Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

r/formula1 - Is this the year? Fernando Alonso = 2023 WDC?

15 λεπτά πριν, ASFE είπε

O Stroll παντως δεν την πολυ παλευε στο τιμονι. Εστριβε καπως ανορθοδοξα στις αργες στροφες

https://www.formula1.com/en/latest/video.2023-bahrain-gp-fp2-lance-stroll-feels-the-effects-of-wrist-injury-during-second-practice.1759367419931759394.html

Χρειαστηκε να τον σηκωσουν οι μηχανικοι για να βγει απο το μονοθεσιο. Δεν εχω καμια σιγουρια οτι μπορει να κανει τον αγωνα. Αν τον βαζανε να κανει το extraction test θα ηταν αποτυχημενο. Ως εχει τολμω να πω οτι ειναι και επικινδυνος για τους αλλους οδηγους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αμφιβάλλω αν δώσουν στον Stroll άδεια να τρέξει. Δεν ξέρω πως θα βγάλει ολόκληρο αγώνα. Ποιο θα είναι το επόμενό του θύμα;

Ελπίζω να κάνουν κάτι και να μην ασχολούνται πάλι με τα piercing του HAM.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, andreas.v είπε

Αμφιβάλλω αν δώσουν στον Stroll άδεια να τρέξει. Δεν ξέρω πως θα βγάλει ολόκληρο αγώνα. Ποιο θα είναι το επόμενό του θύμα;

Ελπίζω να κάνουν κάτι και να μην ασχολούνται πάλι με τα piercing του HAM.

ο μαυρος ιπποτης πηρε medical exemption (για την μυτη νομιζω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, ghostrider είπε

r/formula1 - Is this the year? Fernando Alonso = 2023 WDC?

Χρειαστηκε να τον σηκωσουν οι μηχανικοι για να βγει απο το μονοθεσιο. Δεν εχω καμια σιγουρια οτι μπορει να κανει τον αγωνα. Αν τον βαζανε να κανει το extraction test θα ηταν αποτυχημενο. Ως εχει τολμω να πω οτι ειναι και επικινδυνος για τους αλλους οδηγους.

φοβερό στατιστικό! 

 

ο στρολ απο μονος του επρεπε να μεινει εκτος. ρισκαρει να κάνει το χερι του κουλο για εναν αγωνα που ακομη και η μηχανικη βλάβη στην AM ειναι εξαιρετικα πιθανη. να ηταν στο τελος της σεζον οκ αλλα πρωτο αγωνα? ποιο το νοημα. τα ιδια κανανε και με τον μαρκεζ στα gp. 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους ενεργοποίησαν το f1tv μέσω India VPN θέλω τα φώτα σας. Ενεργοποίησα VPN, μου δείχνει την τιμή μειωμένη και πήγα να κάνω εγγραφή με υπάρχον email. Όμως δεν με αφήνει να κάνω sign in. 

Από ποια υπηρεσία να φτιάξω email που να φαίνεται ινδικό? 

Μετά θα πρέπει συνέχεια να είναι ενεργοποιημενο το VPN για να βλέπω f1? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, JLEE είπε

Για όσους ενεργοποίησαν το f1tv μέσω India VPN θέλω τα φώτα σας. Ενεργοποίησα VPN, μου δείχνει την τιμή μειωμένη και πήγα να κάνω εγγραφή με υπάρχον email. Όμως δεν με αφήνει να κάνω sign in. 

Από ποια υπηρεσία να φτιάξω email που να φαίνεται ινδικό? 

Μετά θα πρέπει συνέχεια να είναι ενεργοποιημενο το VPN για να βλέπω f1? 

  

Στις 20/2/2023 στις 4:26 ΜΜ, ekrepali είπε

 

Από κινητό android.

