φαγητο ,το τρως αλλα δεν το ευχαριστιεσαι. 😑

Σε σχετικά παλιό laptop (με win7) μου τα έβγαζε τα χρώματα μουντά στην ΤV (στην οθόνη του laptop ήταν μια χαρά). Μου έκανε και κάτι "σπασίματα" ανά τακτά χρονικά διαστήματα. Άλλαξα hdmi, έκανα update drivers κάρτας γραφικών... τα ίδια. Έβαλα σε άλλο hdd win10, δοκιμάζω σε edge και ως εκ θαύματος όλα οκ! Χρώματα "ζωντανά" και εικόνα χωρίς σπασίματα.

Επεξ/σία από specre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, specre είπε

Σε σχετικά παλιό laptop (με win7) μου τα έβγαζε τα χρώματα μουντά στην ΤV (στην οθόνη του laptop ήταν μια χαρά). Μου έκανε και κάτι "σπασίματα" ανά τακτά χρονικά διαστήματα. Άλλαξα hdmi, έκανα update drivers κάρτας γραφικών... τα ίδια. Έβαλα σε άλλο hdd win10, δοκιμάζω σε edge και ως εκ θαύματος όλα οκ! Χρώματα "ζωντανά" και εικόνα χωρίς σπασίματα.

και εμενα κατι σπασιματα μου κανει γμτ..
No description available.


:P

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...