Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 ώρες πριν, kakofonixx είπε

μπήκα και εγώ με την ομαδάρα μου (Spinning Ragazzi) στο Fantasy

 

3 ώρες πριν, JailbrokenDiesel είπε

ω ρε sbinala o Sainz Jr.

Νομίζεις το όνομα που έδωσα στην ομάδα μου στο Fantasy ότι είναι τυχαίο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κάνει κανείς το λάθος να βάλει ant1+  αν έχει Samsung tv.

Σε νέα τηλεόραση Samsung δεν πατάει το μπανερ για το live και η λύση τους είναι να στείλω mail στο support....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε αν οντως η αστον εχει κανει το θαυμα φετος δεν φανταζεστε τι τρακες θα δουμε αναμεσα σε αλονσο και μαξ. Ειναι και οι δυο χαρακτηρες που δεν σηκωνουν το ποδι απο το γκαζι.

Επεξ/σία από george200-13
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, george200-13 είπε

Ε αν οντως η αστον εχει κανει το θαυμα φετος δεν φανταζεστε τι τρακες θα δουμε αναμεσα σε αλονσο και μαξ. Ειναι και οι δυο χαρακτηρες που δεν σηκωνουν το ποδι απο το γκαζι.

τα καλυτερα νεα για την ασθμαινουσα φοραδα

Ναντο vs Εκλερακι vs Mad
Ξεκαθαρα ανβαζει πιο γρηγορα χιλιομετρα η AMR. Ο εκλερακης προσπαθει να βγαλει χρονο βγαζοντας το ποδι απο το γκαζι πιο αργα και απο τους 3

Image

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έφτιαξα λογαριασμό εδώ μόνο γι αυτό το νήμα που το παρακολουθούσα βέβαια τις δυο προηγούμενες σεζόν. Έβαλα για πρώτη φορά f1tv, ως τώρα με κάλυπτε η κοσμοτε, δεν πρόλαβα να το εξερευνήσω ακόμα, από αύριο. Κι ελπίζω σε μια καλύτερη χρονιά…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, liakjim είπε

Κακή στιγμή διάλεξες Φετελ να φύγεις. Τουλάχιστον βρήκε ευκαιρία η Άστον να πάρει έναν τόπ οφ δε τοπ οδηγό.

Νομίζω δε το διάλεξε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, george200-13 είπε

Ε αν οντως η αστον εχει κανει το θαυμα φετος δεν φανταζεστε τι τρακες θα δουμε αναμεσα σε αλονσο και μαξ. Ειναι και οι δυο χαρακτηρες που δεν σηκωνουν το ποδι απο το γκαζι.

Πω δεν το ειχα σκεφτει αυτο! Θα μιλαμε για πολυ ξυλο αν παιζει top 6 ο ALO 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Gatilaras είπε

Στο μεταξυ φετος εκοψα τα αθλητικα απο το cote tv λες κ το 'ξερα.Τωρα αξιζει το ΑΝΤ1+ ή να δωσω το εξτρα 20αρικο για το f1tv pro?

Κανε trial και απο τα δυο και κρίνε. Αν τα αγγλικά δεν ειναι πρόβλημα θα εχεις πολυ καλύτερη εμπειρία στο F1TVpro 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Κανε trial και απο τα δυο και κρίνε. Αν τα αγγλικά δεν ειναι πρόβλημα θα εχεις πολυ καλύτερη εμπειρία στο F1TVpro 

Τα αγγλικα δεν μου ειναι θεμα,απλα κ εγω εχω ετσι μια αμφιβολια οτι ολα θα πανε καλα και δεν θα κρεμασουν οι σερβερ οπως στο μουντιαλ για να βαλω το ΑΝΤ1+

Υ.Γ. ο ΑΝΤ1 δεν εχει trial μονο πλερω.

Επεξ/σία από Gatilaras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κρεμάσουν οι σέρβερς του ΑΝΤ1+ θα δούμε και τα χρονομετρημένα δοκιμαστικά στον ελεύθερο ΑΝΤ1.

Εγώ καλού - κακού θα ρίξω μια ματιά αύριο στις 17:00 :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...