 

- Aπεγκατάσταση την εφαρμογή f1tv (αν την έχετε ήδη εγκατεστημένη)

- Ενεργοποίηση ινδικού vpn

- Δημιουργία νέου gmail. Bάλτε το κανονικό σας τηλέφωνο. Αν ζητήσει τκ βάλτε ινδικό (κάντε αναζήτηση στο google να βρείτε τκ που να ταιριάζει με την ακριβή περιοχή του vpn)

- Μόλις φτιάξετε το gmail το κάνετε προσθήκη στα settings-->accounts της συσκευής σας

- Μετά πάτε στο playstore, πατάτε πάνω δεξιά το εικονίδιο και απ'το dropdown διαλέγετε το νέο σας gmail. Αφού το επιλέξετε, πατατε manage (διαχειριση) του google account

- Πηγαίνετε δεξιά στο payments & subscriptions (πληρωμές συνδρομές). Καταχωρήστε χρεωστική κάρτα, ταχυδρομικό κώδικα ινδικό

- Το account αυτό στο playstore είναι πλέον ινδικό.

- Κατεβάζεις την εφαρμογή Formula 1 (Sports - Sports news), κάνεις εγγραφή και επιβεβαίωση mail.

- Kατεβάσεις το f1tv. Μπαίνεις κι αν δεις μειωμένη τιμή, τότε προχωράς στη πληρωμή.

- Μετά για να βλέπεις f1 δε χρειάζεσαι vpn, αν η χώρα στην οποία διαμένεις έχει f1 tv pro. Πχ αν πας διακοπές Κύπρο ή Τουρκία, θα μπορείς να δεις απ'το ινδικό account χωρίς vpn. Αν πας διακοπές Ιταλία δε θα μπορείς να δεις χωρίς ινδικό vpn.

 

Στις 20/2/2023 στις 5:42 ΜΜ, jaguar13 είπε

Αυτό το λες και πλήγμα... Μια λατιφιά περιμέναμε ν να δώσει λίγο ενδιαφέρον ένα safety car...😁😁😁

Βλέπω στο f1tv ανασκόπηση του 1995... ο Λατίφι δε πιάνει μία μπροστά στον Κούλθαρντ που έβγαλε δυο φορές σε συνεχόμενους αγώνες τη Williams εκτός πίστας σε warm-up lap (ενώ είχε pole position!) και σε άλλο αγώνα τράκαρε στην είσοδο του pitlane. Έλιωσα στα γέλια χτες. 🤣

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Witcher1st είπε

Πιο σιγουρο δε γινεται. Το λενε οι ιδιοι, οχι εμεις.

 

Επειδη δεν εβλεπα πιο παλια. Μονο η cosmote το εδειχνε, οχι και η ΕΡΤ;

Ένα διάστημα το είχε μόνο η cosmote. Μετά το έδειχναν και τα δύο.

13 ώρες πριν, Jts είπε

Γιατί ant1+, και εκτός αυτού άλλοι βλέπω λένε η εφαρμογή δεν λειτουργεί σε κάποιες τηλεοράσεις. Δεν είναι θέμα συνδρομής, είναι θέμα τρόπου παρακολούθησης. Ακριβώς γι'αυτόν το λόγο τους κραξανε και στο Μουντιάλ. Θα μπορούσε να το δείχνει η cosmote ή η Nova αλλά τότε δεν θα υπήρχε πρόβλημα.

Όταν ο μόνος τρόπος τηλεθέασης είναι μια εφαρμογή που υπολειτουργεί τότε χρειάζεται κράξιμο.

Τέλος δεν θυμάμαι ποτέ ξανά F1 κατατακτήριες μαγνητοσκοπημένες σε όλη την σεζόν, μόνο μια περίοδο στα πρωινά gran prix και ελάχιστα χωρίς καθόλου, όσα χρόνια παρακολουθώ. 

Στο Μουντιάλ τους κραξανε γιατί πλήρωσαν το + και δεν δούλευε. Καμία σχέση αυτό που αναφέρεις τώρα με αυτό που έγραψες πριν. Αν και τώρα δεν λειτουργεί η πλατφόρμα, το ίδιο κράξιμο θα πέσει και δικαιολογημένα. Και σου ξανά λέω, ο Αντ1 είναι ένας ιδιωτικός οργανισμός που έδωσε κάποια χρήματα για να πάρει τα δικαιώματα. Άρα έχει το δικαίωμα να τα επενδύσει όπως αυτό θεωρεί καλύτερο για να φέρει πίσω περισσότερα χρήματα. Δεν το ενδιαφέρει αν εσύ δεν θυμάσαι ποτέ ξανά κατακτηριες μαγνητοσκοπημένες. Πρέπει κάποτε να σταματήσουμε να τα θέλουμε όλα τζάμπα στην ζωή μας γιατί απλά έτσι μάθαμε. Εγώ έδωσα 49€ στο F1tv και έχω συμβόλαιο με cosmote για να βλέπω κυρίως φόρμουλα και wrc. Τι πρέπει να κάνω? Να τους πάρω τηλ να μου δώσουν τα μισά λεφτά πίσω? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, Tasos19s είπε

Τι καλά ήμασταν πέρυσι με το ERTFLIX 

Πως μπλέξαμε φέτος; 
Δεν θα βλέπουμε ούτε τις κατατακτήριες 

Και γκρινιάζαμε για τους παρουσιαστές της ΕΡΤ. Να είναι καλά ο ANT1, που τα "σκάσαμε" στο F1TV για να βλέπουμε F1. :o:whistle:

Επεξ/σία από specre
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδάκια έχουμε αναλωθεί εδώ και 30 σελίδες να μιλάμε για μια συνδρομή κόστους ενός καφέ το μήνα..

Έχει κουράσει λίγο η φάση για ένα πενηντάρικο νομίζω.

Μπαίνω να διαβάσω για F1 και διαβάζω για VPN Τουρκίας και Ινδιας...

  • Like 3
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, eMike είπε

Παιδάκια έχουμε αναλωθεί εδώ και 30 σελίδες να μιλάμε για μια συνδρομή κόστους ενός καφέ το μήνα..

Έχει κουράσει λίγο η φάση για ένα πενηντάρικο νομίζω.

Μπαίνω να διαβάσω για F1 και διαβάζω για VPN Τουρκίας και Ινδιας...

εσύ μπορείς να τα πληρωσεις

εγώ δεν θέλω να πληρώσω γιατί δηλαδή? 50 εκεί, 30 εκεί, 15 εκεί και 40 άλλου...

Να δουλεύουμε για να βλέπουμε τηλεόραση?

13 λεπτά πριν, specre είπε

Και γκρινιάζαμε για τους παρουσιαστές της ΕΡΤ. Να είναι καλά ο ANT1, που τα "σκάσαμε" στο F1TV για να βλέπουμε F1. :o:whistle:

Ναι αλλά εμείς που δεν το έχουμε με τα αγγλικά?

Ότι είναι στα ελεύθερα δοκιμαστικά είναι οι ομιλίες που ακούς από τους παρουσιαστές και καταλαβαίνεις τι παίζει όλη την εβδομάδα μέχρι και την Κυριακή που είναι ο αγώνας

Αλλιώς ξεκινάς να δεις την Κυριακή αγώνα και πηγαίνεις στα τυφλά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Tasos19s είπε

Ναι αλλά εμείς που δεν το έχουμε με τα αγγλικά?

Ότι είναι στα ελεύθερα δοκιμαστικά είναι οι ομιλίες που ακούς από τους παρουσιαστές και καταλαβαίνεις τι παίζει όλη την εβδομάδα μέχρι και την Κυριακή που είναι ο αγώνας

Αλλιώς ξεκινάς να δεις την Κυριακή αγώνα και πηγαίνεις στα τυφλά 

Γνωρίζω αγγλικά, αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό που να "προλαβαίνω" να καταλάβω και τον κάθε Άγγλο. Το ωραίο είναι ότι κάπου στο F1TV είδα ότι έχει μόνο τα FX. Δηλαδή δεν ακούς τους παρουσιαστές. Μόνο τα μονοθέσια. Το είχα "ευχηθεί" αυτό, πολλές φορές με την αναμετάδοση της ΕΡΤ. :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...